głupie teksty, śmieszne teksty, opisy gadu-gadutwój portal społecznościowy
fredkamf Jego nowe życie które toczy się gdzieś w innej części miasta jest dla niej niewyobrażalne. Nie rozumie jakim cudem tam się znalazł dlaczego to się wydarzyło i k

fredkamf

fredkamf.moblo.pl
Jego nowe życie które toczy się gdzieś w innej części miasta jest dla niej niewyobrażalne. Nie rozumie jakim cudem tam się znalazł dlaczego to się wydarzyło i kiedy po
Jego nowe życie  które toczy się... teksty

fredkamf dodano: 2 kwietnia 2011

Jego nowe życie, które toczy się gdzieś w innej części miasta, jest dla niej niewyobrażalne. Nie rozumie jakim cudem tam się znalazł, dlaczego to się wydarzyło i kiedy powstała ta luka wielkości całego świata.

Powinnam częściej wychodzić z... teksty

fredkamf dodano: 2 kwietnia 2011

Powinnam częściej wychodzić z domu. Naprawdę powinnam. Nie codziennie. Jest jeszcze za wcześnie, żeby codziennie wychodzić z domu. Zawsze będzie na to za wcześnie. Czasami jednak powinnam wyjść.

Miłość nie uczyniła mnie kimś... teksty

fredkamf dodano: 2 kwietnia 2011

Miłość nie uczyniła mnie kimś lepszym. Wprost przeciwnie. Miłość sprawiła, że zobojętniałem na cały świat. Miłość zawęziła mój horyzont do pary zielonych oczu, do jednego faceta. / fredkamf

Mówi się  że jeśli chcesz z nią... teksty

fredkamf dodano: 2 kwietnia 2011

Mówi się, że jeśli chcesz z nią zostać, nie masz ochoty się z nią pieprzyć, a jeśli chcesz się z nią pieprzyć, wtedy nie masz ochoty z nią zostać. Chcę od niej jednego i drugiego.

Nie widział mnie  a ja wolałam do... teksty

fredkamf dodano: 2 kwietnia 2011

Nie widział mnie, a ja wolałam do niego nie podchodzić. Nie chciałam włazić w buciorach w czyjś prywatny smutek. Wydawał się taki samotny.

 Chcę tylko  żeby ktoś pokochał... teksty

fredkamf dodano: 2 kwietnia 2011

-Chcę tylko, żeby ktoś pokochał mnie na zawsze -mówi cicho i robi mi się jej żal. Na zawsze? W 'zawsze' jedna rzecz napawa mnie niepokojem. Ostatnio wydaje się coraz krótsze. Na tym polega problem z 'zawsze'. Wystarczy mrugnąć i człowiek nie zauważy, że minęło..

Księżyc to niemy mój posłaniec... teksty

fredkamf dodano: 2 kwietnia 2011

Księżyc to niemy mój posłaniec Noc to cień moich rąk Wiatr niespokojny duch Pamięta dziś każde z moich słów... Tak jakbym wciąż żyła A ty jakbyś mógł jeszcze raz dotknąć moich ust.

Nie wierze. Po dwumiesięcznym... teksty

fredkamf dodano: 2 kwietnia 2011

Nie wierze. Po dwumiesięcznym milczeniu, nie dawaniu znaku życia, napisał. Już nie trzęsą mi się ręce, serce nie przyspiesza. Nie mam już nawet ochoty zapytać go Dlaczego Tak Wtedy Postąpił?. / fredkamf

Tęsknota zżera rysy tych  którzy... teksty

fredkamf dodano: 31 marca 2011

Tęsknota zżera rysy tych, którzy krzyczą 'ratunku' w pusty pokój.

A śnić będziesz  że wcale nie... teksty

fredkamf dodano: 31 marca 2011

A śnić będziesz, że wcale nie trzeba oddychać, że cisza bez oddechu to niezła muzyka, jesteś mały jak iskra i gaśniesz do taktu.

Kiedy umrę  przyjdźcie wszyscy.... teksty

fredkamf dodano: 31 marca 2011

Kiedy umrę, przyjdźcie wszyscy. Trzymajcie się dzielnie albo popłaczcie sobie, wszystko będzie dozwolone tego dnia. No dobrze, niechaj będzie tłoczno i gwarnie, tego dnia sam zadbam o ciszę. ( Ivo de Vijs)

chodzę grzecznie do szkoły... teksty

fredkamf dodano: 31 marca 2011

chodzę grzecznie do szkoły, uśmiecham się. i to podobno ma być dowód, że wszystko jest w porządku. śmieszne. / facees

Moblo.pl
Użytkownicy
Reklama
Archiwum
Kontakt
Regulamin
Polityka Prywatności
Grupa Pino
Reklama
O Grupie Pino
Kontakt
Polecane strony
Transmisja Live
Seriale TV