głupie teksty, śmieszne teksty, opisy gadu-gadutwój portal społecznościowy
i.need.you Wyrwałabym jej te blond kudły ale nie jesteś tego wart. nie jesteś wart tego bym robiła z siebie idiotkę i zachowywała się jak desperatka . Wiesz co jest najgro

i.need.you

i.need.you.moblo.pl
Wyrwałabym jej te blond kudły ale nie jesteś tego wart. nie jesteś wart tego bym robiła z siebie idiotkę i zachowywała się jak desperatka .
Wyrwałabym jej te blond kudły ale... teksty

i.need.you dodano: 9 grudnia 2010

Wyrwałabym jej te blond kudły ale nie jesteś tego wart. nie jesteś wart tego, bym robiła z siebie idiotkę i zachowywała się jak desperatka .

Wiesz co jest najgroźniejsze w tym... teksty

i.need.you dodano: 9 grudnia 2010

Wiesz co jest najgroźniejsze w tym, że żyje? Fakt, że kiedyś umrę, że opuszczę to wszystko i pewnie będę szczęśliwa, ale istnieje też taka możliwość, że właśnie w ostatniej sekundzie życia docenię to co miałam.

I nadchodzą takie wieczory  gdy... teksty

i.need.you dodano: 9 grudnia 2010

I nadchodzą takie wieczory, gdy słuchając muzyki szukasz sensu życia.

..a jak się uśmiechnę do Ciebie to... teksty

i.need.you dodano: 9 grudnia 2010

..a jak się uśmiechnę do Ciebie to przytulisz mnie tak mocno?

Lubię wierzyć  ze kiedyś wreszcie... teksty

i.need.you dodano: 9 grudnia 2010

Lubię wierzyć, ze kiedyś wreszcie się odnajdziemy. Przestaniemy się tak bezsensownie mijać i w końcu uda mi się złapać Twoją dłoń..

Dzięki za podpis :  teksty i.need.you dodał komentarz: Dzięki za podpis :* do wpisu 9 grudnia 2010
Kazałam zabrać ją z moich oczu... teksty

i.need.you dodano: 9 grudnia 2010

Kazałam zabrać ją z moich oczu, krzycząc, że zaraz nie wytrzymam. nie byłam w stanie patrzeć, na kogoś kto zabrał mi powód do uśmiechu. kogoś, dzięki komu miałam powód do codziennego oddychania. gdyby mnie wtedy, od niej nie odciągnęli ... stałaby się sprawiedliwość. odebrałabym jej życie. tak samo, jak ona odebrała je mnie.

Siedziała na podłodze na środku... teksty

i.need.you dodano: 9 grudnia 2010

Siedziała na podłodze na środku pokoju. wokół niej leżały podarte fotografie. z jej oczu płynęły łzy. nagle drzwi do pokoju otworzyły się, a w nich stanął on - powód jej płaczu. spojrzała na niego. jego oczy wbiły się w punkt lekko nad jej głową. - dlaczego? - wyszeptała - dlaczego to zrobiłeś? dlaczego mnie zdradziłeś? - jej szept przerodził się w krzyk - nienawidzę cię sukinsynie, nienawidzę! - zalana łzami, prawie nie mogła oddychać. - kochanie, naprawdę nie mogę z tobą być. - odrzekł z ironicznym uśmiechem. zbliżył się do niej i ją pocałował. - spierdalaj! nie chce cię widzieć - krzyknęła. on zaczął się śmiać i zostawiając jej żyletki na biurku, powiedział - tylko nie zrób sobie krzywdy, kochanie. - i wyszedł.

Kupiła jabłkowo miętowego... teksty

i.need.you dodano: 9 grudnia 2010

Kupiła jabłkowo-miętowego tymbarka. Gdy go otworzyła, on podszedł i powiedział: Daj przeczytać co jest napisane. Nie patrząc co jest na kapslu dała mu go z rumieńcem na policzkach. Przeczytał, spojrzał na nią, pocałował i odszedł wręczając jej kapsel. Chwilę nie wiedziała co się stało, w końcu przeczytała napis na tymbarku: Jeśli ją kochasz, pocałuj!

I jakoś od kiedy Cię nie ma  mam... teksty

i.need.you dodano: 9 grudnia 2010

I jakoś od kiedy Cię nie ma, mam strasznie suche usta , zimno mi w dłonie i oczy mi nie błyszczą.

Chciałabym Ci powiedzieć co czuję... teksty

i.need.you dodano: 9 grudnia 2010

Chciałabym Ci powiedzieć co czuję, ale nie umiem znaleźć takich słów, które zrozumiesz. Takie słowa nie istnieją, bo ja Cię kocham i nienawidzę zarazem. Wiesz jak to jest? To straszne uczucie.

DUPEK. Rodzaj faceta  który rozkocha... teksty

i.need.you dodano: 9 grudnia 2010

DUPEK. Rodzaj faceta, który rozkocha w sobie, zrani, zostawi samotną z połamanym sercem. A Ty nadal będziesz go kochać i czekać na jego powrót. Ale DUPKI tak już mają, że oni nie wracają, nie przypomną sobie o Tobie, a Ty po prostu musisz sobie radzić bez niego. Taka przykra prawda.

Moblo.pl
Użytkownicy
Reklama
Archiwum
Kontakt
Regulamin
Polityka Prywatności
Grupa Pino
Reklama
O Grupie Pino
Kontakt
Polecane strony
Transmisja Live
Seriale TV