głupie teksty, śmieszne teksty, opisy gadu-gadutwój portal społecznościowy
fcuk razem z jego zdjęciami spaliłam resztkę swojej miłości. Nie musiał nic mówić – spojrzał tylko na mnie swoimi oczami a one powiedziały mi wszystko to co czuł ran

fcuk

fcuk.moblo.pl
razem z jego zdjęciami spaliłam resztkę swojej miłości.
razem z jego zdjęciami spaliłam... teksty

fcuk dodano: 23 grudnia 2010

razem z jego zdjęciami spaliłam resztkę swojej miłości.

Nie musiał nic mówić – spojrzał... teksty

fcuk dodano: 23 grudnia 2010

Nie musiał nic mówić – spojrzał tylko na mnie swoimi oczami, a one powiedziały mi wszystko to co czuł, raniąc bardziej niż najokrutniejsze słowa.

ma moje trzy numery telefonu  numer... teksty

fcuk dodano: 23 grudnia 2010

ma moje trzy numery telefonu, numer gadu-gadu, skype, konto na nk, facebook'u i adres email. wie gdzie mieszkam i gdzie może mnie spotkać. więc przestałam się łudzić że nie wie jak się ze mną skontaktować. on po prostu tego nie chce. i ja już też.

Po pewnym czasie przestałam już... teksty

fcuk dodano: 22 grudnia 2010

Po pewnym czasie przestałam już nawet za nim tęsknić.

 Pewnego dnia usłyszałam z jego ust... teksty

fcuk dodano: 22 grudnia 2010

`Pewnego dnia usłyszałam z jego ust tyle okrutnych słów kierowanych w moją stronę, że ugięły się pode mną kolana. Policzki pokryła czerwień od przeszywającego szlochu, a zagubiony język układał się wciąż w wyraz "proszę...". Nagle z najważniejszej dla niego osoby, z jego skarba, stałam się zakłamaną gówniarą. A i wiek zawsze był dla niego przecież tylko liczbą. I straciłam honor, godność i szacunek do samej siebie, błagając go o szansę i wybaczenie pomimo braku winy. I wyrwał mi żywcem serce z piersi, zgniótł w dłoniach, po czym cisnął tym zakrwawionym kawałkiem mięsa o ziemię, kopiąc go z całej siły z ironicznym uśmiechem na ustach i dziką satysfakcją w oczach. A ono, paradoksalnie, wciąż należało do niego. Chociaż ma już wartość mniejszą od śmiecia. Usłyszałam, że nie chce mnie znać i nigdy tak naprawdę mu nie zależało. Spoliczkował mnie słowem. Zgwałcił bez oporów swą brutalnością. Zwątpił w mą miłość. A ja nadal, do chuja, błagałam Boga o niego.`

 Czasem po prostu chciałabym się do... teksty

fcuk dodano: 22 grudnia 2010

`Czasem po prostu chciałabym się do Ciebie przytulić, bez żadnego konkretnego powodu. Pójść do parku. Usiąść pod drzewem, patrzeć w niebo. Powiedzieć coś, cokolwiek, bo wiem, że mogę rozmawiać z Tobą o wszystkim. Spojrzeć w Twe oczy... Gładzić dłoń. Dotykać Twej twarzy. Ust . Pocałować. Poczuć się jak mała dziewczynka, bezbronna, bezpieczna w Twych objęciach. Chciałabym zapomnieć o tym, co było. Żyć chwilą obecną. Pragnę usnąć wtulona w Ciebie. Obudzić się kiedyś słysząc z Twych ust moje imię. Czuć, że jestem Ci potrzebna, wiedzieć, że jedyna. Chcę się z Tobą drażnić, pokłócić... Tylko po to, by później się czule pogodzić... I tęsknić wiedząc, że i Ty tęsknisz.

To niesamowite  jak silne uczucia i... teksty

fcuk dodano: 22 grudnia 2010

To niesamowite, jak silne uczucia i wspomnienia, tak wyraźne, może przywoływać jedna piosenka.

Dziękuję  że zabiłeś we mnie... teksty

fcuk dodano: 22 grudnia 2010

Dziękuję, że zabiłeś we mnie resztki siebie. Teraz mam pewność – nie byłeś mnie wart.

I wciąż ta cholerna pustka... teksty

fcuk dodano: 22 grudnia 2010

I wciąż ta cholerna pustka wewnątrz mnie - poczucie, że czegoś mi brak.

Ona znów udawała  że ma go... teksty

fcuk dodano: 22 grudnia 2010

Ona znów udawała, że ma go głęboko w nosie. Jak najdalej odsuwała od siebie myśl, że tak bardzo pragnęła z nim być. Nigdy nie potrafiła przyznać się do błędu. Do tego, że taki drań mógł zawładnąć całym jej światem.

A dziś  pomodlę się o to  żebyś... teksty

fcuk dodano: 22 grudnia 2010

A dziś, pomodlę się o to żebyś nigdy nie poczuł tego co czuję ja widząc Cię z nią.

Wiesz  ostatnio poznałam fajnego... teksty

fcuk dodano: 20 grudnia 2010

Wiesz, ostatnio poznałam fajnego chłopaka. Był miły, szalony, świetnie się czułam w jego towarzystwie i mogłabym całymi nocami z Nim smsować. Miał tylko jedną malutką wadę - nie był Tobą.

Moblo.pl
Użytkownicy
Reklama
Archiwum
Kontakt
Regulamin
Polityka Prywatności
Grupa Pino
Reklama
O Grupie Pino
Kontakt
Polecane strony
Transmisja Live
Seriale TV