głupie teksty, śmieszne teksty, opisy gadu-gadutwój portal społecznościowy
fcuk dzis mam wszystko mogę wszystko a żyję tylko zemstą Czasami musisz zniknąć. Odwrócić się na pięcie i zobaczyć świat bez niektórych osób. Jeśli ktoś Cię nie doce

fcuk

fcuk.moblo.pl
dzis mam wszystko mogę wszystko a żyję tylko zemstą
dzis mam wszystko  mogę wszystko a... teksty

fcuk dodano: 16 czerwca 2016

dzis mam wszystko, mogę wszystko a żyję tylko zemstą///

 Czasami musisz zniknąć. Odwrócić... teksty

fcuk dodano: 5 czerwca 2016

"Czasami musisz zniknąć. Odwrócić się na pięcie i zobaczyć świat bez niektórych osób. Jeśli ktoś Cię nie docenia, nie stój obok, nie uśmiechaj się jak w taniej produkcji i nie połykaj tłumionych łez, po prostu odejdź. Daj temu komuś szansę na zobaczenie życia bez Ciebie, bez Twojego śmiechu, humorków i ciągłych rozmów. Nabierz szacunku do samego siebie, nie pojaw się w tym samym miejscu co zawsze. Daj komuś szansę zatęsknić i pomyśleć, że lepiej umrzeć niż istnieć osobno."

 Nie poddawaj się. Niezależnie ile... teksty

fcuk dodano: 4 czerwca 2016

"Nie poddawaj się. Niezależnie ile Cię to kosztuje i jak bardzo odbija się na Twojej psychice. Nie przestawaj walczyć. O wiele bliżej masz do wygranej. Próbuj. Trzy razy, siedem, a nawet dziesięć. Uda się. W końcu poczujesz tę satysfakcję, staniesz i zrozumiesz, że podczas walki odpuszczają tylko słabi. Bo wstydem nie jest próbować - wstydem jest w ogóle nie spróbować."

 Nie  On mnie nie oszukał. Oszukać... teksty

fcuk dodano: 4 czerwca 2016

"Nie, On mnie nie oszukał. Oszukać mogą nas w sklepie. On mnie zawiódł. Zwyczajnie zawiódł."

 Wszystkie dobre  wierne  szanujące... teksty

fcuk dodano: 4 czerwca 2016

"Wszystkie dobre, wierne, szanujące się Kobiety zasługują na kogoś, kto nazwie Je skarbem, kogoś kto będzie całował, zatrzyma, nie pozwoli odejść, nie będzie oszukiwał, przytuli do męskiej piersi, zawsze wesprze i otrze łzy, kiedy się pojawią. Każda dobra Kobieta zasługuje na kogoś, kto nie da jej powodów do zazdrości, ale sprawi, że to inne kobiety będą zazdrościć Jej. Każda dobra, wierna, szanująca się Kobieta zasługuje na kogoś, kto nie będzie bał pokazać swoim kolegom, że to właśnie Ona jest Tą, którą kocha, Tą dla której jest w stanie zrobić wszystko."

 Spróbuj nie opierać się zmianom... teksty

fcuk dodano: 25 maja 2016

"Spróbuj nie opierać się zmianom, które napotykasz na swojej drodze. Skąd wiesz, że ta strona do której się przyzwyczaiłeś, jest lepsza od tej, która cię czeka?"

 Najgłębszym sekretem jest to  że... teksty

fcuk dodano: 25 maja 2016

"Najgłębszym sekretem jest to, że życie nie polega na odkrywaniu, ale na tworzeniu. Nie odkrywasz siebie, tylko tworzysz siebie. W związku z tym nie staraj się dowiedzieć kim jesteś, staraj się dowiedzieć kim chcesz być" Neale Donald Walsch

 Trzeba się czasem z kimś rozstać.... teksty

fcuk dodano: 23 maja 2016

"Trzeba się czasem z kimś rozstać. Ludzi się nie da nie tracić. (...) Powrót do siebie bywa powrotem do starych niedobrych czasów. Trzeba czasem usłyszeć: kocham cię, ale nie mogę z tobą być ze swoich ust lub z czyichś. Jak rzeczy to spakować, jak łzy to wypłakać, jak bałagan – posprzątać. Nos z białych śladów opłukać, zdjęcia profilowe zmienić. I można iść dalej. Gdzieś coś. Coś tam"

 Mieliśmy już za sobą wszelkie... teksty

fcuk dodano: 23 maja 2016

"Mieliśmy już za sobą wszelkie powroty i wiedzieliśmy, że się nie wraca ani do tych samych miejsc, ani do tych samych planów. Chyba od tego momentu w człowieku zaczyna się dorosłe życie. Długo nie mogliśmy w to uwierzyć. Nieodwracalność zdarzeń i uczuć jest równie absurdalna jak śmierć, trudno ją zaakceptować. Na szczęście ta wiedza przychodzi na samym końcu: kiedy umiera nam ktoś bliski albo kiedy kończy się miłość. Ale zanim przyjdzie, człowiek próbuje i próbuje, próbuje o wiele dłużej niż to ma sens."

 Gdy ktoś mówi ci  że nie kocha... teksty

fcuk dodano: 23 maja 2016

"Gdy ktoś mówi ci, że nie kocha, pozwól mu odejść. Gdy czujesz to ty, odejdź sama. Nie szukaj racjonalnych argumentów, bo może ich nie być. Nie szukaj winy. Nie próbuj zrozumieć, kto jak i dlaczego. Zrozumienie przyjdzie potem. Albo też nie przyjdzie nigdy. Szanuj swoje uczucia i innych. Albo szanuj ich brak. I jednego bądź pewna – brak miłości w miłości, to najgorszy z możliwych kompromisów. Nigdy nie stawiaj na równi pozytywki z Jingle Bells z rytmem swojego serca. To zupełnie inne melodie. Jeszcze będziesz kochać." Małgorzata Ohme

“Jest na świecie ktoś  kto cię... teksty

fcuk dodano: 23 maja 2016

“Jest na świecie ktoś, kto cię pokocha. Kto będzie cię pragnął dla samej ciebie. Nie zadowalaj się czymś gorszym. ”

 Jak mogłem kiedyś sądzić  że... teksty

fcuk dodano: 5 maja 2016

"Jak mogłem kiedyś sądzić, że wygląd i strój są tak piekielnie ważne? Teraz nie ma to dla mnie żadnego sensu. Po co to komu? Jakie ma znaczenie, co założę: popielaty płaszcz z najnowszej kolekcji czy starą, brązowa kurtkę? Czy kobieta ma modną kieckę, czy rozciągnięty dres? Jest szczupła i umięśniona czy ma fałdki tłuszczu? Nieistotne. Ważne, że można na niej polegać, wierzyć jej słowom i być pewnym jej uczuć. Najważniejsze są czułość, ciepło i zaufanie. Trzeba znaleźć osobę, z którą ma się o czym rozmawiać i potrafi milczeć. Taką kobietę, w którą chce się wtulić twarz i do końca życia wdychać Jej zapach - Jej, a nie perfum, jakich używa. To właśnie jest ważne i paradoksalnie, dopiero kiedy mi tego zabrakło, pojąłem, na czym polega prawdziwe uczucie."

Moblo.pl
Użytkownicy
Reklama
Archiwum
Kontakt
Regulamin
Polityka Prywatności
Grupa Pino
Reklama
O Grupie Pino
Kontakt
Polecane strony
Transmisja Live
Seriale TV