głupie teksty, śmieszne teksty, opisy gadu-gadutwój portal społecznościowy
glitytyty Dziwnie tak kiedy na nikim Ci nie zależy. Nie czekasz na żadną wiadomość. Nie myślisz o nikim przed snem. Nie czujesz strachu że ktoś zniknie. Dziwnie. Bezpiecz

glitytyty

glitytyty.moblo.pl
Dziwnie tak kiedy na nikim Ci nie zależy. Nie czekasz na żadną wiadomość. Nie myślisz o nikim przed snem. Nie czujesz strachu że ktoś zniknie. Dziwnie. Bezpiecznie.
Dziwnie tak  kiedy na nikim Ci nie... teksty

glitytyty dodano: 28 października 2011

Dziwnie tak, kiedy na nikim Ci nie zależy. Nie czekasz na żadną wiadomość. Nie myślisz o nikim przed snem. Nie czujesz strachu, że ktoś zniknie. Dziwnie. Bezpiecznie. Pusto.

Ważne jest  aby pozwolić pewnym... teksty

glitytyty dodano: 17 października 2011

Ważne jest, aby pozwolić pewnym rzeczom odejść. Uwolnić się od nich. Odciąć. Zamknąć cykl. Nie z powodu dumy, słabości czy pychy, ale po prostu dlatego, że na coś już nie ma miejsca w twoim życiu. Zamknij drzwi, zmień płytę, posprzątaj dom, strzepnij kurz. Przestań być tym, kim byłeś. Bądź tym, kim jesteś. Musisz zrozumieć, że to nie jest gra znaczonymi kartami. Raz wygrywamy, raz przegrywamy. Nie oczekuj, że inni ci coś zwrócą, docenią twój wysiłek, odkryją twój geniusz, odwzajemnią twoją miłość. Ważne jest jeszcze to, żeby nie żałować...

Wyobraź sobie  że dostajesz... teksty

glitytyty dodano: 17 października 2011

Wyobraź sobie, że dostajesz płótno i farby. Podejmujesz decyzję o tym, co chcesz malować i zabierasz się do pracy. Co będzie dla ciebie ważniejsze : żeby po ukończeniu obrazek był idealny? Czy, żeby podczas malowania dobrze się bawić? ... Życie to proces. To sposób podróżowania a nie stacja przeznaczenia. ... Jeśli chcesz być szczęśliwy musisz zmienić swój sposób myślenia. Najważniejsze, żebyś malując odczuwał frajdę i radość. Ten, kto powiedział ci, że dorośli nie mogą się bawić na pewno był smutnym człowiekiem. Zapomnij o jego radach i baw się! Baw się sobą i baw się swoim życiem.

to jest tak silne  że znów tak... teksty

glitytyty dodano: 9 października 2011

to jest tak silne, że znów tak mocno tego chce i nie chcę już myśleć, to wszystko jest tak dziwne ... mam dosyć iść tak gdzieś bez planów wciąż od nowa, zaczynać coś, nie kończyć - pomyśl o nas.

Zawsze trzeba wiedzieć  kiedy... teksty

glitytyty dodano: 9 października 2011

Zawsze trzeba wiedzieć, kiedy kończy się jakiś etap w życiu. Jeśli uparcie chcemy w nim trwać dłużej niż to konieczne, tracimy radość i sens tego, co przed nami.

Dążyłam do czegoś tak bardzo że... teksty

glitytyty dodano: 9 października 2011

Dążyłam do czegoś tak bardzo,że zapomniałam o tym co w moim życiu najważniejsze. Uświadomiłam sobie dopiero na końcu drogi, gdy osiągnęłam to co chciałam,że w drodze do spełnienia tego pragnienia straciłam nawet więcej niż zyskałam. Utraciłam własną osobowość. Osiągnęłam cel ale to nie byłam ja. Nie byłam sobą....

Czy zauważyliście  że najmocniej... teksty

glitytyty dodano: 8 października 2011

Czy zauważyliście, że najmocniej tęsknimy za tymi, którzy są tuż obok nas, a my nie możemy ich mieć? Najbardziej brakuje nam tych, którzy są prawie namacalni. Czy zastanawiałeś się kiedyś, co boli bardziej - powiedzieć coś i żałować tego, czy nic nie powiedzieć i tego żałować? Myślę, że najtrudniej jest mówić o najważniejszych rzeczach. Wstydzimy się ich, gdyż słowa umniejszają je. Sprawiają, że to, co w naszej głowie wydawało się wielkie i wspaniałe, po wypowiedzeniu staje się okrutnie zwyczajne.

może. teksty glitytyty dodał komentarz: może. do wpisu 1 października 2011
nic dwa razy się nie zdarza ? teksty

glitytyty dodano: 1 października 2011

nic dwa razy się nie zdarza ?

pozwól naprawić mi to co we mnie... teksty

glitytyty dodano: 1 października 2011

pozwól naprawić mi to co we mnie zepsute, a będę Twoja kiedy tylko pokonam smutek..

Czasami rodzi się we mnie jakiś... teksty

glitytyty dodano: 19 września 2011

Czasami rodzi się we mnie jakiś głód życia, nie znana tęsknota za spełnieniem się w innych rolach, smakowanie ciała i duszy jeszcze nie poznanej. Odkrywać trzeba do końca.

Każdego ranka  po przebudzeniu... teksty

glitytyty dodano: 1 września 2011

Każdego ranka, po przebudzeniu, otrzymujemy kredyt w wysokości osiemdziesięciu sześciu tysięcy czterystu sekund życia na dany dzień. Kiedy wieczorem kładziemy się spać, niewykorzystana reszta sekund nie przejdzie na następny dzień; to, czego nie przeżyliśmy w ciągu dnia, jest na zawsze stracone, pochłonięte przez wczoraj. Każdego następnego ranka rozpoczyna się ta sama magia, znowu otrzymujemy taką liczbę sekund życia i wszyscy zaczynamy grać w tę nieodwracalną grę: bank może zamknąć nam konto w najbardziej nieoczekiwanym momencie, bez żadnego ostrzeżenia – w każdej chwili może zatrzymać nasze życie.

Moblo.pl
Użytkownicy
Reklama
Archiwum
Kontakt
Regulamin
Polityka Prywatności
Grupa Pino
Reklama
O Grupie Pino
Kontakt
Polecane strony
Transmisja Live
Seriale TV