głupie teksty, śmieszne teksty, opisy gadu-gadutwój portal społecznościowy
fcuk Moje włosy były nieszczęśliwe skóra łóżko nawet suknie. Nieszczęście wypełniło mnie tak całkowicie że nic poza nim nie istniało. A kiedy nic już nie istnieje ni

fcuk

fcuk.moblo.pl
Moje włosy były nieszczęśliwe skóra łóżko nawet suknie. Nieszczęście wypełniło mnie tak całkowicie że nic poza nim nie istniało. A kiedy nic już nie istnieje niesz
Moje włosy były nieszczęśliwe... teksty

fcuk dodano: 2 grudnia 2010

Moje włosy były nieszczęśliwe, skóra, łóżko, nawet suknie. Nieszczęście wypełniło mnie tak całkowicie, że nic poza nim nie istniało. A kiedy nic już nie istnieje, nieszczęście przestaje być nieszczęściem, bo nie ma go z czym porównać. I wtedy następuje kompletne wyczerpanie. I wtedy to mija. Powoli zaczyna się żyć na nowo.

Napiszę tysiąc słów  że mnie nie... teksty

fcuk dodano: 2 grudnia 2010

Napiszę tysiąc słów, że mnie nie obchodzisz, że mam cię dość , że już cie nie kocham .. a na koniec kursywą i najmniejszą czcionką napiszę, jak dobrze umiem kłamać.

Nie wybiera się tego w kim się... teksty

fcuk dodano: 2 grudnia 2010

Nie wybiera się tego w kim się zakochujesz. To się po prostu przytrafia. Miałam jedynie nadzieję, że Tobie przytrafi się to w tym samym czasie.

wyjebane    teksty fcuk dodał komentarz: wyjebane ;) do wpisu 2 grudnia 2010
Gdybyś mógł zobaczyć wnętrze... teksty

fcuk dodano: 2 grudnia 2010

Gdybyś mógł zobaczyć wnętrze mojego serca, zrozumiałbyś jak bardzo mnie skrzywdziłeś.

byliśmy parą i spacerowaliśmy... teksty

fcuk dodano: 2 grudnia 2010

byliśmy parą i spacerowaliśmy, trzymając się za ręce . pocałunki i twoje "kocham cię". robiliśmy to, co robią zakochani . dziś to tylko wspomnienie .

Ale nawet  jeślibym przyrzekła... teksty

fcuk dodano: 2 grudnia 2010

Ale nawet, jeślibym przyrzekła Obiecała, że nie będę za tobą tęsknić I próbowała ukryć prawdę wewnątrz siebie Nie dam rady.

Mogę oszukiwać wszystkich   ze już... teksty

fcuk dodano: 2 grudnia 2010

Mogę oszukiwać wszystkich , ze już Cię nie kocham ale wiesz? Serca nigdy nie oszukam.

 Nie...Tak naprawdę nie jestem Twoim... teksty

fcuk dodano: 2 grudnia 2010

`Nie...Tak naprawdę nie jestem Twoim życiem, jestem pewnym elementem Twojego życia, bez którego jak teraz myślisz, nie mogła byś sobie poradzić. Ale w życiu jest tak, że odchodząc, robimy miejsce dla innego człowieka. Więc nie może być tak, że beze mnie sobie nie poradzisz. Każdy odchodzi by zrobić dla kogoś miejsce..

Czekam na Ciebie. Przy życiu... teksty

fcuk dodano: 2 grudnia 2010

Czekam na Ciebie. Przy życiu utrzymuje mnie to, że każde czekanie się kiedyś kończy..

Tak wiele rzeczy powinnam Ci... teksty

fcuk dodano: 2 grudnia 2010

Tak wiele rzeczy powinnam Ci powiedzieć. Wyliczyć, ile to razy o Tobie śniłam i ile razy nie mogłam przez Ciebie zasnąć. Udowodnić Ci, że mam uśmiech przeznaczony tylko dla Ciebie.. i spojrzenie też takie mam.

 za każdym razem   kiedy witając... teksty

fcuk dodano: 2 grudnia 2010

`za każdym razem , kiedy witając się z Twoimi kumplami , któryś powiedział , że zajebiście wyglądam Ty bardziej ściskałeś moją rękę , albo całkowicie obejmowałeś ramionami tak , że nie mogłam prawie oddychać . miażdżyłeś go wzrokiem pt. " stul mordę , ona jest moja . " choć dobrze wiedziałeś , że to dla Ciebie się stroję . chociaż twierdziłeś , że to słabe całować się przy ludziach , zwłaszcza znajomych , kiedy po kilku kieliszkach wspólnie wypitych mrowiły mi usta chętne do połączenia ich z Twoimi , zachłannie podgryzałeś moją dolną wargę nie zważając na gwizdy innych . na co sobotnich imprezach , kiedy podchodził do mnie jakiś chłopak prosząc o wspólny taniec , żegnałeś kolesia słowami : - może najpierw ze mną zatańczysz ? . i porywałeś mnie na środek parkietu nie wypuszczając ze stalowych objęć . wiesz .. lubiłam być tylko Twoja.

Moblo.pl
Użytkownicy
Reklama
Archiwum
Kontakt
Regulamin
Polityka Prywatności
Grupa Pino
Reklama
O Grupie Pino
Kontakt
Polecane strony
Transmisja Live
Seriale TV