głupie teksty, śmieszne teksty, opisy gadu-gadutwój portal społecznościowy
fairy.tale Szeroki świat jest pełen wielkich cierpień i wielkich radości mój przyjacielu. To pierwsze utrzyma Cię na właściwej drodze a drugie sprawi ze podróż będzie znoś

fairy.tale

fairy.tale.moblo.pl
Szeroki świat jest pełen wielkich cierpień i wielkich radości mój przyjacielu. To pierwsze utrzyma Cię na właściwej drodze a drugie sprawi ze podróż będzie znośna
Szeroki świat jest pełen wielkich... teksty

fairy.tale dodano: 31 października 2011

Szeroki świat jest pełen wielkich cierpień, i wielkich radości, mój przyjacielu. To pierwsze utrzyma Cię na właściwej drodze, a drugie sprawi ze podróż będzie znośna

Powinno się przynajmniej raz... teksty

fairy.tale dodano: 31 października 2011

Powinno się przynajmniej raz dziennie przeczytać jakiś ładny wiersz, zobaczyć piękny obraz, posłuchać przyjemnej piosenki lub porozmawiać z najlepszym przyjacielem. W ten sposób budujemy piękniejszą, bardziej wartościową część naszego istnienia.

pieprzony romeo umarł z miłości... teksty

fairy.tale dodano: 16 października 2011

pieprzony romeo umarł z miłości , ja też codziennie umieram jakoś o mnie nikt książki nie napisał .

Nigdy nie wiemy  jak skończy się... teksty

fairy.tale dodano: 16 października 2011

Nigdy nie wiemy, jak skończy się nasz dzień. Oczywiście wolelibyśmy wiedzieć, jakie kłody będą rzucane nam pod nogi. To przypadki zawsze okazują się być najciekawszymi częściami naszego dnia. Naszego życia... Ludzie, których przyjścia się nie spodziewamy... Obrót wydarzeń, jakiego nigdy nie wybralibyśmy dla siebie. Niespodziewanie, znajdujesz się w miejscu, którego byś się nie spodziewał. I jest to albo miłe, albo potrzebujesz czasu, aby się przyzwyczaić. Jednak wiesz, że kiedyś, za jakiś czas to docenisz. Więc każdego wieczoru idziesz spać, myśląc o jutrzejszym dniu. Analizując plany... i przygotowując listy. I mając nadzieję, że jakikolwiek przypadek by nie stanął na twojej drodze... Będzie szczęśliwym.

Nie bez powodu mówiłam o... teksty

fairy.tale dodano: 16 października 2011

Nie bez powodu mówiłam o szczęściu w samotności. Nie myślałam, że będę wtedy szczęśliwa. Myślałam, że jeśli kogoś pokocham i nic z tego nie wyjdzie,mogę tego nie przeżyć. Łatwiej jest być samemu. Co jeśli nauczyłeś się,że potrzebujesz miłości a potem jej nie doświadczasz? Jeśli sprawia ci przyjemność i na niej polegasz? Co jeśli ukształtowałeś życie wokół niej a potem się sypie? Można coś takiego w ogóle przeżyć? Utrata miłości jest jak martwica. Jak umieranie. Z tym, że śmierć się kończy.A to? Może trwać wieczność.

Wszyscy pamiętamy z dzieciństwa... teksty

fairy.tale dodano: 16 października 2011

Wszyscy pamiętamy z dzieciństwa opowieści do poduszki, o buciku pasującym do nogi Kopciuszka, żabie, która zamienia się w księcia, Śpiącej Królewnie przebudzonej pocałunkiem.„Dawno, dawno temu... Żyli długo i szczęśliwie...” Baśniowe opowieści,uplecione z marzeń. Problem w tym, że bajki nie zdarzają się w rzeczywistości. To inne historie, te, które zaczynają się w mroczną,burzliwą noc, a kończą – więznąc w gardle. To raczej koszmary zawsze stają się realne. Osobę, która wymyśliła zwrot „żyli długo i szczęśliwie”, powinno się kopnąć w dupę tak mocno...

Prawda jest bolesna... W głębi... teksty

fairy.tale dodano: 16 października 2011

Prawda jest bolesna... W głębi serca nikt nie chce jej usłyszeć, szczególnie, kiedy uderza blisko serca.Czasami mówimy prawdę, bo prawda jest wszystkim, co musimy dać. Czasami mówimy prawdę, bo potrzebujemy powiedzieć to na głos, by usłyszeć ją sami dla siebie. I czasami mówimy prawdę, bo po prostu nie możemy sobie pomóc. A czasami... Mówimy im, ponieważ... jesteśmy im winni przynajmniej tyle...

Zdarza się  że nawet najlepsi z nas... teksty

fairy.tale dodano: 16 października 2011

Zdarza się, że nawet najlepsi z nas mają kłopoty ze zobowiązaniem. Czasami zaskakują nas zobowiązania, od których chcielibyśmy się uwolnić.Związki są trudne, a czasem gotowi jesteśmy zobowiązać się do dziwnych rzeczy. Dlatego czasem musimy dostać bolesną nauczkę, by wiązać się trochę ostrożniej.

Kiedy przychodzi co do czego  wszyscy... teksty

fairy.tale dodano: 16 października 2011

Kiedy przychodzi co do czego, wszyscy chcemy mieć kogoś bliskiego. Udajemy, że trzymamy dystans i że nie zależy nam na nikim. Kupa bzdur. Sami wybieramy sobie swoich bliskich, a kiedy już wybierzemy (...), trzymamy się w pobliżu. Bez względu na to, jak skrzywdziliśmy te osoby, warto dbać o tych, którzy z nami zostają,tylko o tych. Choć niektórzy są za blisko. Zdarza się jednak, że potrzebujemy, by ktoś naruszył naszą prywatność.

Wszyscy myślimy  że będziemy... teksty

fairy.tale dodano: 16 października 2011

Wszyscy myślimy, że będziemy wspaniali i czujemy się oszukani, gdy nasze oczekiwania nie zostaną spełnione, lecz czasem nasze oczekiwania do nas nie dorastają. Czasem nasze oczekiwania bledną wobec rzeczywistości.Zaczynamy się zastanawiać, czemu mieliśmy jakieś wyobrażenie, bo przez nie stoimy w miejscu, bez ruchu. Oczekiwania to początek, nasze życie zmienia w to, czego się nie spodziewaliśmy.

Za często chcemy tego  czego nie... teksty

fairy.tale dodano: 16 października 2011

Za często chcemy tego, czego nie możemy mieć. Pragnienia łamią nam serce, męczą nas.Pożądanie może rujnuje nam życie. Ale jeśli chodzi o pragnienia,najbardziej cierpią ci, którzy nie wiedzą, czego chcą.

Wmawiamy sobie  że rzeczywistość... teksty

fairy.tale dodano: 16 października 2011

Wmawiamy sobie, że rzeczywistość jest lepsza. Wmawiamy sobie, że byłoby lepiej,gdybyśmy nigdy nie marzyli, ale najsilniejsi, najbardziej zdeterminowani z nas trzymają się swoich marzeń. Albo przychodzi nowe marzenie, którego nie braliśmy pod uwagę. Budzimy się i odkrywamy, że mimo wszystko jest nadzieja. I jeśli mamy szczęście, uświadamiamy sobie wbrew wszelkim przeciwnościom, wbrew życiu, że prawdziwym marzeniem jest móc w ogóle marzyć.

Moblo.pl
Użytkownicy
Reklama
Archiwum
Kontakt
Regulamin
Polityka Prywatności
Grupa Pino
Reklama
O Grupie Pino
Kontakt
Polecane strony
Transmisja Live
Seriale TV