głupie teksty, śmieszne teksty, opisy gadu-gadutwój portal społecznościowy
iloveeu Nie pytaj czy Go kocham odpowiedź zawsze będzie taka sama. Nie pytaj ile razy płakałam przez niego bo nie odpowiesz mi ile razy wzięłaś oddech śpiąc. Nie mów że

iloveeu

iloveeu.moblo.pl
Nie pytaj czy Go kocham odpowiedź zawsze będzie taka sama. Nie pytaj ile razy płakałam przez niego bo nie odpowiesz mi ile razy wzięłaś oddech śpiąc. Nie mów że zapomn
Nie pytaj czy Go kocham  odpowiedź... teksty

iloveeu dodano: 27 października 2013

Nie pytaj czy Go kocham, odpowiedź zawsze będzie taka sama. Nie pytaj ile razy płakałam przez niego, bo nie odpowiesz mi ile razy wzięłaś oddech śpiąc. Nie mów, że zapomnę, bo ja nie życzę Ci śmierci.

Jeżeli się nie przejmujesz –... teksty

iloveeu dodano: 20 października 2013

Jeżeli się nie przejmujesz – pozostajesz silny.

Coś czuliśmy  ufaliśmy bez granic... teksty

iloveeu dodano: 16 października 2013

Coś czuliśmy, ufaliśmy bez granic, potrzebowaliśmy nawzajem, chcieliśmy ponad wszystko. Byliśmy nierozłączni, pamiętasz? A teraz? To tak jakby małe dziecko wzięło w rączki nożyczki i nieumyślnie rozcięło więź, która podobno tak silnie nas łączyła. Jednym cięciem, delikatnie, bez jakiegokolwiek trudu. / Endoftime.

Nie czekaj  aż napisze. Może On... teksty

iloveeu dodano: 16 października 2013

Nie czekaj, aż napisze. Może On wcale nie myśli o Tobie w taki sam sposób, jak Ty o Nim. Pewnie wyszedł teraz z kumplami i wróci późną nocą, a Ty nie jesteś Jego pierwszą myślą w żadnej minucie. Nie wspomina chwil z Tobą spędzonych, nie czyta dziesięć razy tych samych wiadomości, bo pewnie już dawno je usunął. Myśli o Tobie, jak o każdej innej dziewczynie minionej przed chwilą na ulicy. Co z tego, że wymieniliście parę uśmiechów, kilka słów i masę spojrzeń. Tylko dla Ciebie czas poświęcony dla Niego, znaczył dużo. To Ty starałaś się być tam, gdzie On powinien pojawić się w danej chwili. Ubiegałaś się o spotkanie z Nim, o krótką niezobowiązującą rozmowę. Ubzdurałaś sobie to wszystko. Chciałaś by Cię pokochał, byś była dla Niego wszystkim. Pragnęłaś być Jego całym światem, a On nawet nie starał się być w Twoim świecie

Pomysł spróbowania od początku... teksty

iloveeu dodano: 16 października 2013

Pomysł spróbowania od początku był najlepszym z miliony pomysłów jakie miałam, dopóki nie wypalił i okazał się tym najgorszym z najgorszych. / iloveeu.

Ty wciąż nie widzisz jak bardzo... teksty

iloveeu dodano: 9 października 2013

Ty wciąż nie widzisz jak bardzo tęsknie za tym co było kiedyś. Jak bardzo się cieszę za każdym razem gdy do mnie napiszesz. Chcę żeby było tak jak wcześniej, ale nie mogę nic zrobić.. Nic, zupełnie nic. Został mi tylko udawany uśmiech na mojej twarzy, dobra maska do złej gry, którą odgrywam codziennie przy Tobie. Uwierz mi, że jest mi strasznie ciężko, bo jedyne co chcę Ci powiedzieć to jak bardzo Cię kocham, a nie mogę, bo boję się że Tobie się to nie spodoba, że Ty tego nie chcesz, a mi wtedy pozostaną tylko marzenia i Twój słodki głos w głowie. / iloveeu.

Może już dzisiaj spotkałeś... teksty

iloveeu dodano: 8 października 2013

Może już dzisiaj spotkałeś człowieka, z którym spędzisz resztę życia w przytulnym domku z gromadką uroczych dzieci. Może rok temu spotkałeś osobę, która wydawała Ci się być przyjacielem, a potem bez skrupułów zostawiła Cię samego z dnia na dzień. Niektóre zdarzenia i osoby nas zainspirują, zaciekawią, a inne zgorszą i sprawią, że już nigdy nie będziemy tacy sami. Jedno jest pewne, nigdy nie należy tego żałować, bo każda osoba wnosi coś unikalnego i niepowtarzalnego do naszego życia.
Autor cytatu: patteek

Pomyśl o mnie czasem. Leżąc w... teksty

iloveeu dodano: 6 października 2013

Pomyśl o mnie czasem. Leżąc w łóżku, wyjrzyj przez okno i spójrz na gwiazdy. Uśmiechnij się na myśl, że teraz też mogę na nie patrzeć, choć jesteśmy daleko od siebie, to patrzymy na coś wspólnie - piękne, prawda?

Świadomość tego co utraciliśmy... teksty

iloveeu dodano: 6 października 2013

Świadomość tego co utraciliśmy jest istotna, aż w końcu zaczyna boleć. Odczuwamy braki, widzimy jak niedoskonali jesteśmy i jak bardzo tęsknota wyżera z nas życie. Upadamy i nie podnosimy się. Leżymy na samym dnie, bo tak lepiej, bo wszystko z nas wypływa, bo jesteśmy, a zarazem nas nie ma. Już się nie staramy, nie ubiegamy o więcej, nie emanujemy ciepłem, nie darzymy miłością. Nie istniejemy. Już od dawna, jest tylko ciało i oczy, cholernie puste, przepełnione porażką oczy. I już się nie podnosimy, nie walczymy. To koniec. Przegraliśmy wszystko. [ yezoo ]
Autor cytatu: yezoo

Lubiłam  gdy patrzyłeś na mnie tak... teksty

iloveeu dodano: 6 października 2013

Lubiłam, gdy patrzyłeś na mnie tak, jakby żadna inna nie istniała, szkoda tylko, że od dawna tak nie patrzysz, a inna zaczęła istnieć. / iloveeu.

Nie myśl  że mogłoby być inaczej.... teksty

iloveeu dodano: 6 października 2013

Nie myśl, że mogłoby być inaczej. Nie myśl, że trzeba było. Nie analizuj przeszłości. Nie myśl co mogłoby być co by było gdyby.

Proszę tylko o to  żebyś... teksty

iloveeu dodano: 6 października 2013

Proszę tylko o to, żebyś zaakceptował wszystkie moje słabości.

Moblo.pl
Użytkownicy
Reklama
Archiwum
Kontakt
Regulamin
Polityka Prywatności
Grupa Pino
Reklama
O Grupie Pino
Kontakt
Polecane strony
Transmisja Live
Seriale TV