głupie teksty, śmieszne teksty, opisy gadu-gadutwój portal społecznościowy
grandi88 pierwszą moją myślą było:'kurwa jak im to zepsuć' kolejne dały mi do zrozumienia że najzwyczajniej w świecie jesteś szczęśliwy i nie mam prawa tego spierdolić.

grandi88

grandi88.moblo.pl
pierwszą moją myślą było:'kurwa jak im to zepsuć' kolejne dały mi do zrozumienia że najzwyczajniej w świecie jesteś szczęśliwy i nie mam prawa tego spierdolić.
pierwszą moją myślą było:'kurwa... teksty

grandi88 dodano: 26 czerwca 2012

pierwszą moją myślą było:'kurwa,jak im to zepsuć', kolejne dały mi do zrozumienia, że najzwyczajniej w świecie jesteś szczęśliwy i nie mam prawa tego spierdolić.

nie życzę Ci szczęścia  jednak... teksty

grandi88 dodano: 26 czerwca 2012

nie życzę Ci szczęścia, jednak nie. oczywiście, chcę Twojego uśmiechu, ale tylko przy mnie. nie kibicuję Wam, absolutnie. bo jakim prawem? od zawsze byłam egoistką, zawsze chciałam mieć wszystko dla siebie, i niczym się nie dzieliłam. chcę żebyś był szczęśliwy, ale przy mnie, ze mną i uśmiechał się tylko dla mnie. nie trzymam kciuków za Was, i na szczerze nawet uśmiechnęłabym się na wieśc, że się rozstaliście. i wiem, że to cholernie podłe, ale jakim prawem mam ukrywać swoje marzenia, i nie mówić otwarcie o tym, że to ja powinnam być na Jej miejscu ? mówię tak jak jest - chcę żebyś to Ty był szczęśliwy, nie Ona.

przepijam hajs za zdrowie takie... teksty

grandi88 dodano: 25 czerwca 2012

przepijam hajs za zdrowie takie frajera jak Ty - paradoks.

powinnam przeprosić kilku fajnych... teksty

grandi88 dodano: 26 kwietnia 2012

powinnam przeprosić kilku fajnych kolesi, za tak drastyczne kosze. jednemu z nich te przeprosiny należą się podwójnie - bo głupia egoistka, zraniona przez jednego, bawiła się kosztem drugiego. nie byłam fair wobec nich, i jest mi głupio owszem - bo spieprzyłam kilka razy coś co mogło być na prawdę fajne.

ciekawe czy gdzieś pomiędzy... teksty

grandi88 dodano: 26 kwietnia 2012

ciekawe czy gdzieś pomiędzy poranną kawą, a zajęciami na uczelni pomyślisz o mnie. czy zdarza Ci się, idąc ulicą, czekając na zielone światło pomyśleć o tym, że istniałam. czy zastanawiasz się czasem co robię, czy się uśmiecham i czy daję radę w życiu. ciekawe, czy gdy jest Ci smutno myślisz o tym, że fajnie byłoby wyrzucić z siebie cały ten żal tak jak kiedyś, gdy jeszcze byliśmy nierozłączni. ciekawe czy pamiętasz jeszcze kim dla Ciebie byłam. ciekawe, czy w ogóle cokolwiek znaczyłam

czasem sobie nie radzę. zamykam się... teksty

grandi88 dodano: 26 kwietnia 2012

czasem sobie nie radzę. zamykam się wtedy w pokoju i kładę do łóżka. nakrywam kołdrą i wtulam w poduszkę, którą tłumię płacz. mam ochotę krzyczeć, ale wiem, że nie mogę - nie mogę, bo podobno jestem silna, bo przecież stwarzam takie pozory. nie mogę, bo obiecałam sobie, że już nigdy się przez Ciebie nie złamię, w takim stopniu by nie potrafić znaleźć sensu życia.

niby nikt  poznaliśmy się przez... teksty

grandi88 dodano: 18 luty 2012

niby nikt, poznaliśmy się przez internet, kilka razy rozmawialiśmy, poznaliśmy się tylko trochę. zawsze pytał co u mnie, rzadko opowiadał, jak jest u Niego. i tylko raz, podczas jednej rozmowy, opowiedział mi całe swoje życie. wstrząsnął mną, i zapalił chęć posiadania kogoś takiego bliżej.

przeglądnij całe archiwum na gg.... teksty

grandi88 dodano: 16 luty 2012

przeglądnij całe archiwum na gg. przeczytaj każdego Naszego smsa. przypomnij sobie każdą spędzoną wspólnie chwilę. na prawdę nie drgnie Ci nawet ta pieprzona powieka, i nic nie ściśnie Cię w sercu ? nie wierzę, kurwa..

to nie tak  że ja nie gram fair w... teksty

grandi88 dodano: 16 luty 2012

to nie tak, że ja nie gram fair w miłość. po prostu spotkałam na swojej drodze takich graczy, którzy pokazali mi co to brak reguł i ciosy poniżej pasa.

mógłbyś nauczyć mnie szybkiego... teksty

grandi88 dodano: 14 luty 2012

mógłbyś nauczyć mnie szybkiego zapominania i usuwania ludzi ze swojego życia, bo jesteś w tym mistrzem.

walentynki sralentynki . teksty

grandi88 dodano: 14 luty 2012

walentynki sralentynki .

tylko On był w stanie tak na prawdę... teksty

grandi88 dodano: 6 luty 2012

tylko On był w stanie tak na prawdę mnie ogarnąć. tylko On był jedyną osobą w stosunku do której nigdy nie podnosiłam głosu. to On wywoływał uśmiech na mojej twarzy i tłumaczył mi, że życie jest pięknie mimo wszystko. to On krzyczał, gdy byłam smutna i On nie pozwalał mi zamulać. to przy Jego boku czułam, że mogę wszystko - to On podciął mi skrzydła, odchodząc.

Moblo.pl
Użytkownicy
Reklama
Archiwum
Kontakt
Regulamin
Polityka Prywatności
Grupa Pino
Reklama
O Grupie Pino
Kontakt
Polecane strony
Transmisja Live
Seriale TV