 |
feverr.moblo.pl
Spakuje miłość pojadę windą na najwyższe piętro i rzucę nią Bogu w twarz. Chyba należy mi się reklamacja ?
|
|
 |
Spakuje miłość, pojadę windą na najwyższe piętro i rzucę nią Bogu w twarz. Chyba należy mi się reklamacja ?
|
|
 |
Zrób coś dla mnie: zatęsknij za mną i dojdź do wniosku, że beze mnie jest Ci źle.
|
|
 |
Jeśli kochasz mnie tylko w moich snach, chcę spać wiecznie...
|
|
 |
Czasem, gdy człowiek chce zrobić coś ryzykownego, mówi sobie: 'I tak nie mam nic do stracenia'. A potem ku jego rozpaczy okazuje się, że jednak coś czego się nie ma, też można stracić. I wtedy jest się na minusie - moralnym, emocjonalnym i psychicznym. Oto gorzka życiowa prawda - zawsze może być gorzej.
|
|
 |
-Nie wchodzi się dwa razy do tej samej rzeki ! - krzyknął. ..a ja wejdę i trzeci raz. W miłości nic nie jest zabronione .
|
|
 |
Była poranną kawą bez cukru. Śmiechem dziecka na huśtawce. Kolorowym motylem zaplątanym w firance. Była świętym obrazkiem schowanym w portfelu i kieliszkiem czerwonego wina do kolacji. Była spóźnionym pociągiem. Biletem powrotnym. Wczorajszą kłótnią. Była zachodem słońca i kroplą rosy o świcie. Była wszystkim. Nie była tylko sobą.
|
|
 |
Oddychała kilka centymetrów od niego pozostawiając mu decyzję co ma zrobić z jej oddechem.
|
|
 |
On jest obok, a ja myślę tylko by nie puścić Jego ręki, to ważniejsze niż kolejny łyk powietrza.
|
|
 |
Wredna laska? O tak! Słodka lala? A jak! Księżniczka świata? No tak !
|
|
 |
Wiesz jakie są kobiety? Kobiety wierzą, że jeśli je ktoś goni, to one mogą w pewnym momencie się zatrzymać i dać się złapać, a to, to jest najgorsza myśl w jaką mogłyby uwierzyć! Kobieta nie powinna się zatrzymać, bo kiedy się zatrzyma, to automatycznie przestaje być goniona. I to ON zaczyna uciekać, a kobieta się cofać, by go złapać. Paranoja, prawda?
|
|
 |
Jak możesz mi mówić, że skończyło się coś, co jeszcze tak naprawdę nie zdążyło się zacząć?
|
|
 |
Najbardziej lubiła te chwile, kiedy w upalne dni, trzymając się za ręce, chowali się w zakamarkach opuszczonych budynków i potajemnie pili zimne piwo albo tanie wino. Potem On palił te najtańsze papierosy i całował ją namiętnie raz po razie, a Ona śmiała się bez żadnego konkretnego powodu. Nie było żadnych romantycznych kolacji, wyjazdów do kina czy teatru. Były spacery w deszczu bez parasola, po chodnikowych dziurach, parkowe wędrówki w towarzystwie komarów, wieczorne spotkania z rozdeptanymi ślimakami pod stopami oraz plac zabaw nocą przy blasku księżyca
|
|
|
|