głupie teksty, śmieszne teksty, opisy gadu-gadutwój portal społecznościowy
fuckm3mories Ona śmiała się do monitora pisząc z nim. W radiu leciała ta piosenka.Czuła jak przepływa przez nią ciepło. W tedy muzyka leciała już na fula. Czuła się taka szc

fuckm3mories

fuckm3mories.moblo.pl
Ona śmiała się do monitora pisząc z nim. W radiu leciała ta piosenka.Czuła jak przepływa przez nią ciepło. W tedy muzyka leciała już na fula. Czuła się taka szczęśliwa.
Ona śmiała się do monitora pisząc... teksty

fuckm3mories dodano: 24 maja 2011

Ona śmiała się do monitora pisząc z nim. W radiu leciała ta piosenka.Czuła jak przepływa przez nią ciepło. W tedy muzyka leciała już na fula. Czuła się taka szczęśliwa. Dziś nie ma już tego "cudownego" uczucia, ale jak słyszy tą piosenkę nadal uśmiecha się pod nosem i pełna cudownych wspomnień śpiewa na cały dom .

znowu usiądę na parapecie... teksty

fuckm3mories dodano: 24 maja 2011

znowu usiądę na parapecie, ściskając mocno misia . w uszy wsadzę słuchawki, z których będzie dochodził głos piha. uśmiechnę się do dzisiejszych wspomnień, popatrzę chwilę na zaspane miasto, w końcu wypluję gumę, zamknę okno i pójdę spać, odczytując twoje słodkie ' kolorowych '.

żadna wielka miłość nie umiera do... teksty

fuckm3mories dodano: 24 maja 2011

żadna wielka miłość nie umiera do końca. możemy do niej strzelać z pistoletu lub zamykać w najciemniejszych zakamarkach naszych serc, ale ona jest sprytniejsza - wie, jak przeżyć.

Bądź kimś   kto usiądzie obok i... teksty

fuckm3mories dodano: 24 maja 2011

Bądź kimś , kto usiądzie obok i wysłucha mnie bez otwarcia ust . Bądź kimś, kto przytuli , gdy zobaczy chwiejącą się łzę na koniuszku mojej rzęsy . Bądź kimś , kto zawsze będzie po mojej stronie , chociażbym dokonywał najgorszych decyzji i robił największe błędy świata

nauczmy się doceniać przyjaciół... teksty

fuckm3mories dodano: 24 maja 2011

nauczmy się doceniać przyjaciół, bo życie nie kręci się wyłącznie na miłości. bo gdy ten 'jedyny' odejdzie to z kim potem będziesz wylewała smutki do butelki Finlandii o 5 nad ranem?

nigdy nie warto tęsknić za kimś... teksty

fuckm3mories dodano: 24 maja 2011

nigdy nie warto tęsknić za kimś, co do kogo nie mamy pewności, że śpi tej nocy samotnie.

kiedyś pragnęłam księcia z bajki.... teksty

fuckm3mories dodano: 24 maja 2011

kiedyś pragnęłam księcia z bajki. dziś chcę zwykłego faceta. który mimo moich wad, min, humorków jest ze mną i nie zamierza zmieniać mnie na lepszy model ;)

Będą lata tłuste i gorące  ale... teksty

fuckm3mories dodano: 24 maja 2011

Będą lata tłuste i gorące, ale też i nie klejące się wcale, poprzecinane deszczem, pozalepiane żalem. Będą dni pachnące wrzosem, ale też noce nieprzespane wcale poprzerywane wrzaskiem, pozaszywane niedopasowaniem. Ale trzymajmy się razem! Ale kochanie damy radę! Ale trzymajmy się razem!

chciałabym  abyś kiedyś  bez... teksty

fuckm3mories dodano: 24 maja 2011

chciałabym, abyś kiedyś, bez względu na wszystko co zrobię lub powiem, przytulił mnie, nie mówił jaka jestem, nie krytykował, nie krzyczał, żebyś chociaż raz uświadomił sobie że ja jestem ci potrzebna.

Kiedyś 'drosłość' oznaczała... teksty

fuckm3mories dodano: 24 maja 2011

Kiedyś 'drosłość' oznaczała całkiem co innego. Możliwość picia alkocholu, palenia nikotyny, uprawiania sexu. Ale co to da skoro teraz nawet 15, 16 latki to wszystko robią nie mając wieku pełnoletniego? Wiec co daje te 18 lat ? Jedynie papierek w biurze , i możliwość głosowania w wyborach.

eh    teksty fuckm3mories dodał komentarz: eh (; do wpisu 23 maja 2011
napisz.    teksty fuckm3mories dodał komentarz: napisz. (; do wpisu 22 maja 2011
Moblo.pl
Użytkownicy
Reklama
Archiwum
Kontakt
Regulamin
Polityka Prywatności
Grupa Pino
Reklama
O Grupie Pino
Kontakt
Polecane strony
Transmisja Live
Seriale TV