głupie teksty, śmieszne teksty, opisy gadu-gadutwój portal społecznościowy
harnasiowa17 Zostaliśmy tak skonstruowani że słabniemy gdy jesteśmy sami. Kiedy potrzebujesz ich najbardziej oni znikają. Tak po prostu. Pstryk i już ich nie ma. Kumasz ? Za

harnasiowa17

harnasiowa17.moblo.pl
Zostaliśmy tak skonstruowani że słabniemy gdy jesteśmy sami.
Zostaliśmy tak skonstruowani  że... teksty

harnasiowa17 dodano: 29 stycznia 2014

Zostaliśmy tak skonstruowani, że słabniemy, gdy jesteśmy sami.

  Kiedy potrzebujesz ich najbardziej... teksty

harnasiowa17 dodano: 29 stycznia 2014

` Kiedy potrzebujesz ich najbardziej oni znikają. Tak po prostu. Pstryk i już ich nie ma. Kumasz ? Zarzekają sie najpierw. `Zawsze będę przy Tobie. Kocham Cię. Jesteś najlepszą osobą pod słońcem.' A później ich juz nie ma. Wtedy przychodzi rozpacz i samotność. Smutek i utrapienie przy którym nie pomaga już nawet siedzenie na parapecie z kubkiem parującego kakao w dłoniach... Przyjaciele.. Ta..

nigdy nie mów dlaczego nie jestem... teksty

harnasiowa17 dodano: 29 stycznia 2014

nigdy nie mów dlaczego nie jestem taka, lub dlaczego taka jestem. po prostu to zaakceptuj. jeśli chcesz coś we mnie zmieniać od razu oznajmiam, że na nic twoje starania. szybciej znajdziesz sobie taką, jaką chciałbyś mieć, niż zmienisz moją osobowość, styl lub gust. pamiętaj .

wiesz  miałeś rację mówiąc  że... teksty

harnasiowa17 dodano: 29 stycznia 2014

wiesz, miałeś rację mówiąc, że do straty bliskich można się przyzwyczaić, nie wierzyłam. kiedy mówiłeś o tym patrzyłam na Ciebie z ironicznym uśmiechem. jednak miałeś rację. kiedy odchodzi pierwszy przyjaciel boli. drugi? też. trzeci ? nie mniej. przy czwartym jednak już zaczynasz zdawać sobie sprawę z tego, że tak musi być, że widocznie nie wszyscy ludzie są dla Ciebie. nie płaczesz już nawet. starasz się wykreślić z pamięci wszystkie szczególne wspomnienia zawiązane z tą osobą i zapomnieć, że nie był dla Ciebie kimś na kształt zwykłego znajomego, że nie łączyło Cię z nim żadne szczególne uczucie. jedyną oznaką utraty jest tylko dziwne uczucie pustki, jakby ktoś zabrał kawałek Ciebie. jednak żyjesz dalej, uśmiechasz się. przez jakiś czas Ci sie to udaje? nie wiem. dopiero zaczynam.

Wszystkim się wydaje  że tylko... teksty

harnasiowa17 dodano: 29 stycznia 2014

Wszystkim się wydaje, że tylko delikatne, słabe kobiety potrzebują silnych mężczyzn. Brednie. Chciałabym poznać kogoś o silniejszym charakterze od mojego. Kogo nie zdominuje. Kogoś kto nie będzie mnie pytał o zdanie, kto powie mi, że będzie tak jak on chce i już. Faceta, który szybciej wyniesie mnie na rękach z domu niż pozwoli mi w nim siedzieć. Kogoś kto zdejmie ze mnie odowiązek decydowania o wszystkim. Mężczyznę, któy powie 'jesteś MOJĄ kobietą' . A ja po prostu będę.

Zawsze jest tak samo. Nieważne jak... teksty

harnasiowa17 dodano: 29 stycznia 2014

Zawsze jest tak samo. Nieważne jak bardzo będę na Ciebie wściekła, ile złych słów wypowiem pod Twoim adresem, wystarczy Twój jeden sms, a ja automatycznie zapominam o tym co tak bardzo mnie zdenerwowało. To chyba miłość jest, co nie?

Prawda jest taka  ze wszyscy Cię... teksty

harnasiowa17 dodano: 29 stycznia 2014

Prawda jest taka, ze wszyscy Cię skrzywdzą.Musisz tyko potrafić odróżnić tych dla których warto cierpieć.

Gdybyś zapytał mnie czy oddam... teksty

harnasiowa17 dodano: 23 października 2013

Gdybyś zapytał mnie czy oddam komuś siebie, to powiedziałbym nie, bo przecież w miłość nie wierzę.

'Każda droga w pewnym momencie się... teksty

harnasiowa17 dodano: 23 października 2013

'Każda droga w pewnym momencie się rozwidla , wybieramy różne drogi , myśląc że kiedyś się spotkamy widzisz jak ktoś coraz bardziej się oddala , to nic jesteśmy dla siebie stworzeni w końcu się spotkamy.'

Nadzieja jest czasem tak wielka  że... teksty

harnasiowa17 dodano: 23 października 2013

Nadzieja jest czasem tak wielka, że nie można jej znieść

Obiecaj  obiecaj mi  że nawet jeśli... teksty

harnasiowa17 dodano: 23 października 2013

Obiecaj, obiecaj mi, że nawet jeśli nasz kontakt się urwie to zawsze będziesz mnie mile wspominał. A gdy pomyślisz o mnie to na Twojej twarzy zagości uśmiech.

https:  www.facebook.com... teksty

harnasiowa17 dodano: 7 sierpnia 2013

Moblo.pl
Użytkownicy
Reklama
Archiwum
Kontakt
Regulamin
Polityka Prywatności
Grupa Pino
Reklama
O Grupie Pino
Kontakt
Polecane strony
Transmisja Live
Seriale TV