głupie teksty, śmieszne teksty, opisy gadu-gadutwój portal społecznościowy
i.need.you kiedy nadejdzie ten dzień gdy znów dojrzysz moje piękno niekoniecznie zewnętrzne ja już nie będę Cię kochała i zobaczysz że jeszcze pożałujesz dzisiejszej decy

i.need.you

i.need.you.moblo.pl
kiedy nadejdzie ten dzień gdy znów dojrzysz moje piękno niekoniecznie zewnętrzne ja już nie będę Cię kochała i zobaczysz że jeszcze pożałujesz dzisiejszej decyzji
 kiedy nadejdzie ten dzień gdy... teksty

i.need.you dodano: 8 grudnia 2010

` kiedy nadejdzie ten dzień gdy znów dojrzysz moje piękno, niekoniecznie zewnętrzne, ja już nie będę Cię kochała i zobaczysz, że jeszcze pożałujesz dzisiejszej decyzji .. zawsze tak będzie .. bo ja znajdę sobie kogoś kto darzy mnie uczuciem takim jak ja dziś ciebie ..

Przytuliłam się do niego... teksty

i.need.you dodano: 8 grudnia 2010

Przytuliłam się do niego, wciągając do płuc jego zapach, tak jakbym mogła zatrzymać go w sobie tyle, by mi starczyło na następny miesiąc, kiedy będę za nim tęsknić.

 Kubusiu? Tak Prosiaczku? Co to... teksty

i.need.you dodano: 8 grudnia 2010

-Kubusiu? -Tak, Prosiaczku? -Co to jest miłość? -Miłość to takie uczucie, kiedy jedna osoba bardzo bardzo bardzo lubi drugą osobę i ta druga osoba bardzo bardzo bardzo lubi tą pierwszą osobę. Ludzie mówią wtedy, że się kochają. -A co jeśli jedna osoba kocha drugą, a ta jej nie kocha? -Wtedy to już nie jest miłość. To jest cierpienie.

Dziwnie tak. Kiedy na nikim Ci nie... teksty

i.need.you dodano: 8 grudnia 2010

Dziwnie tak. Kiedy na nikim Ci nie zależy. Nie czekasz na żadną wiadomość. Nie myślisz o nikim przed snem. Nie czujesz strachu, ze ktoś zniknie. Dziwnie. Bezpiecznie. Pusto.

Żadna noc nie może być aż tak... teksty

i.need.you dodano: 8 grudnia 2010

Żadna noc nie może być aż tak czarna, żeby nigdzie nie można było odszukać choć jednej gwiazdy. Pustynia też nie może być aż tak beznadziejna, żeby nie można było odkryć oazy. Pogódź się z życiem, takim jakie ono jest. Zawsze gdzieś czeka jakaś mała radość.

Potem przez następne miesiące... teksty

i.need.you dodano: 8 grudnia 2010

Potem, przez następne miesiące, wydawało mi się, że żyje za karę. Nienawidziłam poranków. Przypominały, że noc ma swój koniec i trzeba znowu radzić sobie z myślami. Ze snami było jakoś łatwiej...

spójrz na jej twarz. oczy... teksty

i.need.you dodano: 8 grudnia 2010

spójrz na jej twarz. oczy przepełnione pustką , wypłakane. usta drżące , nie potrafiące już znaleźć słów. na policzkach jakieś zadrapanie - pamiątka po ostatniej kłótni. powiedz mi , czy tak wygląda miłość ?

Nie jestem gwiazdą Hollywood ani... teksty

i.need.you dodano: 8 grudnia 2010

Nie jestem gwiazdą Hollywood, ani Playboya, nie jestem gwiazdą polarną, nie spadam z nieba i nie spełniam życzeń, nie krążę wokół Ciebie jak ciało niebieskie. Jestem niezależna-mów mi Słońce.

 Jej oczy...  Co z nimi?  Z nimi? Z... teksty

i.need.you dodano: 8 grudnia 2010

-Jej oczy... -Co z nimi? -Z nimi? Z nimi związane jest każde moje marzenie,każdy sen,bo tylko ona ma takie oczy.

 Za kim najbardziej tęsknisz?... teksty

i.need.you dodano: 8 grudnia 2010

- Za kim najbardziej tęsknisz? - Tęsknię za ludźmi, którzy nauczyli mnie żyć. - Jak to nauczyli żyć? Przecież każdy to potrafi. - Ja nie umiałam. Na szczęście spotkałam na drodze wspaniałych ludzi, którzy pokazali mi jak się śmiać, kochać i być szczęśliwa. - To pewnie nauczyli Cię też płakać. - Nie, płakać nauczyłam się sama, wtedy, gdy oni odeszli, bez słowa pożegnania ..

 Ej 2 słowa 9 liter 3 sylaby ?... teksty

i.need.you dodano: 8 grudnia 2010

- Ej, 2 słowa, 9 liter, 3 sylaby ? - Zabij mnie?

Ciągle mi się to zdarza... teksty

i.need.you dodano: 8 grudnia 2010

Ciągle mi się to zdarza - stwierdziła ze śmiechem, lecz oczy miała mokre i błyszczące. - Zawsze wybieram tych, którzy zostali już wcześniej wybrani.

Moblo.pl
Użytkownicy
Reklama
Archiwum
Kontakt
Regulamin
Polityka Prywatności
Grupa Pino
Reklama
O Grupie Pino
Kontakt
Polecane strony
Transmisja Live
Seriale TV