głupie teksty, śmieszne teksty, opisy gadu-gadutwój portal społecznościowy
gandi.ganda.x3 Kopciuszek miał wyjątkowo trudne dzieciństwo. Wredne przyrodnie siostry praca ponad siły i straszna macocha. Poza tym że musiała zatruwać się wyciągając popiół

gandi.ganda.x3

gandi.ganda.x3.moblo.pl
Kopciuszek miał wyjątkowo trudne dzieciństwo. Wredne przyrodnie siostry praca ponad siły i straszna macocha. Poza tym że musiała zatruwać się wyciągając popiół z popie
Kopciuszek miał wyjątkowo trudne... teksty

gandi.ganda.x3 dodano: 12 grudnia 2010

Kopciuszek miał wyjątkowo trudne dzieciństwo. Wredne przyrodnie siostry, praca ponad siły i straszna macocha. Poza tym, że musiała zatruwać się, wyciągając popiół z popielnika, to na dodatek nie miała nawet kanału MTV.

Kiedyś pytałeś  co to znaczy... teksty

gandi.ganda.x3 dodano: 12 grudnia 2010

Kiedyś pytałeś, co to znaczy „tęsknić za Tobą”. W przybliżeniu to taka hybryda zamyślenia, marzenia, muzyki, wdzięczności za to, że to czuję, radości z tego, że jesteś i fal ciepła w okolicach serca.

Każdy sen jest jak psychoza. Ze... teksty

gandi.ganda.x3 dodano: 12 grudnia 2010

Każdy sen jest jak psychoza. Ze wszystkim, co do niej należy: pomieszaniem zmysłów, szaleństwem, absurdem. Taka krótkotrwała psychoza.

Jego serce było jak zamrożony... teksty

gandi.ganda.x3 dodano: 12 grudnia 2010

Jego serce było jak zamrożony kawał mięsa. Kiedyś nawet widział je w przerażającym śnie. Pomarszczone i sine, jak kawałek wołowiny wyjęty z zamrażalnika. Ogromne, ledwie mieszczące się w ciemnej dziurze, między kością miednicy a obojczykiem. Twarde pokryte gdzieniegdzie lodem, owinięte foliowym workiem, poprzerywanym w kilku miejscach

Jestem jeszcze trochę zakochana... teksty

gandi.ganda.x3 dodano: 12 grudnia 2010

Jestem jeszcze trochę zakochana resztkami bezsensownej miłości i jest mi tak cholernie smutno teraz, że chcę to komuś powiedzieć. To musi być ktoś zupełnie obcy, kto nie może mnie zranić. Nareszcie przyda się na coś ten cały Internet. Trafiło na Ciebie. Czy mogę Ci o tym opowiedzieć?

Ja chciałam wiedzieć o tych Twoich... teksty

gandi.ganda.x3 dodano: 12 grudnia 2010

Ja chciałam wiedzieć o tych Twoich kobietach z przeszłości tylko troszeczkę. Odrobinę. Tylko to, że były, miały takie oczy, takie włosy, takie biografie i że przeszły do historii. O tym, że przeszły bezpowrotnie do historii, chciałam wiedzieć przede wszystkim. Miało być ich dużo i miały być różne. Miały zostawić różne ślady. Ich znaczenie miało się rozłożyć. Abyś nie preferował żadnej konkretnej. Taki miałam plan. Każda kobieta na moim miejscu miałaby podobny plan. „Każda kobieta na moim miejscu” – Boże, jak to strasznie brzmi, gdy powie się to na głos. Ale Ciebie nie można tak zaplanować. Można na Tobie polegać. Jesteś spolegliwy – lubię to słowo – spolegliwy do bólu. Ale zaplanować Ciebie się po prostu nie da. Tak zresztą tylko przypuszczałam do dzisiaj. Od dzisiaj wiem to na pewno. Masz zbyt powikłany życiorys. Poza tym zmieniasz życiorysy innych ludzi.

I właśnie dzisiaj zdałam sobie... teksty

gandi.ganda.x3 dodano: 12 grudnia 2010

I właśnie dzisiaj zdałam sobie sprawę, że mam plany wobec Ciebie. To on mi o tym powiedział, że mam. I że nie powinnam mieć. To też on. Bo to niemoralne. On nazwał to "perfidnym". Naprawdę użył tego słowa. Powiedział mi, że łamię minimum dwa przykazania. Numer 6 i numer 9, czyli 69. Tego nie powiedział. To ja sama tak sobie skojarzyłam.

I wtedy zaczęła śnić. Wypijała... teksty

gandi.ganda.x3 dodano: 12 grudnia 2010

I wtedy zaczęła śnić. Wypijała mleko, szła do łóżka i śniła. Budziła się rano jak oczyszczona. Jak gdyby wszystko, co ją dręczyło lub niepokoiło, przepchnęła przez filtr podświadomości, która oczyściła to w snach. Kiedyś, później poruszyła ten temat w rozmowach z Jakubem. Napisał coś, z czym zgadzała się w zupełności. >

Internet był taki. Przypominał... teksty

gandi.ganda.x3 dodano: 12 grudnia 2010

Internet był taki. Przypominał trochę konfesjonał, a rozmowy – rodzaj grupowej spowiedzi. Czasami było się spowiednikiem, czasami spowiadanym. To czyniła ta odległość i ta pewność, że zawsze można wyciągnąć wtyczkę z gniazdka.

Gdyby zakochanie trwało zbyt długo... teksty

gandi.ganda.x3 dodano: 12 grudnia 2010

Gdyby zakochanie trwało zbyt długo, ludzie umieraliby z wyczerpania, arytmii lub tachykardii serca, głodu lub syndromu odstawienia snu.

faceci to w ogóle dziwne stworzenia.... teksty

gandi.ganda.x3 dodano: 12 grudnia 2010

faceci to w ogóle dziwne stworzenia. Boją się dentysty, wypadania włosów i tego, że ich telefon komórkowy nie będzie miał zasięgu.

Faceci są jak niektóre radioaktywne... teksty

gandi.ganda.x3 dodano: 12 grudnia 2010

Faceci są jak niektóre radioaktywne pierwiastki: mają bardzo krótki czas połowicznego rozpadu. Potem już promieniują śladowo. I przeważnie tylko w innych laboratoriach. Chociaż niekoniecznie. Wystarczy, że laborantka jest obca i młodsza.

Moblo.pl
Użytkownicy
Reklama
Archiwum
Kontakt
Regulamin
Polityka Prywatności
Grupa Pino
Reklama
O Grupie Pino
Kontakt
Polecane strony
Transmisja Live
Seriale TV