głupie teksty, śmieszne teksty, opisy gadu-gadutwój portal społecznościowy
fcuk Ja jestem Twoją najlepszą przyjaciółką ale tylko i wyłącznie wtedy kiedy wszyscy inni Twoi przyjaciele mają Cię w dupie. 'Znam Cię od 14 lat. Byłaś dla mnie wsz

fcuk

fcuk.moblo.pl
Ja jestem Twoją najlepszą przyjaciółką ale tylko i wyłącznie wtedy kiedy wszyscy inni Twoi przyjaciele mają Cię w dupie.
Ja jestem Twoją najlepszą... teksty

fcuk dodano: 8 listopada 2010

Ja jestem Twoją najlepszą przyjaciółką, ale tylko i wyłącznie wtedy, kiedy wszyscy inni Twoi przyjaciele, mają Cię w dupie.

'Znam Cię od 14 lat. Byłaś dla... teksty

fcuk dodano: 8 listopada 2010

'Znam Cię od 14 lat. Byłaś dla mnie wszystkim. Zawsze potrafiłam Ci wybaczyć nawet największe świństwo. Byłaś moją przyjaciółką. Zniknęłam z Twojego życia na jakiś czas. To było okropne, wiem. Kiedy po chwili wróciłam, Ciebie już nie było. Zostawiłaś mnie samą z moimi problemami i złamanym sercem. Minęło już parę lat. Teraz jak na Ciebie patrzę przypominają mi się dobre chwile i mam ochotę podbiec do Ciebie i Cię wyściskać. Opowiedzieć co ostatnio mi się przytrafiło. Tak jak zwykłam to robić. Po chwili jednak przypominam sobie, że Ciebie już dla mnie nie ma. Prawdopodobnie też nie będzie. Chowam wtedy rozłożone do uścisku ręcę do kieszeni spodni. Ta skrywana tęsknota do naszych żartów i rozumienia się bez słów. To boli. Ale ból mija. Tak przynajmniej mi się wydaje. Bo kiedyś minąć musi, prawda ?

by znaleźć miłość znajdź... teksty

fcuk dodano: 8 listopada 2010

by znaleźć miłość, znajdź samego siebie.. nie zgub się pośród tłumu nienawiści.. poszukaj w świetle codziennego dnia - szczęścia, które przyczyni się, że.. miłość znajdzie Cię sama.

różnica między mną a tobą jest... teksty

fcuk dodano: 8 listopada 2010

różnica między mną a tobą jest taka, że większość chłopaków lubi mnie za charakter a Ciebie za dekolt do pepka.

 .. odłożyła na bok sentymenty... teksty

fcuk dodano: 8 listopada 2010

`(..)odłożyła na bok sentymenty, przestała płakać po nocach, zapomniała, kim dotąd była. Odnalazła w sobie wolę, by odkrywać nowy świat. Użalanie się nad sobą i brakiem kogoś bliskiego nie miało sensu. Serce może zaczekać.

kocham tą piosenkę  3 teksty fcuk dodał komentarz: kocham tą piosenkę < 3 do wpisu 8 listopada 2010
fajne wpisy P teksty fcuk dodał komentarz: fajne wpisy ;P do wpisu 8 listopada 2010
MIŁOŚĆ ? piękna tylko w filmach.... teksty

fcuk dodano: 8 listopada 2010

MIŁOŚĆ ? piękna tylko w filmach. ŻYCIE? kończy sie happy endem w dobrych komediach. SZCZĘŚCIE ? przeważnie dostaje go ktoś inny a Ty na to musisz patrzeć…

Wyleczyłam się z Ciebie na zawsze . teksty

fcuk dodano: 7 listopada 2010

Wyleczyłam się z Ciebie na zawsze .

to moje!  hmm jak sobie postanowisz to Ci się uda p tylko trzeba czasu p mi to zajęło jakieś 2 3miesiące  ale teraz jest już zajebiście  teksty fcuk dodał komentarz: to moje! / hmm jak sobie postanowisz to Ci się uda ;p tylko trzeba czasu ;p mi to zajęło jakieś 2-3miesiące ;/ ale teraz jest już zajebiście ;) do wpisu 7 listopada 2010
Czasem warto wyjść ze swojej bajki... teksty

fcuk dodano: 7 listopada 2010

Czasem warto wyjść ze swojej bajki i przejść się do innej, by być może tam odnaleźć utracone szczęście.

możliwe że w pewien jesienny... teksty

fcuk dodano: 7 listopada 2010

możliwe, że w pewien jesienny wieczór zatęsknisz za mną. przez twoją głowę przeminą wspólne chwile niczym film w kinie, ale wiesz.. film można odtworzyć raz jeszcze, mnie już 'raz jeszcze' nie będzie.

Moblo.pl
Użytkownicy
Reklama
Archiwum
Kontakt
Regulamin
Polityka Prywatności
Grupa Pino
Reklama
O Grupie Pino
Kontakt
Polecane strony
Transmisja Live
Seriale TV