głupie teksty, śmieszne teksty, opisy gadu-gadutwój portal społecznościowy
i_am_born_sperm Otworzył mi oczy pokazując mi świat którego dotąd nie znałam. Rozszyfrował zagadkę usadzoną głęboko w moim sercu i sprawił że mój uśmiech stał się tym najpiękni

i_am_born_sperm

i_am_born_sperm.moblo.pl
Otworzył mi oczy pokazując mi świat którego dotąd nie znałam. Rozszyfrował zagadkę usadzoną głęboko w moim sercu i sprawił że mój uśmiech stał się tym najpiękniejszym.
Otworzył mi oczy  pokazując mi... teksty

i_am_born_sperm dodano: 1 września 2013

Otworzył mi oczy, pokazując mi świat, którego dotąd nie znałam. Rozszyfrował zagadkę usadzoną głęboko w moim sercu i sprawił, że mój uśmiech stał się tym najpiękniejszym. To nic wielkiego? To najwspanialsza rzecz na świecie.

Zacznij doceniać szczegóły.... teksty

i_am_born_sperm dodano: 1 września 2013

Zacznij doceniać szczegóły. Poranną kawę, dobrą książkę, zachwycającą piosenkę, wzruszający film. Znajdź szczęście w uśmiechu przechodnia, zdanym kolokwium, ciepłym głosie mamy. Doceniaj każdą sekundę. Uwierz w siebie. Uwierz, że marzenia się spełniają. I chociaż to trudniejsze niż ciągłe marudzenie to jest to warte wysiłku. Nikt nie uczyni Cię szczęśliwym, jeśli najpierw nie odnajdziesz szczęścia w sobie.

Mam problem. Często bywam wesoła... teksty

i_am_born_sperm dodano: 1 września 2013

Mam problem. Często bywam wesoła, ale nie pamiętam kiedy ostatnio byłam szczęśliwa.

Ciekawa jestem co w tej chwili robi.... teksty

i_am_born_sperm dodano: 1 września 2013

Ciekawa jestem co w tej chwili robi. Ogląda film, drapie się po nosie, parzy kawę, rozmyśla, a może śpi. On przecież lubi spać. To zupełnie tak jak ja. Dziś będę spać z nim. W moich myślach, marzeniach i głębokich pragnieniach.

Wykonywać razem takie proste... teksty

i_am_born_sperm dodano: 31 sierpnia 2013

Wykonywać razem takie proste czynności. Czytać razem książki, słuchać muzyki, chodzić po bułki, grabić liście z podwórka. I przytulać się. Tak często. I tak mimowolnie.

''Żałujesz czegoś tak bardzo  że... teksty

i_am_born_sperm dodano: 31 sierpnia 2013

''Żałujesz czegoś tak bardzo, że gdyby można było cofnąć czas, nigdy nie zrobiłbyś tego ponownie? Kochałeś kiedyś tak mocno, że momentami brakowało ci tchu? Patrzyłeś w czyjeś oczy i wiedziałeś, że mówią prawdę? Byłeś czegoś tak pewien, że mógłbyś oddać za to życie? Trzymałeś kiedyś czyjąś dłoń i miałeś świadomość, że nigdy nie będzie już tak samo? Zrobiłeś coś wbrew sobie, tylko dlatego, że ktoś tak chciał? Patrzyłeś na śmierć, bo nic już nie mogłeś zrobić? Oddałeś swoje serce i nic nie dostałeś w zamian? Czy kiedykolwiek kochałeś prawdziwie? Czy mógłbyś powiedzieć szczerze: wierzę w siebie, nie patrzę w tył, żyję, nie poddaję się, dam radę, jestem silny? Spróbuj. Zaufaj sobie. Niczego nie żałuj, przecież człowiek uczy się na błędach. Pamiętaj, że życie masz tylko jedno, wykorzystaj je dobrze.

Każdego ranka  gdy się budzę chcę... teksty

i_am_born_sperm dodano: 31 sierpnia 2013

Każdego ranka, gdy się budzę chcę z Tobą porozmawiać. Każdej nocy, kiedy zasnę chcę marzyć o Tobie cały czas staram się powiedzieć, że cię potrzebuję

Pamiętaj  aby cierpieć z wdziękiem... teksty

i_am_born_sperm dodano: 31 sierpnia 2013

Pamiętaj, aby cierpieć z wdziękiem damy, nigdy nie pisz, żeby wrócił.

i mimo wszystko on wciąż jest... teksty

i_am_born_sperm dodano: 31 sierpnia 2013

i mimo wszystko on wciąż jest osobą dla której zrobiłaby więcej niż dla pozostałych.

bo czasem trzeba mieć cały świat w... teksty

i_am_born_sperm dodano: 31 sierpnia 2013

bo czasem trzeba mieć cały świat w dupie i skupić się na chwili przyjemności .

boję się pamiętać  a... teksty

i_am_born_sperm dodano: 31 sierpnia 2013

boję się pamiętać, a jednocześnie nie chcę zapomnieć, bo wiem, że to mogą być najpiękniejsze wspomnienia. cudowne chwile, które i tak były zbyt krótkie. chciałabym jeszcze, choć raz móc się nimi delektować na żywo, a nie maltretując umysł przywoływaniem kolejnych obrazów i scen ...

nie chce mi się już siedzieć na... teksty

i_am_born_sperm dodano: 31 sierpnia 2013

nie chce mi się już siedzieć na dostępnym na gg, by mieć nadzieję, że może akurat się odezwie. nie chcę już co dziesięć minut sprawdzać telefonu, bo może akurat napisał sms. nie chcę za każdym razem wychodząc ze szkoły rozglądać się we wszystkie strony, bo może on akurat tam stoi. nie chcę idąc przez miasto trzymać non stop uniesioną głowę, bo może akurat skończyło Ci się kakao i postanowiłeś iść do tego sklepu, obok którego właśnie przechodzę. no nie chcę, to boli.

Moblo.pl
Użytkownicy
Reklama
Archiwum
Kontakt
Regulamin
Polityka Prywatności
Grupa Pino
Reklama
O Grupie Pino
Kontakt
Polecane strony
Transmisja Live
Seriale TV