głupie teksty, śmieszne teksty, opisy gadu-gadutwój portal społecznościowy
hempgieeru Ale z drugiej strony to że byłem nieszczęśliwy tamtej nocy to głównie z jej powodu. Zobaczyłem co się z niej zrobiło... ... Gdybyś widziała jaka to była świetn

hempgieeru

hempgieeru.moblo.pl
Ale z drugiej strony to że byłem nieszczęśliwy tamtej nocy to głównie z jej powodu. Zobaczyłem co się z niej zrobiło... ... Gdybyś widziała jaka to była świetna d
 Ale z drugiej strony  to  że byłem... teksty

hempgieeru dodano: 13 grudnia 2014

"Ale z drugiej strony, to, że byłem nieszczęśliwy tamtej nocy, to głównie z jej powodu. Zobaczyłem co się z niej zrobiło... (...) Gdybyś widziała, jaka to była świetna dziewczyna, kiedy ją spotkałem. Nie mam powodu do dumy, nie, naprawdę nie mam powodu do dumy. Stłamsiłem ją. Zgasiłem. Traktowałem jak kogoś, kto po prostu jest. Pod ręką. Pod telefonem. (...) Widziałem tylko czubek własnego nosa."

Pragnienie zanegowania depresji... teksty

hempgieeru dodano: 13 grudnia 2014

Pragnienie zanegowania depresji własnej i cudzej jest w naszym społeczeństwie tak silne, że wielu ludzi uzna, że masz problem dopiero w chwili, gdy fruniesz z okna dziesiątego piętra.

Chcesz wejść do mojego życia?... teksty

hempgieeru dodano: 12 grudnia 2014

Chcesz wejść do mojego życia? Drzwi są otwarte. Chcesz wyjść? Również są otwarte. Tylko mała prośba... Nie stój w progu, bo blokujesz przejście innym.

Zakochiwałam się w czarujących... teksty

hempgieeru dodano: 9 listopada 2014

Zakochiwałam się w czarujących łajdakach. Adorowałam niewłaściwych mężczyzn z niewłaściwych powodów.Sama jestem sobie winna. Cierpię na niesforność serca i nieznośne napady lekkomyślności. Jeśli idzie o samokontrolę, mam luki u podstaw.

Może teraz leżysz z otwartymi... teksty

hempgieeru dodano: 9 listopada 2014

Może teraz leżysz z otwartymi oczyma i powtarzasz moje imię. Może boisz się jutra, tak jak i ja? Jeżeli w tej chwili potrafisz zrozumieć i domyślić się czegoś, to pamiętaj: jestem teraz z Tobą. Jestem z Tobą, nawet jeśli leżysz w rynsztoku. Nawet wtedy, jeśli zwariowałeś i poszedłeś do jakiejś dziwki. Jestem z Tobą wszędzie, jeśli tylko myślisz o mnie.

Jesteś bardzo wiele warta. Gdyby nie... teksty

hempgieeru dodano: 9 listopada 2014

Jesteś bardzo wiele warta. Gdyby nie to, że trzeba Ci to czasem przypominać - potrafiłabyś być szczęśliwa, bez względu na gówno jakie Cię otacza.

Są na świecie dobre kobiety. One... teksty

hempgieeru dodano: 9 listopada 2014

Są na świecie dobre kobiety. One istnieją, posłuchajcie mnie. Naprawdę istnieją. Przez całe życie chodzą obok nas, takie dobre, mądre i piękne, a my, jak te ciule, nie widzimy ich. Jeden ciul na tysiąc trafia do baru, w którym dobra kobieta, odrywając się od książki poda mu rękę, a wraz z ręką poda mu siłę, która naprawdę może zmieniać świat.

Mówi się  że miłość jest... teksty

hempgieeru dodano: 9 listopada 2014

Mówi się, że miłość jest śle­pa. Wie­rzcie mi, to zu­pełne kłam­stwo – nie ma nicze­go bar­dziej widzące­go niż praw­dzi­wa miłość. Nicze­go. Jest ona czymś naj­wy­raźniej widzącym pod słońcem. Poświęce­nie jest śle­pe, przy­wiąza­nie jest śle­pe, pożąda­nie jest śle­pe – ale nie praw­dzi­wa miłość. Nie po­pełnij błędu i nie na­zywaj tych uczuć miłością.

zbyt głośna samotność teksty

hempgieeru dodano: 8 listopada 2014

zbyt głośna samotność

Dlaczego czasami tak trudno jest... teksty

hempgieeru dodano: 18 października 2014

Dlaczego czasami tak trudno jest rozmawiać? Zamiast prośby o wyjaśnienia serwujemy chłodne spojrzenia. Zamiast żartu - milczenie. Potrzebujemy rozmowy jak dobrego jedzenia, a dobrowolnie wybieramy emocjonalną anoreksję. W środku wszystko krzyczy: mów do mnie! obejmij mnie! kochaj mnie! a jedyne co wychodzi z naszych ust, to słowa nie mające żadnego znaczenia.

Jeśli ktoś traktuje Cię źle... teksty

hempgieeru dodano: 18 października 2014

Jeśli ktoś traktuje Cię źle - pamiętaj, że jest coś nie tak z nim, a nie z Tobą. Normalni ludzie nie niszczą innych ludzi.

Jeśli nie możesz dziś nikogo... teksty

hempgieeru dodano: 18 października 2014

Jeśli nie możesz dziś nikogo kochać, przynajmniej postaraj się nikogo nie skrzywdzić.

Moblo.pl
Użytkownicy
Reklama
Archiwum
Kontakt
Regulamin
Polityka Prywatności
Grupa Pino
Reklama
O Grupie Pino
Kontakt
Polecane strony
Transmisja Live
Seriale TV