głupie teksty, śmieszne teksty, opisy gadu-gadutwój portal społecznościowy
lody z biedronki są twarde! teksty fuckm3mories dodał komentarz: lody z biedronki są twarde! do wpisu 28 maja 2011
W naszej przyjaźni nie są ważne... teksty

fuckm3mories dodano: 28 maja 2011

W naszej przyjaźni nie są ważne spacery, imprezy lecz wysłuchanie gdy tego potrzebujemy. Przeklinanie na każdą osobę, która zrobiła nam krzywdę.. I szukanie jak najlepszych rozwiązań, dobrych ścieżek gdy jesteśmy na skrzyżowaniu i kresie załamania. Nie liczy się odległość lecz to jak wykorzystujemy możliwość pisania ze sobą. MY wykorzystujemy ją w pełni.Tyle lat gapienia się w ekran komputera lub telefonu i stajemy się sobie coraz bliższe i nierozłączne. Wierzę że kiedyś będę się mogła do Ciebie przytulić i podziękować na żywo za wszystko co dla mnie zrobiłaś. / fuckm3mories & wstronesloncax33

dziekuje że jesteś  chociaż jesteś daleko to i tak blisko teksty fuckm3mories dodał komentarz: dziekuje że jesteś, chociaż jesteś daleko to i tak blisko do wpisu 28 maja 2011
lubie to :D      teksty fuckm3mories dodał komentarz: lubie to :D *__* do wpisu 28 maja 2011
       teksty fuckm3mories dodał komentarz: ;( [*] do wpisu 26 maja 2011
Każdy błysk w Jego oczach... teksty

fuckm3mories dodano: 26 maja 2011

Każdy błysk w Jego oczach wywoływał u niej gęsią skórkę. Jego spojrzenie hipnotyzowało, a ton Jego głosu był niczym ulubiona piosenka, którą chciała nagrać na płytę i odtwarzać bez końca (...)

  świat jest taaaaki piękny!   a co... teksty

fuckm3mories dodano: 25 maja 2011

- świat jest taaaaki piękny! - a co było na śniadanie, marihuana? / aallccoonn

Wsiadła do pociągu i poczuła jak... teksty

fuckm3mories dodano: 25 maja 2011

Wsiadła do pociągu i poczuła jak jej puls przyspiesza. On stał na peronie i patrzył na nią uśmiechając się, jednak czując smutek. Drzwi pociągu zamknęł się, ruszył. Podniósł rękę pomachał i krzyknął Kocham Cię, jej oczy przepełniły łzy jednak odwzajemniłą gesty. Na tym etapie zakończyli swą miłość.

i odkąd moje oczy nie spotykają... teksty

fuckm3mories dodano: 25 maja 2011

i odkąd moje oczy nie spotykają się z Twoimi jest inaczej. nie wiem jak to jest, ale nie mogę spojrzeć w żadne inne. wiesz, ostatnio jakiś chłopak poprosił mnie do tańca i zwrócił na to uwagę. to nie tak, że go unikałam. ja wodziłam po nim wzrokiem, ale omijałam oczy. po prostu nie mogłam. może coś w tym jest ?

już nie czuję tego co czułam  już... teksty

fuckm3mories dodano: 25 maja 2011

już nie czuję tego co czułam, już nie wariuje, już nie stroję się godzinę przed lustrem, już nie sprawdzam co 10 minut telefonu, czy oby na pewno nie dzwoniłeś, a ja może po prostu nie usłyszałam, już nie pytam po raz kolejny sąsiadki czy cię widziała i czy widziała, jaki jesteś cudny, już nie nazywam swych miśków twoim imieniem..

To właśnie jest najgorsze w... teksty

fuckm3mories dodano: 25 maja 2011

To właśnie jest najgorsze w chodzeniu z kimś. W jednej chwili ten ktoś jest ci bliższy niż ktokolwiek inny na świecie, a już w następnej mówi, że trzeba odpocząć od siebie, poważnie porozmawiać albo może ty..., i potem już nigdy go nie zobaczysz, i będziesz musiała przez następne pół roku wyobrażać sobie rozmowy, w których on cię błaga o powrót i wybuchać płaczem na widok jego szczoteczki do zębów.

W bajce nie powinno być... teksty

fuckm3mories dodano: 25 maja 2011

W bajce nie powinno być szczęśliwych zakończeń. Jeszcze nie daj Boże ktoś w to uwierzy (jak ja) i nieszczęście gotowe. Kolejna naiwna będzie szukać księcia, który przyjedzie na białym rumaku, w lśniącej zbroi z uśmiechem Brada Pitta i zabierze ją do krainy 'Długo i szczęśliwie', gdzie jeden i drugi człon nazwy pasuje jak kwiatek do kożucha do otaczającej jej rzeczywistości. Już małe księżniczki powinno się uczyć, że bajkowy królewicz to zwykła ropucha, która tylko na moment zamieniła się w księcia..

Moblo.pl
Użytkownicy
Reklama
Archiwum
Kontakt
Regulamin
Polityka Prywatności
Grupa Pino
Reklama
O Grupie Pino
Kontakt
Polecane strony
Transmisja Live
Seriale TV