głupie teksty, śmieszne teksty, opisy gadu-gadutwój portal społecznościowy
A ja ja bez Ciebie jak na pustyni... teksty

frycia329 dodano: 13 marca 2015

A ja, ja bez Ciebie jak na pustyni kwiat stoję sama w deszczu u nieba bram gdzie jesteś? Bo Ty w swoich oczach wszystkie moje masz sny zatopiłeś okręt smutków mych głęboko. A ja, ja bez Ciebie już nie będę nic wart, to przy Tobie swoje miejsce mam. Czy słyszysz?

Miałeś być przy niej miałeś... teksty

frycia329 dodano: 13 marca 2015

Miałeś być przy niej miałeś być na każdy znak takiej dziewczynie do nóg się rzuca cały świat na każdą chwilę miałeś jej przynieść powietrza przejrzystego smak każdym oddechem woła o ciebie i tylko ty nie widzisz jak...

Kochać to także umieć się... teksty

frycia329 dodano: 13 marca 2015

Kochać to także umieć się rozstać. Umieć pozwolić komuś odejść, nawet jeśli darzy się go wielkim uczuciem. Miłość jest zaprzeczeniem egoizmu, zaborczości, jest skierowaniem się ku drugiej osobie, jest pragnieniem przede wszystkim jej szczęścia, czasem wbrew własnemu.

 czego szukasz?   szczęścia... teksty

frycia329 dodano: 13 marca 2015

- czego szukasz? - szczęścia - w lodówce? - gdzieś musi być...

Nie ma takiej rzeczy której nie da... teksty

frycia329 dodano: 13 marca 2015

Nie ma takiej rzeczy której nie da się przeskoczyć, Spójrz prawdzie prosto w oczy - zobaczysz to... Jeżeli mocno wierzysz, Jeżeli długo szukasz, Jeżeli bardzo pragniesz - dostaniesz to...`:)

Gdybyś był jedną z moich łez już... teksty

frycia329 dodano: 13 marca 2015

Gdybyś był jedną z moich łez już nigdy bym nie płakała, bo bałabym się, że Cię stracę../

Umrę ci kiedyś. Oczy mi zamkniesz.... teksty

frycia329 dodano: 13 marca 2015

Umrę ci kiedyś. Oczy mi zamkniesz. I wte­dy — swoje Smut­ne, zdziwione, Bar­dzo otworzysz.

Nigdy nie wiadomo z jakiej racji... teksty

frycia329 dodano: 13 marca 2015

Nigdy nie wiadomo, z jakiej racji przypomina nam się akurat to, a nie co innego. Pojawia się nagle, ot tak, nie pytając o pozwolenie. I nigdy nie wiesz, kiedy da ci spokój. Jedyne czego możesz być pewnym, to że, niestety, nawiedzi cię ponownie. Ale zazwyczaj to kwestia kilku sekund. I już wiem jak sobie z tym radzić. Wystarczy nie poddawać się temu zbytnio. Jak tylko pojawi się wspomnienie, należy niezwłocznie zostawić je samemu sobie, oddalić się natychmiast, bez żalu, nie idąc na żadne ustępstwo, pozwolić by pozostało nieostre, nie dać mu się wciągnąć.

Każdy z nas ma osobę której chce... teksty

frycia329 dodano: 13 marca 2015

Każdy z nas ma osobę, której chce powiedzieć „nie odchodź”. Każdy z nas kogoś kocha. Każdy z nas przez kogoś cierpi, cierpiał, lub cierpieć będzie. Każdy z nas ma uczucia, nawet jeśli ukryte gdzieś głęboko na dnie. Każdy z nas ma wspomnienia, które, gdy się pojawiają, przyprawiają o łzy.

Gdybym umarła.. przyszedłbyś na... teksty

frycia329 dodano: 13 marca 2015

Gdybym umarła.. przyszedłbyś na pogrzeb? - Nie. - Aha, szkoda. - Kochanie.. - Co? - Ja bym leżał obok Ciebie.

Nie lubię kiedy wspomnienia... teksty

frycia329 dodano: 13 marca 2015

Nie lubię, kiedy wspomnienia rzucają mi się na szyję. Nie lubię płakać, kiedy widzę Twoje zdjęcia. Nie lubię w sobie tego całego sentymentu, który owe łzy mi wyciska. Nie lubię, kiedy palcami dotykam Cię tylko na tym monitorze, bo inaczej już nie mogę..

Wiesz miałeś rację mówiąc że... teksty

frycia329 dodano: 13 marca 2015

Wiesz, miałeś rację mówiąc, że do straty bliskich osób można się przyzwyczaić. Nie wierzyłam. Kiedy mówiłeś o tym patrzyłam na Ciebie z ironicznym uśmiechem. Jednak miałeś rację. Kiedy odchodzi pierwszy przyjaciel boli. Drugi? Też. Trzeci? Nie mniej. Przy czwartym jednak już zaczynasz zdawać sobię sprawę z tego, że tak musi być, że widocznie nie wszyscy ludzie są dla Ciebie. Nie płaczesz już nawet. Starasz się wykreślić z pamięci wszystkie szczególne wspomnienia związane z tą osobą i zapomnieć, że był dla Ciebie kimś na kształt zwykłego znajomego. Że nie łączyło Cię z nim żadne szczególne uczucie. Jedyną oznaką utarty jest tylko dziwne uczucie pustki jakby ktoś zabrał kawałek Ciebie. Jednak żyjesz dalej. Uśmiechasz się. Przez jaki czas Ci się to udaje? Nie wiem. Dopiero zaczynam.

Moblo.pl
Użytkownicy
Reklama
Archiwum
Kontakt
Regulamin
Polityka Prywatności
Grupa Pino
Reklama
O Grupie Pino
Kontakt
Polecane strony
Transmisja Live
Seriale TV