głupie teksty, śmieszne teksty, opisy gadu-gadutwój portal społecznościowy
fisielkaaa Kiedyś będziesz żałował ale to przyjdzie z czasem.. Wtedy zrozumiesz ile naprawdę straciłeś ile mogłeś mieć ale tego nie doceniłeś. Musimy popełniać własne błęd

fisielkaaa

fisielkaaa.moblo.pl
Kiedyś będziesz żałował ale to przyjdzie z czasem.. Wtedy zrozumiesz ile naprawdę straciłeś ile mogłeś mieć ale tego nie doceniłeś.
Kiedyś będziesz żałował  ale to... teksty

fisielkaaa dodano: 23 maja 2013

Kiedyś będziesz żałował, ale to przyjdzie z czasem.. Wtedy zrozumiesz ile naprawdę straciłeś, ile mogłeś mieć, ale tego nie doceniłeś.

Musimy popełniać własne błędy.... teksty

fisielkaaa dodano: 23 maja 2013

Musimy popełniać własne błędy. Musimy sami się na nich uczyć, dopóki sami nie zrozumiemy, że wiedza jest lepsza niż domysły, że nawet najgorszy, najbardziej nieodwracalny błąd jest sto razy lepszy niż nie podjęcie próby.

I powiedz mi  czy wciąż go kochasz... teksty

fisielkaaa dodano: 23 maja 2013

I powiedz mi, czy wciąż go kochasz, gdy wiesz, że już nic nie jest tak jak chcesz i nie będzie już jak chcesz by było, i teraz gdy już wiesz, że on nie jest tym, kim chcesz czy wierzysz w miłość?

 dlaczego za mną idziesz?... teksty

fisielkaaa dodano: 23 maja 2013

-dlaczego za mną idziesz? -chciałem powiedzieć Ci, że Cię kocham. -widocznie nie poznałeś jeszcze mojej przyjaciółki. -jakiej przyjaciółki? -jest ode mnie ładniejsza i mądrzejsza, stoi za Tobą. -ale tu nikogo nie ma. -widzisz, gdybyś mnie kochał nigdy byś się nie odwrócił..

Nigdy nie jest za późno na... teksty

fisielkaaa dodano: 23 maja 2013

Nigdy nie jest za późno na przeprosiny. Czasem jest tylko za późno żeby wybaczyć.

Nie było Cię pół roku a teraz... teksty

fisielkaaa dodano: 23 maja 2013

Nie było Cię pół roku a teraz wracasz i pytasz co u mnie.? Co mam Ci powiedzieć.? że przez trzy miesiące po Twoim odejściu praktycznie nie wychodziłam z pokoju.? że chodziłam ciągle w dresie z chusteczkami z podkrążonymi oczami i nieogarniętymi włosami.? że nie spałam po nocach tylko szlochałam w poduszkę.? że zniszczyłam wszystkie Twoje zdjęcia i wyrzuciłam miśki od Ciebie.? że codziennie wieczorem chodziłam pod Twój blok i patrzyłam w okno od Twojego pokoju sprawdzając czy przypadkiem nie wróciłeś.? że nawet odkurzając, jadąc autobusem czy myjąc włosy potrafiłam się rozpłakać.? że po szkole spędzałam dwie godziny siedząc na naszej ławce w parku.? że gdy ktoś zupełnie obcy na ulicy wypowiedział Twoje imię ja przeklinałam pod nosem ocierając grube łzy z policzków.? że Cię nienawidzę czy że mam ochotę Ci przyjebać.? no co mam Ci kurwa powiedzieć.? bo chyba nie to, że nadal coś do Ciebie czuję.

Zawsze mnie to dziwiło: Dwoje ludzi... teksty

fisielkaaa dodano: 23 maja 2013

Zawsze mnie to dziwiło: Dwoje ludzi, którzy wiedzą o sobie niemalże wszystko nagle przestają się znać.

' Nie zabolało mnie to  że... teksty

fisielkaaa dodano: 23 maja 2013

' Nie zabolało mnie to, że poszedłeś do niej. Zabolało mnie to, że zawsze mówiłeś, że Ci zależy, a teraz nawet nie byłeś w stanie powiedzieć mi w twarz, że to koniec wszystkiego. '

Ludzie są wyjątkowi  każdy wkurwia... teksty

fisielkaaa dodano: 23 maja 2013

Ludzie są wyjątkowi, każdy wkurwia mnie w inny sposób.

Przestań się oszukiwać dziewczyno.... teksty

fisielkaaa dodano: 23 maja 2013

Przestań się oszukiwać dziewczyno. Gdyby mu zależało to by znalazł sto sposobów, żeby się z Tobą skontaktować. Nie odzywa się? Szuka stu powodów, dla których zawsze "nie może". Przejrzyj na oczy, mała!

Mówiłeś.. i na słowach się... teksty

fisielkaaa dodano: 23 maja 2013

Mówiłeś.. i na słowach się skończyło.

W życiu masz zawsze kilka dróg do... teksty

fisielkaaa dodano: 23 maja 2013

W życiu masz zawsze kilka dróg do wyboru. I niezależnie od tego jak dobrze byś wybrał, zawsze będziesz zastanawiał się nad tym, jak wyglądało by twoje życie gdybyś wybrał inaczej.

Moblo.pl
Użytkownicy
Reklama
Archiwum
Kontakt
Regulamin
Polityka Prywatności
Grupa Pino
Reklama
O Grupie Pino
Kontakt
Polecane strony
Transmisja Live
Seriale TV