głupie teksty, śmieszne teksty, opisy gadu-gadutwój portal społecznościowy
he.is.my.hope Czekam na każdy Jego powrót płaczę z każdym odejściem. Odezwał się. Znowu to zrobił. Znowu zniszczył świat który musiałam zbudować już bez Jego obecności w nim.

he.is.my.hope

he.is.my.hope.moblo.pl
Czekam na każdy Jego powrót płaczę z każdym odejściem.
Czekam na każdy Jego powrót... teksty

he.is.my.hope dodano: 31 lipca 2013

Czekam na każdy Jego powrót, płaczę z każdym odejściem.

Odezwał się. Znowu to zrobił.... teksty

he.is.my.hope dodano: 31 lipca 2013

Odezwał się. Znowu to zrobił. Znowu zniszczył świat, który musiałam zbudować już bez Jego obecności w nim. Zniszczył ten lichy, niepewny i pusty, ale też wydawałoby się spokojny świat. Zniszczył świat, o który walczę każdego dnia, a który muszę za każdym razem budować na nowo, wtedy kiedy żyje sama dla siebie, a On milczy. Trudno wytłumaczyć czemu tak jest, ale nie mam siły tej relacji kategorycznie, raz na zawsze skończyć. Nie mam siły, bo właśnie On jest moją siłą. Chyba nikt, kto tego nie przeżył, nie będzie w stanie zrozumieć, ale to właśnie On sprawia, że moje serce ożywa, zaczyna momentalnie radośnie bić, a na ustach maluje się uśmiech. To właśnie On sprawia, że mój dzień staje się lepszy, choć trochę normalny, choć odrobinę podobny do dnia, kiedy był częścią mojego życia. I wiem, że choć Jego chwilowe pojawianie się niszczy i rozbija mnie, nie potrafię z Niego zrezygnować, nie chcę z Niego zrezygnować, bo tylko On sprawia, że moje serce się uśmiecha.

''To niemożliwe  mówi duma. To... teksty

he.is.my.hope dodano: 31 lipca 2013

''To niemożliwe, mówi duma. To ryzykowne, mówi doświadczenie. Nie ma sensu, mówi rozum. Spróbuj wyszeptać to sercu… ''

Miłość jest zagadką. Na początku... teksty

he.is.my.hope dodano: 30 lipca 2013

Miłość jest zagadką. Na początku nigdy nie wiesz na co się piszesz, co Cię czeka. To jeden z tych momentów, kiedy możesz wziąc swoje życie we własne ręce i sam zadecydować czego chcesz. A właściwie to kwestia odwagi. Bo miłość wymaga odwagi. Miłość to ryzyko, to bitwa, w której nikt nie może nawet próbować obstawiać wyniku./ stay.classy

Nienawidzę kilku rzeczy.... teksty

he.is.my.hope dodano: 30 lipca 2013

Nienawidzę kilku rzeczy. Poniedziałków, śniegu, wstawania wcześnie i Jego. -Jak to.. jego ? Tak, bo wpieprzył się do mojego życia i tak po prostu pozwolił, że się w nim zakochałam. A potem, jak gdyby nigdy nic, odszedł. Rozumiesz? / stay.classy

'' Zapomnę Cię  nie będzie już... teksty

he.is.my.hope dodano: 29 lipca 2013

'' Zapomnę Cię, nie będzie już nic ''

Nie tak miały wyglądać moje... teksty

he.is.my.hope dodano: 29 lipca 2013

Nie tak miały wyglądać moje urodziny. Miałeś być przy mnie w tym dniu, a zabrakło Cię.

CZ.2 Wiem że to trudne i okręt... teksty

he.is.my.hope dodano: 29 lipca 2013

CZ.2 Wiem,że to trudne i okręt Twój jeden jedyny wydaje się być idealny i najlepszy,ale musisz mieć świadomość, że do tego portu zagląda wiele więcej wyjątkowych statków i jeżeli będzie trzeba bardzo długo czekać w złej i niedobrej krainie to w końcu trzeba będzie przypłynąć do Szczęścia na innym pokładzie. Ale nie trać jeszcze nadziei, póki dajesz radę z niecierpliwością upatruj tego umiłowanego:) a morał z tej bajki taki, że trzeba walczyć o swoje szczęście, ale należy wiedzieć kiedy odpuścić i dać szansę sobie na coś nowego. Zakończenie tej historii napisze czas:)

CZ.1 Wyobraź sobie  że jesteś... teksty

he.is.my.hope dodano: 29 lipca 2013

CZ.1 Wyobraź sobie, że jesteś królewną. Ale taką super prawdziwą z bajki i musisz się dostać na wyspę Szczęście i jest taki fajny okręt (imię ukochanego) który Cię tam zabierze tylko gdzieś błądzi na wzburzonym sztormem morzu.Żeby było łatwiej uzgodnijmy że komórki już istnieją.Jeżeli napiszesz mu "sorry no kurde, mnie się śpieszy do Szczęścia. Jak Cię nie ma to muszę niestety innym okrętem tam się dostać" to być może zmieni kurs i zawalczy ze sztormami.Krakeny, meduzy-giganty, trolle wodne czy inne takie takie też pokona byleby swoją królewnę zabrać w rejs. A co jeśli nie pojawi się ten okręt? co księżniczka ma zrobić?? wtedy musi szukać innego. Dlatego musisz pamiętać, że jesteś KSIĘŻNICZKĄ. Myślisz że nie będzie chętnych marynarzy, kapitanów czy nawet draniowatych piratów?

Ciągle czekasz na Jego powrót... teksty

he.is.my.hope dodano: 29 lipca 2013

Ciągle czekasz na Jego powrót, prawda? to tak jakbyś miała czekać w porcie na statek, który być może już dawno zatonął i nigdy nie przypłynie. Musisz zacząć żyć, poczekaj na inny- a być może ten pierwszy przypłynie szybciej wiedząc że traci taką fajną pasażerkę.

Wytrzymasz. Nawet wyobrażenia nie... teksty

he.is.my.hope dodano: 28 lipca 2013

Wytrzymasz. Nawet wyobrażenia nie masz, ile można wytrzymać.
Autor cytatu: niekoffana

Jeśli On jest nadal w Twojej głowie... teksty

he.is.my.hope dodano: 27 lipca 2013

Jeśli On jest nadal w Twojej głowie, to jest nadal w Twoim sercu.

Moblo.pl
Użytkownicy
Reklama
Archiwum
Kontakt
Regulamin
Polityka Prywatności
Grupa Pino
Reklama
O Grupie Pino
Kontakt
Polecane strony
Transmisja Live
Seriale TV