głupie teksty, śmieszne teksty, opisy gadu-gadutwój portal społecznościowy
gisbu Nie jestem typowa pisk opon nie robi na mnie wrażenia w przeciwieństwie do cichego odgłosu buziaka w szyję. zamiast wypchanego po brzegi portfela wolę widzieć T

gisbu

gisbu.moblo.pl
Nie jestem typowa pisk opon nie robi na mnie wrażenia w przeciwieństwie do cichego odgłosu buziaka w szyję. zamiast wypchanego po brzegi portfela wolę widzieć Twój szcz
Nie jestem typowa  pisk opon nie robi... teksty

gisbu dodano: 15 października 2011

Nie jestem typowa, pisk opon nie robi na mnie wrażenia, w przeciwieństwie do cichego odgłosu buziaka w szyję. zamiast wypchanego po brzegi portfela wolę widzieć Twój szczery uśmiech, od ucha do ucha. niełatwo zdobyć moje uznanie, bijąc się z jakimś typem w klubie, bukiet krwistoczerwonych róż bardziej mnie przekonuje. Twoje błyskotki na szyi i nadgarstku nie potrafią mnie tak zaczarować, jak Twoje spojrzenie pełne blasku. Nie Twoje przekleństwa czynią Cię, moim zdaniem, mężczyzną, lecz sposób, w jaki potrafisz mnie objąć, gdy się boję. nie cieszy mnie, gdy przez telefon mówisz kumplowi, że jesteś gdzieś ze mną, prawdziwą radość sprawisz, gdy mijając go nie wypuścisz mej dłoni z uścisku. nie musisz zabierać mnie na kolacje przy świecach, w zupełności wystarczy pośpiesznie zjedzony hamburger w Twoim towarzystwie. nie kupisz mnie drogimi prezentami, ale za jedno 'kocham Cię mała' jestem skłonna oddać Ci cały swój świat.

Życie bez ograniczeń   weź to... teksty

gisbu dodano: 15 października 2011

Życie bez ograniczeń , weź to zrozum .Chciałbyś takie ? To kwestia losu

 Eee ty palisz ?   taa  włosy... teksty

gisbu dodano: 15 października 2011

-Eee ty palisz ? - taa, włosy prostownicą. :D

jesteś wyjątkowy jak mleczyk w... teksty

gisbu dodano: 15 października 2011

jesteś wyjątkowy jak mleczyk w epoce lodowcowej . ♥

U mnie dobrze. We mnie źle. teksty

gisbu dodano: 15 października 2011

U mnie dobrze. We mnie źle.

Drodzy Panowie  nie jestem psem... teksty

gisbu dodano: 15 października 2011

Drodzy Panowie, nie jestem psem, żeby na mnie gwizdać na ulicy.

 Kocham Cię    dwa słowa  które... teksty

gisbu dodano: 15 października 2011

"Kocham Cię" - dwa słowa, które potrafią zniszczyć przyjaźń... "Zostańmy przyjaciółmi" - dwa słowa, które niszczą miłość..

Pamiętaj nie zmieniaj się dla... teksty

gisbu dodano: 15 października 2011

Pamiętaj nie zmieniaj się dla niego. Nie udawaj kogoś kim nie jestes. Jeżeli on nie pokocha ciebie, twoich wad, to nie jest dla Ciebie, nie jest Ciebie wart. Proste. Bądz taka jaka jesteś. A jesteś niezwykła, musisz tylko w to uwierzyć. Trafisz na pewno na kogo kto pokocha cię w 100%. I będziesz dla niego ideałem, jedynym sensem życia.

Niby wiesz o mnie wszystko  a tak... teksty

gisbu dodano: 15 października 2011

Niby wiesz o mnie wszystko, a tak naprawdę nie wiesz nic. Mogę zaskoczyć Cę każdym moim słowem, gestem. Mogę spowodować, że zapłaczesz. Mogę spowodować że mnie znienawidzisz. Mogę, ale nie chcę.

nigdy nie sądziłam   że powiem to... teksty

gisbu dodano: 15 października 2011

nigdy nie sądziłam , że powiem to w takim wieku. w życiu nie sądziłam , że moja nienawiść i chęć ucieczki będzie aż tak silna. jednak w końcu wydusiłam z siebie słowa: ' mamo, nie chcę tu dłużej mieszkać' , które ją zabolały. mnie również - przecież to mój dom. mój kochany pokój, w którym uwielbiam się zaszywać. moja kuchnia, którą tak wiele razy naraziłam na spalenie. mój taras, na którym kocham przesiadywać wieczorami z kubkiem kakao. moje miejsce na ziemi, za którym będe tęsknić, i do którego zawsze mam powrót. ale nie mogę tu być - nie dam rady. muszę uciec, jak najdalej - dla samej siebie, dla uratowania mojej psychiki, i ogarnięcia nerwów , które są już w strzępkach. chcę być jak najdalej stąd - bo mnie niszczy ten dom, te wspomnienia, to wszystko co się tu wydarzyło , i co dzieje się aktualnie. a ja nie dam rady, jeśli tu zostanę.

A ponoć tak niezwykle na nią patrzył. teksty

gisbu dodano: 15 października 2011

A ponoć tak niezwykle na nią patrzył.

Dorastanie. Czas  w którym... teksty

gisbu dodano: 15 października 2011

Dorastanie. Czas, w którym podejmujesz najważniejsze decyzje, nic prawie nie wiedząc o życiu.

Moblo.pl
Użytkownicy
Reklama
Archiwum
Kontakt
Regulamin
Polityka Prywatności
Grupa Pino
Reklama
O Grupie Pino
Kontakt
Polecane strony
Transmisja Live
Darmowe galerie i hosting zdjęć