głupie teksty, śmieszne teksty, opisy gadu-gadutwój portal społecznościowy
fcuk .. ej noo! poczekaj! co? Kocham Cię!! hah ale dojebałaś. : udawanie że już mnie nie obchodzisz cholernie mnie męczy wiesz? stajesz rano przed lusterkiem i co w

fcuk

fcuk.moblo.pl
.. ej noo! poczekaj! co? Kocham Cię!! hah ale dojebałaś.
 ..   ej noo! poczekaj!  co?  Kocham... teksty

fcuk dodano: 20 luty 2011

(..) -ej noo! poczekaj! -co? -Kocham Cię!! -hah, ale dojebałaś.

:  teksty fcuk dodał komentarz: :( do wpisu 20 luty 2011
udawanie  że już mnie nie... teksty

fcuk dodano: 20 luty 2011

udawanie, że już mnie nie obchodzisz cholernie mnie męczy, wiesz?

stajesz rano przed lusterkiem i co... teksty

fcuk dodano: 20 luty 2011

stajesz rano przed lusterkiem i co widzisz? sztuczny uśmiech. cholerną tęsknotę za byłym i udawaną miłość do obecnego. umierasz..duchowo.

mam w dupie tą całą szopkę  mam... teksty

fcuk dodano: 20 luty 2011

mam w dupie tą całą szopkę, mam dość udawania, że mam na Ciebie wyjebane, że mnie nie interesujesz, że jestem cholernie zakochana w obecnym chłopaku, mam dość okłamywania innych a przede wszystkim siebie.

obudziłam się dziś o 3 w nocy z... teksty

fcuk dodano: 20 luty 2011

obudziłam się dziś o 3 w nocy z przeraźliwym płaczem. po chwili przyszła mama i przytuliła mnie, poczułam sie jak małe dziecko. 'znowu ci się śnił?' zapytała. spojrzałam na nią zapłakanymi oczami, nie musiałam nic mówić - wiedziała. po czym przytuliła mnie jeszcze mocniej i powiedziała 'dasz radę córciu, jesteś silna! już niebawem on zniknie z Twojego życia, zobaczysz..' nic nie dodało mi tyle siły co jej słowa, usnęłam w jej ramionach. budząc się rano na biurku miałam ciepłe kakao, tak, tego mi trzeba było.

'Bez Ciebie noc straciła smak  nie... teksty

fcuk dodano: 20 luty 2011

'Bez Ciebie noc straciła smak, nie ma sensu cały świat Marzenia nie spełniają się, gdy Cię nie ma obok mnie Więc będę czekała dzień i noc - może w końcu zjawisz się Jeśli nie przyjdziesz, zniknę i już nie będzie mnie.'

nie potrafię wymazać Cię z... teksty

fcuk dodano: 20 luty 2011

nie potrafię wymazać Cię z pamięci. co prawda myśle już bardzo rzadko o Tobie, ale najgorsze są te sny, w których przychodzisz do mnie, łapiesz mnie za rękę i idziemy przed siebie - tacy szczęśliwi i zakochani. wiem, jestem nie fair wobec obecnego chłopaka, ale t nie moja wina, to wina głupiego serca, które sobie wmówiło, że Cię nadal kocha pomimo tylu krzywd, które mi wyrządziłeś i pomimo upływu tak wielu miesięcy.

wybieram chyba drugi wariant    eh teksty fcuk dodał komentarz: wybieram chyba drugi wariant ;/ eh do wpisu 20 luty 2011
dziś minął rok odkąd się... teksty

fcuk dodano: 19 luty 2011

dziś minął rok odkąd się poznaliśmy. od 5 miesięcy nie jesteśmy razem. miałam wielu chłopaków, nawet obecnie mam.. ale Oni nie potrafili mi Cię w pełni zastąpić. nie potrafili sprawić bym cały dzień się uśmiechała z byle powodu, nie potrafili tak słodko wypowiadać mojego imienia, nie potrafili być Tobą... postanowiłam pójść w to miesjce, gdzie się spotkaliśmy pierwszy raz. usiadłam na ławce i słuchałam naszej piosenki, mimo wielkiego mrozu na dworze, moje łzy nie marzły - bo kolejne je rozgrzewały. nagle zza roku zobaczyłam znajomą mi sylwetkę - to był On. podszedł, usiadł obok mnie. powiedział jedynie 'mogłabyś podgłosić?' widziałam w jego oczach, że też za mną tęsknił.. widziałam, a może chciałam to zobaczyć? spojrzał na mnie i chciał mnie pocałować. nie mogłam do tego dopuścić, wstałam i ruszyłam przed siebie. po chwili odwróciłam się i powiedziałam 'kocham Cię' w tym samym momencie zadzwonił mu telefon - odecna laska, nie usłyszał moich słów.

stałam na przystanku  było mi... teksty

fcuk dodano: 19 luty 2011

stałam na przystanku, było mi bardzo zimno. nagle ktoś od tyłu mnie zaczepił. ujrzałam Twoją uśmiechniętą twarz, te brązowe oczy i słodkie policzki. zszokowałam się bo ostatni raz widzieliśmy się jak ze mną zrywałeś. od tamtego czasu ja przeniosłam się do innej szkoły a Ty unikałeś mnie jak ognia. nie dzwoniłeś, nie pisałeś. nagle witasz mnie z taką radością, jak małe dziecko, które widzi pucharek z lodami. usiadłeś obok mnie, lekko przytuliłeś mnie, widziałeś, że byłam spięta, nie wiedziałam co robić. spojrzłeś mi w oczy i powiedziałeś: 'hihi, dla mnie zawsze zostaniesz malutkim kotkiem z czerwonym noskiem.' zatkało mnie. do oczu cisnęły mi się łzy, zrozumiałam, że nadal go kochałam, mimo upływu tak wielu miesięcy on nadal był w którejś części mojego serca.

instalujesz pół dnia durny program.... teksty

fcuk dodano: 19 luty 2011

instalujesz pół dnia durny program. nareszcie go uruchamiasz i nie działa. wkurwiasz się, nie? wrrrr

Moblo.pl
Użytkownicy
Reklama
Archiwum
Kontakt
Regulamin
Polityka Prywatności
Grupa Pino
Reklama
O Grupie Pino
Kontakt
Polecane strony
Transmisja Live
Seriale TV