głupie teksty, śmieszne teksty, opisy gadu-gadutwój portal społecznościowy
isthislovee Ty się serce ogarnij. A Ty rozum pilnuj serca. Pada mocniej i mocnej deszcz zacina mi po twarzy jestem cała mokra czuje jak powoli woda zaczyna nalewać mi się d

isthislovee

isthislovee.moblo.pl
Ty się serce ogarnij. A Ty rozum pilnuj serca.
Ty się serce ogarnij. A Ty rozum... teksty

isthislovee dodano: 10 października 2010

Ty się serce ogarnij. A Ty rozum pilnuj serca.

Pada mocniej i mocnej  deszcz zacina... teksty

isthislovee dodano: 10 października 2010

Pada mocniej i mocnej, deszcz zacina mi po twarzy, jestem cała mokra, czuje jak powoli woda zaczyna nalewać mi się do butów Pada deszcz a ja idę... Idę przed siebie, tak o! Bez celu. Patrzę na wszystkich ludzi, którzy uciekają... Przed czym? Czego oni się boja? Chowają się w bramach, pod drzewami, na przystankach; a ja idę po prostu idę. Z włosów ciekną mi krople wody, po policzkach płyną łzy z butów wylewa się woda, jest mi zimno, ale idę dalej... Szukam? Czego? Sensu życia? Istnienia? Ogarnia mnie pustka. Jestem sama i tak niech już pozostanie... szukam miłości, osoby, która mnie zrozumie, która będzie przy mnie w złych i dobrych chwilach mego życia, która mnie pocieszy, która BEDZIE... Może kiedyś znajdę cel tej wędrówki po deszczu, na razie nie szukam, nie ma siły, czasu ani ochoty!

każdy kieliszek szampana podniesiony... teksty

isthislovee dodano: 10 października 2010

każdy kieliszek szampana podniesiony w górę za idiotów, powinien nosić Twoje imię.

Ktoś zapytał mnie kiedyś jaki jest... teksty

isthislovee dodano: 10 października 2010

Ktoś zapytał mnie kiedyś jaki jest sens w płakaniu…Ja to wiem i bliskie mi osoby też doskonale się na tym znają. I kto nigdy na prawdę nie płakał i kto nigdy nie cierpiał,nie zrozumie,jak bardzo boli każda kolejna łza.Jak z każdą łzą odpływa kawałeczek nadziei..I nikt nie zrozumie ile znaczy każda rozmowa i jaką wagę mają poszczególne słowa,nikt kto nie był na skraju przepaści i nie poczuł,że powoli spada…Kto nie utracił choć na chwilę poczucia godności, kto nie wie co to znaczy nienawidzieć siebie i nikt kto patrząc w lustro nie miał uczucia,że patrzy na złudzenie…Nie zrozumie nigdy, co to znaczy płakać i być smutnym.Żeby to zrozumieć trzeba to poczuć.

Przyjaciel  to ten  który pozwala Ci... teksty

isthislovee dodano: 10 października 2010

Przyjaciel, to ten, który pozwala Ci zostać wariatem do końca...! Przyjaciel to ktoś, kto zna melodię Twojego serca... Pomoże Ci ją zaśpiewać kiedy zabraknie Ci słów... Życie bez przyjaźni jest jak szkoła bez ucznów, jak kosz bez śmieci, jak miłość bez zaufania! Po tamtej stronie marzeń stoją Oni gdzieś w oddali. To prawdziwi przyjaciele, stoją tam, gdzie zawsze stali... Przyjaciel to osoba, która nigdy nie zawiedzie! Przyjaciel to ktoś do kogo można przyjść z każdym problemem. Przyjaciel jest jak złoto - zbyt cenny, żeby go oddać Przyjaciel to osoba, która czuje to, co Ty Nie skarb jest przyjacielem, lecz przyjaciel skarbem.

Chciałabym czasem iść gdzieś... teksty

isthislovee dodano: 10 października 2010

Chciałabym czasem iść gdzieś przed siebie, Tak nagle wstać, po prostu iść... Nie licząc kroków, nie myśleć o niczym, Nie czując nic, po prostu być... Nie mając wspomnień, żalu, miłości, Nie czując dobroci, nie czując złości... Nie myśląc o tym co za mną w tyle, Po prostu iść i tylko tyle... Poczuć się lekko, twarz mieć, bez wyrazu, Nie pytać o drogę ani razu... Nie słyszeć serca, jaki rytm tłoczy, Iść wolno samotnie, szczęśliwe mieć oczy... Dotykać nieba, otulić się wiatrem i łapać słońca promienie, A cała reszta by gdzieś z tyłu została, odeszła w zapomnienie... Nie szukać w głowie obrazów, tego co było, Tego co będzie.... Zostawić me, myśli gdzieś na zakręcie. Nie liczyć czasu, niech sobie ucieka... Nie myśleć o tym czy ktoś na mnie czeka, Nie mając nic, po prostu Być..

Nie płacz. Ludzie potrafią ranić i... teksty

isthislovee dodano: 10 października 2010

Nie płacz. Ludzie potrafią ranić i odchodzić. Wracać też potrafią,wiesz?

Czuł coś do niej  ale nie potrafił... teksty

isthislovee dodano: 10 października 2010

Czuł coś do niej, ale nie potrafił tego okazać, bał się odrzucenia. Ona wariowała z miłości do niego, lecz zabrakło jej odwagi na jeden mały uśmiech. Skończyło się na niczym.

Tak się składa  że od dłuższego... teksty

isthislovee dodano: 10 października 2010

Tak się składa, że od dłuższego czasu myślisz o Nim. Poprawka - myślisz tylko o Nim. Wstajesz i główną motywacją dzięki której wstajesz i wleczesz się do szkoły jest to, że Go zobaczysz.../rejczell

Posądzono mnie o kradzież twojego... teksty

isthislovee dodano: 10 października 2010

Posądzono mnie o kradzież twojego serca.

Łzy nie są oznaką naszej... teksty

isthislovee dodano: 10 października 2010

Łzy nie są oznaką naszej słabości, ale dowodem na to, że nasze serce nie wyschło i nie stało się pustynią...

Potrzebuje miłości i uczuć... teksty

isthislovee dodano: 10 października 2010

Potrzebuje miłości i uczuć prawdziwych ale wole nie mieć nic, niż mieć coś na niby.

Moblo.pl
Użytkownicy
Reklama
Archiwum
Kontakt
Regulamin
Polityka Prywatności
Grupa Pino
Reklama
O Grupie Pino
Kontakt
Polecane strony
Transmisja Live
Seriale TV