głupie teksty, śmieszne teksty, opisy gadu-gadutwój portal społecznościowy
filipovelove Uwielbiam dzień w którym Cię poznałam. 3 Uwielbiam stawać na palcach żeby sięgnąć Twoich ust. Dobre dziewczyny to złe dziewczyny które nigdy nie zostały przyłap

filipovelove

filipovelove.moblo.pl
Uwielbiam dzień w którym Cię poznałam. 3
Uwielbiam dzień  w którym Cię... teksty

filipovelove dodano: 25 września 2013

Uwielbiam dzień, w którym Cię poznałam. < 3

Uwielbiam stawać na palcach żeby... teksty

filipovelove dodano: 25 września 2013

Uwielbiam stawać na palcach żeby sięgnąć Twoich ust.

Dobre dziewczyny to złe dziewczyny... teksty

filipovelove dodano: 25 września 2013

Dobre dziewczyny to złe dziewczyny, które nigdy nie zostały przyłapane ;D

Zbliż się! Koniuszkiem języka... teksty

filipovelove dodano: 25 września 2013

Zbliż się! Koniuszkiem języka przejedź po krawędziach mojego uszka, po czym jak najciszej uświadom mnie, że jak nigdy w życiu, tak teraz Ci zależy.

Zaśpiewaj mi Twoje piosenki i twoją... teksty

filipovelove dodano: 25 września 2013

Zaśpiewaj mi Twoje piosenki i twoją historię, powiedz mi o Twoich nadziejach i snach.

Obiecaj mi  że jutro bedziemy w... teksty

filipovelove dodano: 25 września 2013

Obiecaj mi, że jutro bedziemy w sobie zakochani

Najbardziej uwielbiam to że kiedy... teksty

filipovelove dodano: 25 września 2013

Najbardziej uwielbiam to,że kiedy przytulam się do Niego, moja głowa opiera się pod Jego podbródek,i czuję Jego oddech delikatnie muskający moje włosy i łaskoczący w głowę. < 3

Tej nocy niebo wydawało się nie... teksty

filipovelove dodano: 25 września 2013

Tej nocy niebo wydawało się nie mieć żadnej skazy. Siedziałam na mokrym piasku trzymając za rękę mężczyznę swego życia. W powietrzu szczęście tańczyło z miłością, a ja miałam ochotę krzyczeć, że życie jest piękne.

Wpadłam w Twoje serce jak w... teksty

filipovelove dodano: 25 września 2013

Wpadłam w Twoje serce jak w pułapkę, z której nie ma już wyjścia. Zostanę w nim, zostanę i będę o sobie przypominać w najmniej odpowiednich momentach. Właśnie tak skonstruowane jest miejsce w naszym mózgu, które odpowiada za wspomnienia. Usłyszysz piosenkę, zobaczysz słowo, przejrzysz starą wiadomość - znowu będę przy Tobie. Obiecałam, że nie wrócę, że nie zrobię Ci tego ponownie. Nie chcę już krzywdzić. Musisz uwolnić się od tego, co zdążyło się między nami stworzyć. Nie wracaj do tamtych dni. Będę robić to za nas. Za nas dwoje. I będę uśmiechać się do wspomnień, które dzisiaj są dla mnie cenną lekcją. Cenną, jednak bolesną. Jednak nic co jest łatwe, nie ma wartości. Wiem, że to były trudne słowa dla nas obojgu. Przed naciśnięciem enteru, przed zrobieniem ostatniej rzeczy dla Ciebie - płynęły mi łzy. Jednak ta decyzja zmieni wszystko. A raczej sprawi, że wszystko wróci na swoje miejsce. Miejsce, które było, zanim się pojawiłam. Zanim wtargnęłam w Twoje życie..

Lubie gdy budząc sie z rana widząc... teksty

filipovelove dodano: 25 września 2013

Lubie gdy budząc sie z rana widząc twoją uśmiechnięta twarz. stoisz nade mną i przyglądasz się, szepcząc, że jestem piękna. uwielbiam gdy tak niespodziewanie w kroplach deszczu podnosisz mnie i kręcisz, a z moich włosów robi się fontanna wody, tak nagle stawiasz mnie na ziemie i całujesz, a ja czuje się najszczęśliwsza na świecie. kocham, kiedy po prostu jesteś, bo tylko ty potrafisz mnie rozbawić i sprawić, że czuje się kimś.

Musnął mój kark  zamknęłam oczy... teksty

filipovelove dodano: 25 września 2013

Musnął mój kark, zamknęłam oczy i na chwilę odpłynęłam z jego objęć, nie tak całkiem daleko, jedynie na odległość ramion. nagle zobaczyłam w swojej dłoni nóż, moje palce zaciskały się na nim do białości. spojrzałam w jego oczy. były zamknięte, a na jego wargach widniał uśmiech. moja dłoń powędrowała za jego plecy i z niewiarygodną wprawą wbiła ostrze między jego łopatki. nie do końca świadoma, ze zdziwieniem spojrzałam na czerwoną plamę, powiększającą się coraz bardziej. podniosłam swoją dłoń i ujrzałam na niej szkarłatny płyn. skierowałam wzrok na jego twarz. nie dowierzałam własnym oczom, wciąż się uśmiechał, bez cienia bólu, bez żadnej zmiany. poczułam się lżej. przymknęłam powieki, a gdy je uchyliłam, znów znajdowałam się w jego ramionach, znów dzieliły nas centymetry. ukrywając się w samej sobie, głębiej, odpowiedziałam ciche 'ja ciebie też', myśląc jakby to było, gdyby moje chore wizje przejęły kontrolę. spojrzałam na dłoń. widniały na niej odbite kształty rękojeści.

Wszystko  co masz  schowane jest w... teksty

filipovelove dodano: 25 września 2013

Wszystko, co masz, schowane jest w twoich dłoniach. to je podajesz na powitanie - zarówno tych starych i tych nowych znajomych. to nimi witałeś w swoim życiu pierwszych wrogów i to nimi żegnałeś się z najbliższymi, a więc pamiętaj, że wszystko co chcesz zdobyć jest w ich zasięgu, że dla nich nie ma rzeczy niemożliwych, a jeśli nie wierzysz w moje słowa, lub choć trochę w nie wątpisz - usiądź, spójrz na nie i przypomnij sobie każdy rozdział swojego życia.

Moblo.pl
Użytkownicy
Reklama
Archiwum
Kontakt
Regulamin
Polityka Prywatności
Grupa Pino
Reklama
O Grupie Pino
Kontakt
Polecane strony
Transmisja Live
Seriale TV