głupie teksty, śmieszne teksty, opisy gadu-gadutwój portal społecznościowy
fucking.lover Myślałam że jak znów wróci będę skakać ze szczęścia tymczasem trzymam między nami dystans boję się że znów mnie zawiedzie odejdzie bez zbędnych wyjaśnień a ja z

fucking.lover

fucking.lover.moblo.pl
Myślałam że jak znów wróci będę skakać ze szczęścia tymczasem trzymam między nami dystans boję się że znów mnie zawiedzie odejdzie bez zbędnych wyjaśnień a j
Myślałam   że jak znów wróci... teksty

fucking.lover dodano: 26 marca 2012

Myślałam , że jak znów wróci będę skakać ze szczęścia , tymczasem trzymam między nami dystans , boję się , że znów mnie zawiedzie , odejdzie bez zbędnych wyjaśnień , a ja zostanę sama , ze swoją naiwnością , która przechowam na następny jego powrót .

Nie miej do siebie żalu  że nie... teksty

fucking.lover dodano: 26 marca 2012

Nie miej do siebie żalu, że nie potrafisz o nim zapomnieć. Nie potrafisz, bo ten człowiek zbyt mocno odcisnął się na Twojej duszy, nie potrafisz,bo musiałabyś zapomnieć najlepsze momenty swojego życia. Nie płacz, nikt się na Ciebie nie gniewa. Nie zapominasz, bo nie możesz.

Gdy jakaś osoba staje się... teksty

fucking.lover dodano: 26 marca 2012

Gdy jakaś osoba staje się częścią Twojego życia zaczynasz zastanawiać się dlaczego nie znaliście się wcześniej . Wtedy potrafisz zmienić się tylko dla Niej , odliczać godziny do następnego spotkania , a Twoje życie staje się oczekiwaniem . Znasz to uczucie . ? . Uwierz mi , nie ma nic lepszego , gdy po godzinach spędzonych w pustym pokoju możesz wreszcie zobaczyć tą jedyną osobę , usłyszeć Jej głos i po prostu cieszyć się życiem , razem z Nią .

specjaliści  znawcy serc  którzy... teksty

fucking.lover dodano: 26 marca 2012

specjaliści, znawcy serc, którzy nigdy nie kochali.

Wszystko się kończy   jednak zalega... teksty

fucking.lover dodano: 26 marca 2012

Wszystko się kończy , jednak zalega w naszym sercu na zawsze , nie potrafimy tak naprawdę nic zażegnać , za bardzo się staramy , za bardzo kochamy i za bardzo chcemy zapomnieć , wszystko robimy nie tak i tak naprawdę nie potrafimy sobie pomóc , tylko inni mogą to zrobić za nas i dla nas , to dziwne , i teraz kończy się coś innego, ale nie zapomnimy o tym, zbyt wiele znaczy . Wszystko się kończy .

mimo wszystko  potrzebuję tego... teksty

fucking.lover dodano: 26 marca 2012

mimo wszystko, potrzebuję tego bałaganu, który robisz mi w życiu.

każdy powinien mieć kogoś   z kim... teksty

fucking.lover dodano: 26 marca 2012

każdy powinien mieć kogoś , z kim mógłby szczerze pomówić , bo choćby człowiek był nie wiadomo jak dzielny , czasami czuje się bardzo samotny .

Chciałabym obudzić się któregoś... teksty

fucking.lover dodano: 24 marca 2012

Chciałabym obudzić się któregoś letniego dnia , wyspana , wstać i uśmiechać się do samej siebie . Idealnie ułożyć niesforną grzywkę i wychodząc z domu nie poplątać słuchawek . Uśmiechnąć się do ludzi i uciec przed letnim deszczem do najbliższego sklepu . Potem , wyjść i omijając kałuże , by nie zamoczyć ulubionych trampek , czytać motywujący tekst spod kapsla . Usiąść na parującym pod wpływem słońca krawężniku . Czekać na niego i powitać słodkim pocałunkiem , następnym i następnym . A potem zdać sobie sprawę , że jestem cholernie szczęśliwa .

o taka zabójcza troska o samą... teksty

fucking.lover dodano: 24 marca 2012

o taka zabójcza troska o samą siebie . brak jakiegokolwiek wsparcia i brak chęci do powiedzenia sobie spróbuj . widzę tylko siebie . stoję na środku całego świata , a w okół nie ma nic . żadnej żywej duszy , jest tylko pustka . słysze odbijające się echo mojego krzyku . wylewają się niemożliwe ilości łez , boję się . nie mam dokąd uciec , nie mam do kogo . w takich momentach strach odgrywa najważniejszą rolę mojego życie . nie ma mowy o emocjach .

w tym momencie jestem gotowa na... teksty

fucking.lover dodano: 24 marca 2012

w tym momencie jestem gotowa na wszelkie możliwe desperackie kroki, żeby chociaż przez chwile patrzył na mnie jak tego pierwszego dnia.

zastanawiam się co jest w nim... teksty

fucking.lover dodano: 24 marca 2012

zastanawiam się co jest w nim takiego, że nie nadążam nad swoim tętnem.

Pierwsza dana przez nas szansa... teksty

fucking.lover dodano: 24 marca 2012

Pierwsza dana przez nas szansa drugiemu człowiekowi jest wyrazem zaufania, druga - nadziei, kolejne naiwności

Moblo.pl
Użytkownicy
Reklama
Archiwum
Kontakt
Regulamin
Polityka Prywatności
Grupa Pino
Reklama
O Grupie Pino
Kontakt
Polecane strony
Transmisja Live
Seriale TV