głupie teksty, śmieszne teksty, opisy gadu-gadutwój portal społecznościowy
hempgieeru Możesz mi robić co chcesz tylko nie rań mi serca. Do tej pory wiele przecierpiałam już więcej nie chcę. Chcę być szczęśliwa. A przed człowiekiem schronić się mo

hempgieeru

hempgieeru.moblo.pl
Możesz mi robić co chcesz tylko nie rań mi serca. Do tej pory wiele przecierpiałam już więcej nie chcę. Chcę być szczęśliwa.
Możesz mi robić  co chcesz  tylko... teksty

hempgieeru dodano: 13 grudnia 2014

Możesz mi robić, co chcesz, tylko nie rań mi serca. Do tej pory wiele przecierpiałam, już więcej nie chcę. Chcę być szczęśliwa.

A przed człowiekiem schronić się... teksty

hempgieeru dodano: 13 grudnia 2014

A przed człowiekiem schronić się można tylko w objęcia innego człowieka.

Ludzie  którzy myślą  że z czasem... teksty

hempgieeru dodano: 13 grudnia 2014

Ludzie, którzy myślą, że z czasem dopiero staną się sobie potrzebni, powinni odejść od siebie i zapomnieć kroków, które ich wiodły ku sobie.

Nie za wygląd się kocha  ale nie... teksty

hempgieeru dodano: 13 grudnia 2014

Nie za wygląd się kocha, ale nie wiadomo za co. A jak kocha się, to i co na wierzchu się kocha, i co ukryte, i co może się stać, tak tobie, jak i mnie, czyli jemu albo jej. I wtedy nieważne, czy ktoś łysy, czy że poci się. Nie kocha się osobno, że ktoś wysoki jest, a ktoś ma takie czy inne oczy, czy choćby ktoś najpiękniej mówił, bo jeden może być wymowny, a drugi nie. Z ilu zresztą ludzi trzeba by składać na takiego jednego czy jedną, żeby nie miał żadnej wady, a jeszcze mógłby wyjść z tego jakiś stwór, nie człowiek. Kocha się tak samo przez wady i nieszczęścia i może nawet głębiej, a najgłębiej kocha się przez ból. Może być ktoś wysoki, zadbany, wymyty, pachnący, a nie ma go za co kochać.

Ciało pamięta przelotny dotyk... teksty

hempgieeru dodano: 13 grudnia 2014

Ciało pamięta przelotny dotyk, parę godzin bycia z kimś zostaje na lata. Zapach włosów, potu, wilgotności, przypływa znikąd w środku dnia (...) W inżynierii nazywa się to pamięcią plastyczną materiału, w chemii pamięcią substratu. W życiu - tęsknotą.

Uważaj na znajomości  które... teksty

hempgieeru dodano: 13 grudnia 2014

Uważaj na znajomości, które zaczynają się od głowy. O tych zapoczątkowanych fascynacją seksualną można szybko zapomnieć. O tych, które zaczynają się od rozmów, wymiany myśli i emocji, możesz nigdy nie zapomnieć. Te są trwalsze.

Ale ten typ nie wie przeważnie nic o... teksty

hempgieeru dodano: 13 grudnia 2014

Ale ten typ nie wie przeważnie nic o tym, co popełnia. Uświadomiony powinien przestać — jeśli nie, to znaczy, że jest drań. A z draniami nie należy zadawać się, choćby byli nie wiem jak przepełnieni tajemniczym urokiem życia.

I czemu to takie nic jest właśnie... teksty

hempgieeru dodano: 13 grudnia 2014

I czemu to takie nic jest właśnie czymś dla mnie?

Niektórym do szczęścia brakuje... teksty

hempgieeru dodano: 13 grudnia 2014

Niektórym do szczęścia brakuje naprawdę jedynie szczęścia.

Im bardziej poznaję ludzi  tym... teksty

hempgieeru dodano: 13 grudnia 2014

Im bardziej poznaję ludzi, tym bardziej kocham zwierzęta.

  Nawet wtedy gdy kocha się kogoś... teksty

hempgieeru dodano: 13 grudnia 2014

- Nawet wtedy gdy kocha się kogoś, kto nas zranił ? - Ależ to jest normalne... Istnieją dwie kategorie ludzi, którzy mogą nas ranić: ci, którzy nienawidzą, oraz ci którzy nas kochają... - Nie rozumiem. Dlaczego ci, którzy nas kochają, mieliby nas ranić? - Ponieważ gdy w grę wchodzi miłość, ludzie czasem zachowują się po prostu głupio. Popełniają błędy, ale ten o kim myślisz, że Cię kocha, nie rani Cię, bo to oznacza, że przestał się starać albo że Tobie już na nim nie zależy. -A jeżeli pomimo wszystko okazuje się to niemożliwe ? - Możliwe, Leo, że nie dość się starasz. Łatwo się pomylić, czasem wydaje się, że miłość przechodzi kryzys, a to tylko naturalny etap rozwoju uczucia. To jest podobnie jak z Księżycem - widać tylko jego wycinki różnych wymiarów, choć Księżyc jest zawsze taki sam, z jego kraterami i górami. Należy poczekać, aż Słońce oświetli jego ciemne obszary. Potrzeba czasu.

Kiedy byłam zakochana  miałam... teksty

hempgieeru dodano: 13 grudnia 2014

Kiedy byłam zakochana, miałam gdzieś facetów, inni mężczyźni zupełnie mnie nie obchodzili, nawet gdyby stanął przede mną książę na białym koniu, pewnie bym nie zauważyła. Liczył się on i tylko on. I to jest najważniejsze: być z kimś i nie szukać wrażeń na boku. Być z kimś tak na sto procent, całym sobą.

Moblo.pl
Użytkownicy
Reklama
Archiwum
Kontakt
Regulamin
Polityka Prywatności
Grupa Pino
Reklama
O Grupie Pino
Kontakt
Polecane strony
Transmisja Live
Seriale TV