głupie teksty, śmieszne teksty, opisy gadu-gadutwój portal społecznościowy
feest Chcę Cię mieć przy sobie już na zawsze. Każdego dnia w każdej godzinie minucie i sekundzie. O poranku budzić się przy Tobie i czuć że mam wszystko co czyni mnie

feest

feest.moblo.pl
Chcę Cię mieć przy sobie już na zawsze. Każdego dnia w każdej godzinie minucie i sekundzie. O poranku budzić się przy Tobie i czuć że mam wszystko co czyni mnie najs
Chcę Cię mieć przy sobie już na... teksty

feest dodano: 23 marca 2014

Chcę Cię mieć przy sobie już na zawsze. Każdego dnia, w każdej godzinie, minucie i sekundzie. O poranku budzić się przy Tobie i czuć, że mam wszystko, co czyni mnie najszczęśliwszą kobietą na ziemi. Czuć zapach Twego miękkiego ciała, elektryzującego spojrzenia i ust kipiących pełnią namiętności. Jestem pewna, że to uczucie narasta w nas na codzień, gdy nasze serca czują wspólny rytm i razem komponują symfonię pełną finezyjnych melodii. Nutami w całej kompozycji są nasze iskrzące uczucia, które nasycają cały utwór jednością piękna. Brzmienie to nabiera sensu, gdy nasze ciała są tak blisko, że stykają się w każdym możliwym milimetrze. W tym przedstawieniu gramy cały akompaniament. Jesteśmy artystycznymi jednostkami, duszami przepełnionymi perfekcyjnym pięknem. To my- dwa serca, jedna miłość, która splotła nasze dłonie na zawsze.

kocham Cię  chcę palić z tobą i... teksty

feest dodano: 20 marca 2014

kocham Cię, chcę palić z tobą i pocałować, gładzić twoją piękną twarz i powiedzieć, że wszystko jest w porządku tak długo, jak oddychamy w tym samym rytmie uderzeń serca jakby były jednym. chcę prześledzić twoje zarysy obojczyków moim palcem i szeptać rzeczy do ucha, abyś się uśmiechnął. chcę trzymać Cię tak mocno i zapomnieć na chwilę, że istnieje świat poza pracą, szkołą i uczelnią. chcę czuć dreszcz, kiedy mnie dotykasz i chcę, żebyś całował moje usta. chcę czuć twój oddech na mojej szyi i włosy łaskoczące moją twarz. chcę Cię kochać z wszystkim co mam. chcę żebyś czuł się tak beznadziejnie jak ja, zakochując się w tobie. chcę tylko żebyś wiedział, że twoja unosząca się klatka piersiowa trzyma mnie przy życiu. jesteś tym, czego potrzebuję, nigdy przedtem nie czułam się tak wypełniona Tobą.

Co w nim polubiłam? Na pewno... teksty

feest dodano: 20 marca 2014

Co w nim polubiłam? Na pewno spojrzenie, którym zwabił mnie do siebie niby spytać jak się mam. Uśmiech i w sposób jaki się poruszał. Z grubsza wszystko co było widać na pierwszy rzut oka - było nie do ominięcia. Przyciągał śmiałością i pewnością siebie. Parę chwil, które przerodziły się w długi wieczór. Poznawałam jego charakter, i wnętrze, które wydawało się nie mieć końca. Opowiadał o tym, a zaraz kończył zdanie kompletnie czymś innym. Aż w końcu poznałam jego smak. Pieprzyk schowany za uchem i zapach perfum, który momentalnie mnie od niego uzależnił. Ciepła dłoń i cień rozbawienia w okolicach kącików ust. Zdobył mnie z nieukrywanym uśmiechem.

Chodź  będziemy siedzieć... teksty

feest dodano: 9 marca 2014

Chodź, będziemy siedzieć przytuleni na wielkiej kanapie z kubkami parującego kakao w dłoniach i oglądać głupie bajki na Cartoon Network, będziemy chodzić trzymając się za ręce na długie spacery po najpiękniejszych zakamarkach tego miasta, będziemy pić kawę w kolorowych kawiarenkach przy plaży. Każdego ranka wstanę, pocałuję Cie delikatnie w czoło, żeby tylko przypadkiem Cię nie obudzić i zrobię Ci Twoje ulubione śniadanie, które zjemy w łóżku i potem będziemy leżeć i wygłupiać się do południa. A pewnego dnia wyruszymy w wielką podróż po całym świecie - tylko Ty i ja.

Zrozumiałem  że istnieją ludzie  w... teksty

feest dodano: 9 marca 2014

Zrozumiałem, że istnieją ludzie, w których towarzystwie człowiek czuje się lepiej, wszystko, co gorzkie przemija, a świat rozpromienia słońce

Miłość jest kotem. Przychodzi... teksty

feest dodano: 9 marca 2014

Miłość jest kotem. Przychodzi kiedy ma na to ochotę nie pytając o zdanie, siada na kolanach, i ogrzewa Cię samą swoją obecnością. Ma pazury, ale i tak wiesz że fajnie jest mieć kota.

Temu kto Cię nie szuka  nie zależy... teksty

feest dodano: 7 marca 2014

Temu kto Cię nie szuka, nie zależy na Tobie. Ten kto za Tobą nie tęskni, nie kocha Cię. Przeznaczenie decyduje o tym kto pojawia się w Twoim życiu, ale Ty decydujesz kto w nim zostaje. Prawda boli tylko raz. Kłamstwo za każdym razem, kiedy je wspominamy. Są trzy rzeczy, które przemijają i nie wracają nigdy więcej: słowa, czas i szanse. Dlatego ceń tego kto Ciebie ceni i nie przywiązuj dużej wagi do tych, którzy traktują Cię tylko jako jedną z opcji.

Nadzieja wcale nie czyni z nas... teksty

feest dodano: 7 marca 2014

Nadzieja wcale nie czyni z nas słabych istot, chociaż kiedyś własnie tak myślałam. To brak nadziei pozbawia siły. Nadzieja czyni nas silniejszymi, ponieważ przynosi ze sobą zrozumienie i cel. Nadzieja daje nam słowo "może". " Może pewnego dnia życie przestanie być takie okropne". I w ten sposób "może" natychmiast czyni życie lepszym. "

Czasami przychodzą takie momenty  w... teksty

feest dodano: 7 marca 2014

Czasami przychodzą takie momenty, w których czujemy się bezsilni, nie myślimy o tym co posiadamy ale o tym co chcielibyśmy jeszcze mieć. Wspominamy chwile z przeszłości, te cudowne chwile zapisane gdzieś na dnie serca, Ci wszyscy ludzie grający w nich główne role, tak wiele dla Nas znacząc z czasem po prostu zniknęli, chociaż przecież mieli być na to pieprzone zawsze. Zwolnione bicie serca, krótszy oddech i łzy napływające do oczu są jedyną oznaką tęsknoty, tęsknoty za tym co kiedyś mogliśmy nazwać osobistym szczęściem.

To mój wybór  nie mów mi co jest... teksty

feest dodano: 4 marca 2014

To mój wybór, nie mów mi co jest słuszne, wystarczająco długo myślę o tym zanim usnę

nieważne  że widziałam parę... teksty

feest dodano: 2 marca 2014

nieważne, że widziałam parę zachodów słońca więcej. nieważne, że moje serce biło dla kogoś jeszcze - teraz do ucha Ci szepczę i będę częściej, jak bardzo zależy mi, byś był moim powietrzem.

i mimo tego   że nie lubię gdy... teksty

feest dodano: 2 marca 2014

i mimo tego , że nie lubię gdy ktoś się przesadnie o mnie troszczy Twoje namawianie mnie do tego bym wkońcu poszła spać, czy też podniosła się z łóżka bo dochodzi 16 jest jakimś dziwnym wyjątkiem, który lubię

Moblo.pl
Użytkownicy
Reklama
Archiwum
Kontakt
Regulamin
Polityka Prywatności
Grupa Pino
Reklama
O Grupie Pino
Kontakt
Polecane strony
Transmisja Live
Seriale TV