głupie teksty, śmieszne teksty, opisy gadu-gadutwój portal społecznościowy
fredkamf moment kiedy dostrzegasz że zależy Ci na kimś stanowczo za bardzo jest momentem kulminacyjnym. zaczynasz wtedy rozumieć że musisz odejść od osoby której potrzeb

fredkamf

fredkamf.moblo.pl
moment kiedy dostrzegasz że zależy Ci na kimś stanowczo za bardzo jest momentem kulminacyjnym. zaczynasz wtedy rozumieć że musisz odejść od osoby której potrzeb
moment  kiedy dostrzegasz  że... teksty

fredkamf dodano: 8 luty 2012

moment, kiedy dostrzegasz, że zależy Ci na kimś, stanowczo za bardzo, jest momentem kulminacyjnym. zaczynasz, wtedy rozumieć, że musisz odejść od osoby, której potrzebujesz, aby uniknąć późniejszych rozczarowań. odchodzimy, pomimo własnych przekonań. naprzeciw własnym uczuciom. odchodzimy ze strachu, przed rozczarowaniem.\abstracion

kobieta głupio czeka aż on... teksty

fredkamf dodano: 8 luty 2012

kobieta głupio czeka aż on bezpowrotnie odejdzie z jej życia, a beznadziejna sytuacja sama się rozwiąże. pora zrozumieć: on nigdy nie zniknie, nigdy nic nie ułatwi, a beznadziejne sytuacje mają to do siebie, że nigdy same się nie rozwiązują - dlatego są beznadziejne.
Autor cytatu: koffi

Znów pocałował Lily  z powagą... teksty

fredkamf dodano: 8 luty 2012

Znów pocałował Lily -z powagą, niemal z nabożeństwem. Czułe dotknięcie warg świadczyło o tym, jak poważnie traktuje to, co robi.

Życie wspomnieniami jest jeszcze... teksty

fredkamf dodano: 8 luty 2012

Życie wspomnieniami jest jeszcze głupsze niż życie przeszłością.

  Zapewnij mnie  że nie pokochasz... teksty

fredkamf dodano: 8 luty 2012

- Zapewnij mnie, że nie pokochasz innej... - Nie mogę... - Dlaczego? - Bo na pewno pojawi się inna... tylko ona będzie do Ciebie wołać "mamusiu! ".

On rozbiera się drżąc z zimna.... teksty

fredkamf dodano: 7 luty 2012

On rozbiera się drżąc z zimna. Zauważyła jak piękne jest jego ciało, absolutnie; jak proste są jego plecy i jak zgrabne są łydki o długich, brązowych mięśniach; jak wysmukłe ma palce u rąk. Ale jego ciało nie jest dla niej. Pełen wyrzutów ubiera się.

Oboje są Amerykanami. On  wysoki i... teksty

fredkamf dodano: 7 luty 2012

Oboje są Amerykanami. On -wysoki i smukły. Gęste czarne włosy nadają mu orientalny wygląd. Ona -jasnowłosa, mała i nieszczęśliwa. Co chwila się potyka. On -nigdy. Nienawidzi jej za te potknięcia. Na jej twarzy irytacja i smutek. Jego szczęki zaciśnięte w nieustępliwą linię. Bez ustanku nerwowo odchrząkuje.

Milczenie jest najbardziej tępym ze... teksty

fredkamf dodano: 7 luty 2012

Milczenie jest najbardziej tępym ze wszystkich narzędzi. Zdaje się walić w ciebie obuchem. Wbija cię coraz głębiej i głębiej w poczucie winy. Sprawia, że głos wewnętrzny oskarża cię bardziej gwałtownie niż byłby to w stanie zrobić głos z zewnątrz.

Jesteśmy zaprogramowani do... teksty

fredkamf dodano: 7 luty 2012

Jesteśmy zaprogramowani do cierpienia, a nie do radości. Masochizm wbudowywany jest w bardzo wczesnym okresie życia. Oczekuje się od ciebie, że będziesz cierpiała i pracowała i cały problem w tym, że uwierzyłaś. Gówno prawda.

O co w końcu chodziło w... teksty

fredkamf dodano: 7 luty 2012

O co w końcu chodziło w małżeństwie? Nawet, jeżeli kochałaś swojego męża, musiał przyjść ten nieunikniony rok, w którym spółkowanie z nim stawało się mdłe jak ser Velveeta.

Tak naprawdę to ja jestem chora na... teksty

fredkamf dodano: 6 luty 2012

Tak naprawdę to ja jestem chora na siebie i fakt że czuje się chujowo to nie jest wina tych wszystkich ludzi którzy za coś mnie przepraszają bo wszystkie najgorsze krzywdy zrobiłam sobie sama. / niecalkiemludzka

.i odeszła myśląc  że będzie... teksty

fredkamf dodano: 29 stycznia 2012

.i odeszła myśląc, że będzie szedł za nią.. On stał i patrzył jak odchodzi myśląc '..błagam wróć..'
Autor cytatu: niebanalnieproste

Moblo.pl
Użytkownicy
Reklama
Archiwum
Kontakt
Regulamin
Polityka Prywatności
Grupa Pino
Reklama
O Grupie Pino
Kontakt
Polecane strony
Transmisja Live
Seriale TV