głupie teksty, śmieszne teksty, opisy gadu-gadutwój portal społecznościowy
fcuk “ Myślę że większość ludzi po prostu potrzebuje złudzeń tak samo jak powietrza do oddychania. Życiowy realizm jest ciężarem nie do udźwignięcia. ” “Któregoś dni

fcuk

fcuk.moblo.pl
“ Myślę że większość ludzi po prostu potrzebuje złudzeń tak samo jak powietrza do oddychania. Życiowy realizm jest ciężarem nie do udźwignięcia. ”
“ Myślę  że większość ludzi... teksty

fcuk dodano: 28 marca 2015

“ Myślę, że większość ludzi po prostu potrzebuje złudzeń tak samo jak powietrza do oddychania. Życiowy realizm jest ciężarem nie do udźwignięcia. ”

“Któregoś dnia poznasz innego... teksty

fcuk dodano: 28 marca 2015

“Któregoś dnia poznasz innego człowieka i pójdziesz za nim, a wtedy palić się będziesz ze wstydu na myśl o tym, jak głupio ze mną marnowałeś swój czas.”

 Jeżeli ktoś nie kocha cię tak... teksty

fcuk dodano: 28 marca 2015

"Jeżeli ktoś nie kocha cię tak jakbyś tego chciał, nie oznacza to, że nie kocha cię on z całego serca i ponad siły."

'' Spotkajmy się kiedyś.... teksty

fcuk dodano: 28 marca 2015

'' Spotkajmy się kiedyś. Porozmawiamy o tym, co czułam, gdy byłeś najważniejszym człowiekiem w moim życiu. Opowiem Ci o tęsknocie, której nie znasz. Dowiesz się czym była pustka - dziura w organizmie w kształcie Twojej duszy, niepozwalająca oddychać i zasypiać nocą. Zapewne nigdy nie wiedziałeś o istnieniu moich uczuć. Przyjdź, powspominamy stare dobre czasy, gdy jeszcze Ciebie kochałam. ''

 Po Tobie było sześciu mężczyzn... teksty

fcuk dodano: 28 marca 2015

"Po Tobie było sześciu mężczyzn, przynosili kwiaty, pisali, chcieli mnie trzymać za ręce, jednak kwiaty usychały, wiadomości nie dochodziły, a ręce wolałam trzymać w kieszeniach, wolałam czekać Na Ciebie."

„Miałem zamiar podejść do ciebie... teksty

fcuk dodano: 16 marca 2015

„Miałem zamiar podejść do ciebie i zapytać, czy masz wolny wieczór, ale uświadomiłem sobie, że wieczór to za mało, więc chciałbym zapytać od razu, czy masz dla mnie wolne całe swoje życie”

Tęskniłam za przeszłością przez... teksty

fcuk dodano: 12 marca 2015

Tęskniłam za przeszłością przez co nie miałam ani jej, ani przyszłości. /esperer

tęsknotę za Tobą zapijam kawą teksty

fcuk dodano: 23 grudnia 2014

tęsknotę za Tobą zapijam kawą

Na początku przez dwa lata... teksty

fcuk dodano: 12 listopada 2014

Na początku przez dwa lata udawaliśmy, że się sobą nie interesujemy, później dwa lata byliśmy razem, następne dwa się rozstawaliśmy tylko po to żeby przez kolejne dwa próbować o sobie zapomnieć. Proszę cię, wymyśl szybko coś na kolejne lata bo nie mam planu na przyszłość.

To takie straszne  ile tak naprawdę... teksty

fcuk dodano: 12 listopada 2014

To takie straszne, ile tak naprawdę można na kogoś czekać. — J. Żulczyk

 Potrafiliście siedzieć przez... teksty

fcuk dodano: 12 listopada 2014

"Potrafiliście siedzieć przez dziesięć godzin, patrzeć na siebie i w pewnym momencie bez słów, pomiędzy wami, w powietrzu pojawiały się piktogramy, obrazki, od zdań, które chcieliście sobie powiedzieć puchł język. Rysowaliście waszą rozmowę palcami w powietrzu. Niektórzy ludzie nie mają tego nawet po kwasie."

Przykro mi. Szłam samotnie tak... teksty

fcuk dodano: 12 października 2014

Przykro mi. Szłam samotnie tak długo, że Twoje towarzystwo jest teraz niepotrzebne. Odzwyczaiłam się od Twojego dotyku tak bardzo, że każde muśnięcie powoduję odciski na moim ciele. Nie było Cię, kiedy upadałam, więc pozwól, że sama też się podniosę./esperer

Moblo.pl
Użytkownicy
Reklama
Archiwum
Kontakt
Regulamin
Polityka Prywatności
Grupa Pino
Reklama
O Grupie Pino
Kontakt
Polecane strony
Transmisja Live
Seriale TV