głupie teksty, śmieszne teksty, opisy gadu-gadutwój portal społecznościowy
fcuk radziłam sobie już całkiem dobrze jeden sms o treści 'co u Ciebie' zniszczył wszystko. już wcale Cię nie kocham ale gdyby ktoś mnie obudził o 2 w nocy potrafiła

fcuk

fcuk.moblo.pl
radziłam sobie już całkiem dobrze jeden sms o treści 'co u Ciebie' zniszczył wszystko.
radziłam sobie już całkiem dobrze... teksty

fcuk dodano: 26 grudnia 2010

radziłam sobie już całkiem dobrze, jeden sms o treści 'co u Ciebie' zniszczył wszystko.

już wcale Cię nie kocham  ale gdyby... teksty

fcuk dodano: 26 grudnia 2010

już wcale Cię nie kocham, ale gdyby ktoś mnie obudził o 2 w nocy, potrafiłabym wyrecytować z pamięci Twój adres, numer telefonu, znak zodiaku, datę urodzenia, wzrost, numer buta..

 Myślała  że rozstanie polega... teksty

fcuk dodano: 26 grudnia 2010

`Myślała ,że rozstanie polega tylko na Zapominaniu wiec zapominała go każdego dnia i obiecywanła sobie ,ze następnego zapomni na prawdę.

Najważniejsza to jest własna... teksty

fcuk dodano: 26 grudnia 2010

Najważniejsza to jest własna akceptacja siebie,odnalezienie w sobie,siebie.Najważniejsze by wstawac z usmiechem na twarzy i powtarzać sobie "dam rade".

nie zamierzam prosić Cię na... teksty

fcuk dodano: 23 grudnia 2010

nie zamierzam prosić Cię na kolanach żebyś do mnie wrócił, nie zamierzam mścić się na Tobie w jakiś tam sposób, nie zamierzam wyzywać twojej nowej laski od szmat. zamierzam zapomnieć, po prostu.

razem z jego zdjęciami spaliłam... teksty

fcuk dodano: 23 grudnia 2010

razem z jego zdjęciami spaliłam resztkę swojej miłości.

Nie musiał nic mówić – spojrzał... teksty

fcuk dodano: 23 grudnia 2010

Nie musiał nic mówić – spojrzał tylko na mnie swoimi oczami, a one powiedziały mi wszystko to co czuł, raniąc bardziej niż najokrutniejsze słowa.

ma moje trzy numery telefonu  numer... teksty

fcuk dodano: 23 grudnia 2010

ma moje trzy numery telefonu, numer gadu-gadu, skype, konto na nk, facebook'u i adres email. wie gdzie mieszkam i gdzie może mnie spotkać. więc przestałam się łudzić że nie wie jak się ze mną skontaktować. on po prostu tego nie chce. i ja już też.

Po pewnym czasie przestałam już... teksty

fcuk dodano: 22 grudnia 2010

Po pewnym czasie przestałam już nawet za nim tęsknić.

 Pewnego dnia usłyszałam z jego ust... teksty

fcuk dodano: 22 grudnia 2010

`Pewnego dnia usłyszałam z jego ust tyle okrutnych słów kierowanych w moją stronę, że ugięły się pode mną kolana. Policzki pokryła czerwień od przeszywającego szlochu, a zagubiony język układał się wciąż w wyraz "proszę...". Nagle z najważniejszej dla niego osoby, z jego skarba, stałam się zakłamaną gówniarą. A i wiek zawsze był dla niego przecież tylko liczbą. I straciłam honor, godność i szacunek do samej siebie, błagając go o szansę i wybaczenie pomimo braku winy. I wyrwał mi żywcem serce z piersi, zgniótł w dłoniach, po czym cisnął tym zakrwawionym kawałkiem mięsa o ziemię, kopiąc go z całej siły z ironicznym uśmiechem na ustach i dziką satysfakcją w oczach. A ono, paradoksalnie, wciąż należało do niego. Chociaż ma już wartość mniejszą od śmiecia. Usłyszałam, że nie chce mnie znać i nigdy tak naprawdę mu nie zależało. Spoliczkował mnie słowem. Zgwałcił bez oporów swą brutalnością. Zwątpił w mą miłość. A ja nadal, do chuja, błagałam Boga o niego.`

 Czasem po prostu chciałabym się do... teksty

fcuk dodano: 22 grudnia 2010

`Czasem po prostu chciałabym się do Ciebie przytulić, bez żadnego konkretnego powodu. Pójść do parku. Usiąść pod drzewem, patrzeć w niebo. Powiedzieć coś, cokolwiek, bo wiem, że mogę rozmawiać z Tobą o wszystkim. Spojrzeć w Twe oczy... Gładzić dłoń. Dotykać Twej twarzy. Ust . Pocałować. Poczuć się jak mała dziewczynka, bezbronna, bezpieczna w Twych objęciach. Chciałabym zapomnieć o tym, co było. Żyć chwilą obecną. Pragnę usnąć wtulona w Ciebie. Obudzić się kiedyś słysząc z Twych ust moje imię. Czuć, że jestem Ci potrzebna, wiedzieć, że jedyna. Chcę się z Tobą drażnić, pokłócić... Tylko po to, by później się czule pogodzić... I tęsknić wiedząc, że i Ty tęsknisz.

To niesamowite  jak silne uczucia i... teksty

fcuk dodano: 22 grudnia 2010

To niesamowite, jak silne uczucia i wspomnienia, tak wyraźne, może przywoływać jedna piosenka.

Moblo.pl
Użytkownicy
Reklama
Archiwum
Kontakt
Regulamin
Polityka Prywatności
Grupa Pino
Reklama
O Grupie Pino
Kontakt
Polecane strony
Transmisja Live
Seriale TV