głupie teksty, śmieszne teksty, opisy gadu-gadutwój portal społecznościowy
fucking.lover znasz mnie tak łatwiej ale los słów nie cofa ostatni raz okłamie gdy powiem że już go nie kocham. chcę usłyszeć do Ciebie że to definitywny koniec. chcę byś wyk

fucking.lover

fucking.lover.moblo.pl
znasz mnie tak łatwiej ale los słów nie cofa ostatni raz okłamie gdy powiem że już go nie kocham.
znasz mnie  tak łatwiej ale los... teksty

fucking.lover dodano: 8 kwietnia 2012

znasz mnie, tak łatwiej ale los słów nie cofa, ostatni raz okłamie, gdy powiem że już go nie kocham.

chcę usłyszeć do Ciebie  że to... teksty

fucking.lover dodano: 8 kwietnia 2012

chcę usłyszeć do Ciebie, że to definitywny koniec. chcę byś wykrzyczał Mi w twarz, że przegraliśmy. czekam, aż stanowczo stwierdzisz, że to od początku miało marne szanse na przetrwanie, a Twoje zaangażowanie było formą zrobienia Mi przyjemności. powiedz tak, może to pomoże, bo już sama nie wiem, co ze sobą zrobić. [ yezoo ]
Autor cytatu: yezoo

odejść nie jest trudno. trudniej... teksty

fucking.lover dodano: 8 kwietnia 2012

odejść nie jest trudno. trudniej nie żałować że, się odeszło.

potrzebuję chłopaka  który na... teksty

fucking.lover dodano: 8 kwietnia 2012

potrzebuję chłopaka, który na imprezie nie zapomni, że ma dziewczynę, który nawet nie spojrzy na żadną inną, a gdy będzie pić to tylko za naszą miłość.

pozwoliłam się mu zniszczyć... teksty

fucking.lover dodano: 8 kwietnia 2012

pozwoliłam się mu zniszczyć , pozwoliłam na to ,żeby mój świat kręcił się właśnie wokół Niego . pozwoliłam na to , żeby w momentach gdy Go widzę i kiedy mija mnie bez słowa moje serce pękało na milion kawałeczków a z oczu płynęły mi łzy . pozwoliłam , bo jestem głupia , naiwna i najwyraźniej nie znam życia . pomimo ,że tak cholernie ranisz nie umiem zapomnieć i mieć wyjebane i nie umiem udawać ,że mnie nie obchodzisz .

jedyne czego żałuję to... teksty

fucking.lover dodano: 8 kwietnia 2012

jedyne czego żałuję to popełnionych błędów, które gdzieś tam w środku zabijają moje uczucia i prowadzą do znieczulicy mojego ciała i duszy. chciałabym się z tego wykaraskać, lecz sama myśl o tym, że ktoś mnie zrani i ten ból będzie tysiąc razy większy niż poprzedni, właśnie to nie daje mi się zmienić. nie mów, że jestem suką, bo życie nie raz dało mi kopa w dupę i nie chcę spędzać kolejnych wieczorów leżąc na mokrej od łez poduszce.

widziałam to w jego oczach.... teksty

fucking.lover dodano: 8 kwietnia 2012

widziałam to w jego oczach. widziałam ten smutek i chęć skończenia ze sobą. jego zielone, przećpane oczy mówiły wszystko. wystarczyło tylko przypatrzeć się dokładnie. na pierwszy rzut oka, wydawał się uśmiechnięty i zadowolony z życia, ale właśnie w tych oczach można było wyczytać prawdę. to, że od jakiegoś czasu z niczym sobie nie radzi i zaśmiewa swoje problemy. i to, że udaje tak wyluzowanego, bo taką wyrobił sobie opinię. widzisz, jak jeden uśmiech potrafi zmylić człowieka? tylko jeden uśmiech, a Ty myślisz, że wszystko jest w porządku.

życzę mu szczęścia. kiedyś... teksty

fucking.lover dodano: 8 kwietnia 2012

życzę mu szczęścia. kiedyś znajdzie kogoś lepszego ode mnie, będzie miał dom, kochającą żonę i dzieci, tak jak chciał. o mnie zapomni, jak o najzwyklejszym śnie. mam nadzieję, że przestanie brać to gówno, które go niszczy. to nie to, że przestałam go kochać. mieli rację, niszczymy się, to się nie uda. nie potrafimy żyć razem. więc wybacz, ale muszę odejść, dla Twojego dobra. i nie, nie zapomnę, nigdy.

zaufania nie odbudujesz jedym... teksty

fucking.lover dodano: 8 kwietnia 2012

zaufania nie odbudujesz jedym ''przepraszam'' .

papieros   jedyny rodzaj męski... teksty

fucking.lover dodano: 8 kwietnia 2012

papieros - jedyny rodzaj męski, który uspakaja nerwy i masz świadomość, że będzie zawsze.

obiecywałeś  że wszystko nam sie... teksty

fucking.lover dodano: 8 kwietnia 2012

obiecywałeś, że wszystko nam sie uda. nie kłamałeś. udalo nam sie wszystko zjebać.

tak . nazwij mnie suką  dziwką... teksty

fucking.lover dodano: 8 kwietnia 2012

tak . nazwij mnie suką, dziwką, puszczalską . nie wiem, co tam sobie jeszcze wymyślisz. rozumiem, jakoś musisz sobie obrzydzić to,co straciłeś, i co już nigdy do ciebie nie wróci.

Moblo.pl
Użytkownicy
Reklama
Archiwum
Kontakt
Regulamin
Polityka Prywatności
Grupa Pino
Reklama
O Grupie Pino
Kontakt
Polecane strony
Transmisja Live
Seriale TV