głupie teksty, śmieszne teksty, opisy gadu-gadutwój portal społecznościowy
fightingdreamer Możecie złamać mi nogi bym nie mógł chodzić wtedy będę się czołgał. Złamiecie ręce? Nie widzę problemu będę się kulał w tym samym kierunku. Zacisnę zęby i dam r

fightingdreamer

fightingdreamer.moblo.pl
Możecie złamać mi nogi bym nie mógł chodzić wtedy będę się czołgał. Złamiecie ręce? Nie widzę problemu będę się kulał w tym samym kierunku. Zacisnę zęby i dam radę.
Możecie  złamać  mi nogi bym nie... teksty

fightingdreamer dodano: 2 tygodnie temu

Możecie "złamać" mi nogi bym nie mógł chodzić wtedy będę się czołgał. "Złamiecie" ręce? Nie widzę problemu, będę się kulał w tym samym kierunku. Zacisnę zęby i dam radę. Taki już jestem. A gdy moje ręce i nogi będą już w pełni sprawne to wstanę i wyślę wam piękny uśmiech. Bo mnie możecie złamać ale mojej wiary nie zachwiejecie bo nie wolno zabierać nikomu marzeń i rzucać kłód pod nogi tylko dlatego że wam się nic nie udaje.

Wiem  że jest dużo osób... teksty

fightingdreamer dodano: 2 tygodnie temu

Wiem, że jest dużo osób cieszących się obecną sytuacją. Bo przecież czekali na to od dawna, czekali aż się potknę i upadnę. Cały czas żyłem z tym że nikt mnie nie wspiera, czułem zazdrość innych osób i radość gdy tylko pojawiały się problemy. Zapomnieli o jednej chyba najważniejszej rzeczy, że nawet jak jesteś na kolanach i nikt nie ma zamiaru podać Ci dłoni a w dodatku starają się jeszcze dobić żebyś tylko nie wstał to popełniają największy błąd. Bo przecież masz jeszcze własne ręce żeby się podeprzeć i podnieść i to właśnie one nie pozwalają Ci upaść. Czasami takie wstawanie zajmuję trochę czasu ale pokażesz wtedy im wszystkim że ich misterny plan poszedł się jebać i nie ważne co zrobią i tak Cię nie złamią. Mogą mnie kopać gdy leże i dobijać, a ja i tak wstanę z uśmiechem i do tego silniejszy niż wcześniej.

Czasami mam ochotę wyrzucić telefon... teksty

fightingdreamer dodano: 2 tygodnie temu

Czasami mam ochotę wyrzucić telefon przez okno lubi rzucić nim o ścianę. Lepiej myśleć, że nie piszesz z powodu zepsutego telefonu, niż że o mnie zapominasz...

Hej piękna gdy jesteś smutna i... teksty

fightingdreamer dodano: 2 tygodnie temu

Hej piękna gdy jesteś smutna i przygnębiona przyjdź i wpadnij w me ramiona. Pamiętasz jeszcze tego wariata który malował uśmiech na Twej twarzy? Wrócił, chodź i spojrz mu w oczy.

Ciekawe jak Ci jest beze mnie... teksty

fightingdreamer dodano: 2 tygodnie temu

Ciekawe jak Ci jest beze mnie...

Będę cię mógł jeszcze zobaczyć?... teksty

fightingdreamer dodano: 2 tygodnie temu

Będę cię mógł jeszcze zobaczyć? - zapytał. Jego głos zabrzmiał ujmująco niepewnie. Uśmiechnęłam się. - Jasne. - Jutro? - Cierpliwości - poradziłam. - Nie chcesz chyba wydać się nadgorliwy. - Oczywiście, że nie, dlatego zaproponowałem jutro - odparł. - Chciałbym się z tobą znów spotkać dziś wieczorem, ale gotów jestem poczekać całą noc i kawałek jutra.

 Jakimi szczęściarzami są Ci... teksty

fightingdreamer dodano: 2 tygodnie temu

"Jakimi szczęściarzami są Ci, którzy mogą się przytulać do swoich ukochanych, kiedy tylko przyjdzie im na to ochota."

 Czasami ludzie się nie odzywają... teksty

fightingdreamer dodano: 2 tygodnie temu

"Czasami ludzie się nie odzywają dlatego, że nie mają nic do powiedzenia, a czasem dlatego, że mają aż nazbyt wiele."

Gdybym mógł to powtarzałbym te... teksty

fightingdreamer dodano: 2 tygodnie temu

Gdybym mógł to powtarzałbym te nasze 2 tygodnie co 2 tygodnie. Najpiękniejszy okres ostatnich miesięcy.

Chce Cię całą wiesz? Absolutnie... teksty

fightingdreamer dodano: 2 tygodnie temu

Chce Cię całą wiesz? Absolutnie całą. Z wszystkimi wadami i zaletami których nigdy nie chciałem zmieniać bo podobasz mi się taka jaka jesteś i akceptuję to wszystko. A najpiękniej jest gdy uśmiechasz i śmiejesz się w głos przy mnie. Tak, to daję mi siłę żeby tu przetrwać i wierzyć że kiedyś jeszcze położymy się razem wtuleni i będziemy się śmiać z własnej głupoty patrząc sobie w oczy. I przyjadę na fajkę a zostanę na śniadaniu. Chcę wejść "jebnąć" drzwiami i powiedzieć "już jestem Mała i nigdzie się nie wybieram".

Gdy patrzę w niebo noca to gwiazdy... teksty

fightingdreamer dodano: 25 luty 2018

Gdy patrzę w niebo noca to gwiazdy uśmiechają się do mnie bo teraz wiem że o mnie myślisz.

Raz w życiu trafiasz na kogoś o... teksty

fightingdreamer dodano: 24 luty 2018

Raz w życiu trafiasz na kogoś o kogo warto walczyc a Ty siedzisz gdzieś daleko...

Moblo.pl
Użytkownicy
Reklama
Archiwum
Kontakt
Regulamin
Polityka Prywatności
Grupa Pino
Reklama
O Grupie Pino
Kontakt
Polecane strony
Transmisja Live
Seriale TV