głupie teksty, śmieszne teksty, opisy gadu-gadutwój portal społecznościowy
glitytyty Czy to nie dziwne że najmniej mówimy o rzeczach o których najwięcej myślimy ? Wszyscy jesteśmy samotni. Tak jest bezpieczniej. Kiedy się z kimś wiążesz narażas

glitytyty

glitytyty.moblo.pl
Czy to nie dziwne że najmniej mówimy o rzeczach o których najwięcej myślimy ?
 Czy to nie dziwne  że najmniej... teksty

glitytyty dodano: 30 czerwca 2012

"Czy to nie dziwne, że najmniej mówimy o rzeczach,o których najwięcej myślimy ?"

 Wszyscy jesteśmy samotni. Tak jest... teksty

glitytyty dodano: 30 czerwca 2012

"Wszyscy jesteśmy samotni. Tak jest bezpieczniej. Kiedy się z kimś wiążesz, narażasz się na zranienie. Zaczynasz kogoś potrzebować. To pragnienie staje się najważniejszą rzeczą w życiu, a kiedy pewnego dnia uczucie zostaje ci odebrane, wraz z nim znika wszelka radość życia."

  Kiedy widzimy ciągle tych samych... teksty

glitytyty dodano: 24 czerwca 2012

" Kiedy widzimy ciągle tych samych ludzi - tak jak w seminarium - stają się oni w końcu częścią naszego życia. A skoro są już częścią naszego życia, to chcą je zmieniać. Jeśli nie stajemy się tacy, jak tego oczekiwali, są niezadowoleni. Ponieważ ludziom wydaje się, że wiedzą dokładnie,jak powinno wyglądać nasze życie.

 Zacznij doceniać szczegóły.... teksty

glitytyty dodano: 22 kwietnia 2012

"Zacznij doceniać szczegóły. Poranną kawę, dobrą książkę, zachwycającą piosenkę, wzruszający film. Znajdź szczęście w uśmiechu przechodnia, zdanym kolokwium, ciepłym głosie mamy. Doceniaj każdą sekundę. Uwierz w siebie. Uwierz, że marzenia się spełniają. I chociaż to trudniejsze niż ciągłe marudzenie to jest to warte wysiłku. Nikt nie uczyni Cię szczęśliwym, jeśli najpierw nie odnajdziesz szczęścia w sobie." — Zaklinaczka Słów

Naprawdę głębokiego smutku nie da... teksty

glitytyty dodano: 12 kwietnia 2012

Naprawdę głębokiego smutku nie da się wyrazić nawet łzami.

 Bywa tak niekiedy  że dwoje ludzi... teksty

glitytyty dodano: 16 marca 2012

"Bywa tak niekiedy, że dwoje ludzi, którzy już się znają, ale nie są bliscy sobie, zbliża się do siebie nagle i szybko w ciągu kilku chwil, a świadomość tego zbliżenia natychmiast wyraża się w ich spojrzeniach, w ich przyjaznych, łagodnych uśmiechach, nawet w ich gestach." — Iwan Turgieniew "Szlacheckie gniazdo"

 sami wybieramy  kogo wpuścimy do... teksty

glitytyty dodano: 10 marca 2012

"sami wybieramy, kogo wpuścimy do naszego małego, dziwnego świata. nie jesteś doskonały. i pozwól, że Ci coś powiem. Dziewczyna, którą spotkałeś, też nie jest doskonała. ważne jest tylko, czy do siebie pasujecie. Tylko o to chodzi. na tym polega bliskość. Jedyny sposób, żeby się tego dowiedzieć, to spróbować."

'Trzeba być czujną. Nie można... teksty

glitytyty dodano: 28 luty 2012

'Trzeba być czujną. Nie można pozwolić, by przyziemne obowiązki okradały z twórczych uniesień, twórczych myśli, twórczego odpoczynku. Trzeba tupnąć nogą i odmówić robienia połowy rzeczy, które, jak się zdaje, 'powinno się' robić. Sztuką nie można zajmować się tylko w kradzionych chwilach.'

'Nie można spać  gdy człowiek... teksty

glitytyty dodano: 28 luty 2012

'Nie można spać, gdy człowiek pełen jest uczuć, których nie da się wypowiedzieć słowami. '

W nocy spadł śnieg a teraz niebo... teksty

glitytyty dodano: 19 luty 2012

W nocy spadł śnieg a teraz niebo zaczyna się przejaśniać; mamy nowy dzień. Przeżyjmy ten dzień tak, jakby to był jedyny dzień. Zacznijmy swą podróż, pozostawiwszy poza sobą wszelkie wspomnienie dnia wczorajszego..

Dorastając uczymy się  że nawet ta... teksty

glitytyty dodano: 14 luty 2012

Dorastając uczymy się, że nawet ta jedyna osoba, po której byś się nie spodziewał nigdy, że Cię skrzywdzi, prawdopodobnie zrobi to. Będziesz miał złamane serce prawdopodobnie więcej niż jeden raz i silniej za każdym razem. Będziesz także łamał serca, więc pamiętaj jak się czułeś, gdy twoje było złamane. Będziesz walczył z najlepszym przyjacielem. Będziesz oskarżał nową miłość o rzeczy, które zrobiła poprzednia. Będziesz płakał, bo czas ucieka za szybko i być może stracisz kogoś, kogo kochasz. Rób za dużo zdjęć, śmiej się za często i kochaj jakbyś nigdy nie był skrzywdzony, ponieważ każde 60 sekund, które spędzasz smutny, to minuta radości, której nigdy nie odzyskasz...

To były moje marzenia. Pragnęłam... teksty

glitytyty dodano: 13 luty 2012

To były moje marzenia. Pragnęłam, aby mnie ktoś dostrzegł, ale nie podchodził za blisko, zawsze mnie przerażała zbytnia bliskość drugiego człowieka. To był nieokreślony lęk, nagły skurcz serca. I potrzeba wycofania się, ucieczki.

Moblo.pl
Użytkownicy
Reklama
Archiwum
Kontakt
Regulamin
Polityka Prywatności
Grupa Pino
Reklama
O Grupie Pino
Kontakt
Polecane strony
Transmisja Live
Seriale TV