głupie teksty, śmieszne teksty, opisy gadu-gadutwój portal społecznościowy
iskierka94 Stanęli na środku chodnika nie zważając na resztę przechodnich. Przyciągnął ją do siebie objął ją w talii i delikatnie musnął po policzku. Pocałował ją namiętni

iskierka94

iskierka94.moblo.pl
Stanęli na środku chodnika nie zważając na resztę przechodnich. Przyciągnął ją do siebie objął ją w talii i delikatnie musnął po policzku. Pocałował ją namiętnie. Wplot
Stanęli na środku chodnika nie... teksty

iskierka94 dodano: 30 marca 2013

Stanęli na środku chodnika nie zważając na resztę przechodnich. Przyciągnął ją do siebie, objął ją w talii i delikatnie musnął po policzku. Pocałował ją namiętnie. Wplotła palce w jego włosy. Niech patrzą, niech widzą jaka jestem szczęśliwa - pomyślała.

Niewielu ludzi może powiedzieć  że... teksty

iskierka94 dodano: 30 marca 2013

Niewielu ludzi może powiedzieć, że ma prawdziwego przyjaciela. Ktoś powiedział, że przyjaciel to taka osoba, która pozostaje bez względu na okoliczności, nawet wtedy, kiedy wszyscy odchodzą. Przyjaciela nie musimy codziennie widywać, ale świadomość, że jest, daje motywację do działania i pomaga żyć.

Wszystkie moje jutra należą do Ciebie. teksty

iskierka94 dodano: 29 marca 2013

Wszystkie moje jutra należą do Ciebie.

Złapać za rękę  iść przed... teksty

iskierka94 dodano: 29 marca 2013

Złapać za rękę, iść przed siebie, wiedząc, że niczego oprócz Ciebie teraz nie potrzeba. Wierzyć, kiedy mówisz, że nigdy nie skrzywdzisz, wierzyć, że naprawdę czuję się bezpieczna. Móc cieszyć się miłością, którą mi dajesz, nie obawiać się rozstania, nie przejmować się przyszłością, jednocześnie planować z Tobą wspólne życie. Móc wykrzyczeć, że jesteś jedyny, że tylko Ciebie kocham. Móc być z Ciebie dumna, i doceniać twoje słowa jak i czyny. Dzwonić z każdym problemem, móc zawsze na Tobie polegać. Robić wszystko, na co masz ochotę, dawać Ci szczęście. Uwieczniać chwile..mieć cudownie przeżycia. Iść z Tobą przez życie, właśnie z Tobą.

Wkońcu znalazła szczęście. Swoje... teksty

iskierka94 dodano: 29 marca 2013

Wkońcu znalazła szczęście. Swoje własne jedyne szczęście , którego tak długo szukała. Teraz już Go nie odda , nie pozwoli nikomu tego zepsuć , odebrać jej. Bo to wszystko co ma i nie ważne co dzieje się wokoło , liczy się tylko On.

Oni mówią  że najładniejszy... teksty

iskierka94 dodano: 28 marca 2013

Oni mówią, że najładniejszy uśmiecha mam, gdy Ty jesteś blisko, wiesz?

Bo szczęście ma Twoje imię. teksty

iskierka94 dodano: 26 marca 2013

Bo szczęście ma Twoje imię.

Obiecaj mi  że nigdy nie zapomnimy... teksty

iskierka94 dodano: 19 marca 2013

Obiecaj mi, że nigdy nie zapomnimy kim dla siebie jesteśmy, ile razem przeżyliśmy i ile jeszcze przejdziemy. Obiecaj mi, że będziemy zawsze i nie będziemy musieli przypominać sobie, że powinniśmy być. Obiecaj mi, że za miesiąc, pół roku czy dwa lata z takim samym zapałem będziemy planować swoje wspólne życie. Obiecaj mi, że będąc na drugim końcu świata nie będę musiała zastanawiać się co w tym momencie robisz, bo właśnie będziemy kolejną godzinę rozmawiać przez telefon. Obiecaj mi, że nigdy nie będę musiała płakać podczas oglądania naszych wspólnych zdjęć. Obiecaj mi, że nie muszę się niczego obawiać. Obiecaj mi, proszę.

Przetańczyć z Tobą chcę  całe... teksty

iskierka94 dodano: 17 marca 2013

Przetańczyć z Tobą chcę, całe życie.

Ciepło  cieplej  sobota. :D teksty

iskierka94 dodano: 14 marca 2013

Ciepło, cieplej, sobota. :D

Lubię gdy Twoje opuszki palców  o... teksty

iskierka94 dodano: 14 marca 2013

Lubię gdy Twoje opuszki palców, o wiele głośniej niż słowa zapewniają mnie nieustannie, jak ważna dla Ciebie jestem.

Każdy ma jakieś miejsce   w którym... teksty

iskierka94 dodano: 14 marca 2013

Każdy ma jakieś miejsce , w którym oddycha mu się najlepiej.

Moblo.pl
Użytkownicy
Reklama
Archiwum
Kontakt
Regulamin
Polityka Prywatności
Grupa Pino
Reklama
O Grupie Pino
Kontakt
Polecane strony
Transmisja Live
Seriale TV