głupie teksty, śmieszne teksty, opisy gadu-gadutwój portal społecznościowy
fredkamf Niemal słyszałam jak zatrzaskuje się jej serce. Była w tym dobra szczeliny pęknięcia stawały się coraz mniejsze. Niedługo stanie się prawdziwą iluzjonistką nikt

fredkamf

fredkamf.moblo.pl
Niemal słyszałam jak zatrzaskuje się jej serce. Była w tym dobra szczeliny pęknięcia stawały się coraz mniejsze. Niedługo stanie się prawdziwą iluzjonistką nikt nie z
Niemal słyszałam  jak zatrzaskuje... teksty

fredkamf dodano: 31 sierpnia 2011

Niemal słyszałam, jak zatrzaskuje się jej serce. Była w tym dobra, szczeliny, pęknięcia stawały się coraz mniejsze. Niedługo stanie się prawdziwą iluzjonistką, nikt nie zdoła zauważyć, jak ona tego dokonuje.

Prawda bardzo różniła się od tego... teksty

fredkamf dodano: 31 sierpnia 2011

Prawda bardzo różniła się od tego, czego uczono nas w szkole. Tak naprawdę linia oddzielająca żywych i umarłych potrafi być bardzo niewyraźna.

Dla nas życie jest ciągłym wczoraj.. teksty

fredkamf dodano: 31 sierpnia 2011

Dla nas życie jest ciągłym wczoraj..

Naiwnie myślała  że któregoś... teksty

fredkamf dodano: 31 sierpnia 2011

Naiwnie myślała, że któregoś dnia ból zelżeje. Nie wiedziała jeszcze, że będzie ją dręczył do końca życia, przyjmując coraz to inną formę.

Jeśli ktoś napotka kogoś  kto... teksty

fredkamf dodano: 29 sierpnia 2011

Jeśli ktoś napotka kogoś, kto buszuje w zbożu..

W gruncie rzeczy cieszę się  że... teksty

fredkamf dodano: 28 sierpnia 2011

W gruncie rzeczy cieszę się, że wynaleziono bombę atomową. Jeżeli znów będzie wojna, siądę sobie na tej cholernej atomówce. Zgłoszę się na ochotnika, słowo daję.

Drobiazg wystarczył  żeby nabrała... teksty

fredkamf dodano: 28 sierpnia 2011

Drobiazg wystarczył, żeby nabrała o nim fatalnej opinii. Z dziewczynami to właśnie jest najgorsze, że jeśli im się chłopak podoba, może być bęcwałem nie z tej ziemi, one będą się rozczulały nad jego kompleksem niższości. A jeśli im się nie podoba, niechby był najprzyzwoitszym chłopcem na świecie, niechby miał naprawdę cholerny kompleks niższości -powiedzą, że jest zarozumiały. I to się sprawdza nawet z najinteligentniejszymi dziewczynami.

Stale muszę powtarzać: 'Bardzo mi... teksty

fredkamf dodano: 28 sierpnia 2011

Stale muszę powtarzać: 'Bardzo mi przyjemnie..' fecetom, z którymi spotkanie wcale mi nie robi przyjemności. Ale jeżeli chcesz żyć, musisz te komedie odgrywać.

Już nie raz wyjeżdżałem ze... teksty

fredkamf dodano: 28 sierpnia 2011

Już nie raz wyjeżdżałem ze szkół i różnych miejscowości, a wcale nie czułem, że się z nimi rozstaję. Nie cierpię tego. Wszystko mi jedno, niech pożegnanie będzie smutne albo nieprzyjazne, ale niech wiem, że się żegnam. Bez tego człowiekowi jakoś głupio.

Dziwna rzecz. Lepiej nigdy nikomu nic... teksty

fredkamf dodano: 28 sierpnia 2011

Dziwna rzecz. Lepiej nigdy nikomu nic nie opowiadajcie. Bo jak opowiecie -zaczniecie tęsknić.

   teksty fredkamf dodał komentarz: ;* do wpisu 27 sierpnia 2011
Masz w głowie  jego  jego i tylko i... teksty

fredkamf dodano: 26 sierpnia 2011

Masz w głowie, jego, jego i tylko i wyłącznie jego. Kochasz na niego patrzeć, kochasz jego ramię na Twoich plecach, kochasz jego usta i jego język w Twoich ustach. Nieważne jak spędzacie czas, wszystko co razem robicie wydaje Ci się fantastyczne. Tak, zakochałaś się, teraz możesz iść strzelić sobie w łeb, uwierz będzie bolało o wiele mniej, niż patrzenie jak odchodzi. Bo odejdzie na pewno. / niecalkiemludzka

Moblo.pl
Użytkownicy
Reklama
Archiwum
Kontakt
Regulamin
Polityka Prywatności
Grupa Pino
Reklama
O Grupie Pino
Kontakt
Polecane strony
Transmisja Live
Seriale TV