głupie teksty, śmieszne teksty, opisy gadu-gadutwój portal społecznościowy
endoftime muzyka zagłusza rzeczywistość tylko dzięki niej chociaż przez moment mogę poczuć że żyję nie słysząc własnych myśli które w głowie zabijają się o siebie bez prz

endoftime

endoftime.moblo.pl
muzyka zagłusza rzeczywistość tylko dzięki niej chociaż przez moment mogę poczuć że żyję nie słysząc własnych myśli które w głowie zabijają się o siebie bez przerw
muzyka zagłusza rzeczywistość... teksty

endoftime dodano: 12 września 2011

muzyka zagłusza rzeczywistość, tylko dzięki niej chociaż przez moment mogę poczuć, że żyję nie słysząc własnych myśli, które w głowie zabijają się o siebie bez przerwy. | endoftime.

nie muszę kłamać stwierdzając... teksty

endoftime dodano: 12 września 2011

nie muszę kłamać stwierdzając, że w tym momencie to On jest najistotniejszym szczegółem w moim życiu. | endoftime.

chociaż raz nie ściemniać z... teksty

endoftime dodano: 12 września 2011

chociaż raz nie ściemniać z uczuciami, chociaż raz postawić sprawę jasno, powstrzymać łzy i przebić się przez to co, co noc nie dawało zasnąć. | endoftime.

podejdź do mnie kiedy nikogo nie... teksty

endoftime dodano: 11 września 2011

podejdź do mnie kiedy nikogo nie będzie wokół, wyrzuć z siebie wszystko to co przeszkadza, to co przeze mnie rozpierdala Ci psychę, wyzwij mnie od suk, szmat czy jak wolisz, ale zrób to stylowo patrząc prosto w oczy moje a nie innych. | endoftime.

i co? teraz tak po prostu jebać to... teksty

endoftime dodano: 11 września 2011

i co? teraz tak po prostu jebać to co czuję, jebać wszystkie moje uczucia. jebać to kim byłam, czy liczyłam się czy nie, czy byłam tylko dla zabawy, dla ozdoby czy tak na serio. teraz to już nieważne. w tej chwili mnie już nie ma, teraz jestem już nikim chociaż podobno byłam kimś, i może to lepiej. | endoftime.

wiesz co jest dużo lepsze od... teksty

endoftime dodano: 11 września 2011

wiesz co jest dużo lepsze od milczenia? kłótnie, awantury i wyzwiska. wtedy przynajmniej wiem, że Ci zależy, że jestem dla Ciebie ważna.

patrzył na Nią z fascynacją... teksty

endoftime dodano: 11 września 2011

patrzył na Nią z fascynacją, pochłaniając spojrzeniem każdy ruch i każdy gest. uśmiechał się, gdy przelotnie mierzyła go wzrokiem.

bądź zawsze obok  kiedy nie będę... teksty

endoftime dodano: 11 września 2011

bądź zawsze obok, kiedy nie będę nic ogarniać, kiedy nie będę widzieć sensu by żyć. usiądź przy mnie, wystarczy, że przytulisz, bo takie poczucie bezpieczeństwa przy Tobie wtedy, ma większe znaczenie niż słowa. | endoftime.

coraz trudniej jest złapać oddech... teksty

endoftime dodano: 10 września 2011

coraz trudniej jest złapać oddech, optymistycznie spojrzeć na własne życie, uśmiechnąć się do ludzi, dla których jesteśmy ważni, coraz trudniej jest istnieć będąc dla siebie nikim. | endoftime.

coraz częściej siedząc w środku... teksty

endoftime dodano: 10 września 2011

coraz częściej siedząc w środku nocy w fotelu, powoli zamykam oczy, wsłuchując się w treść bitu odpływam, zapominam o bólu, pragnę przestać istnieć. | endoftime.

im więcej o tym myślę  tym... teksty

endoftime dodano: 10 września 2011

im więcej o tym myślę, tym bardziej wydaje mi się, że to wszystko nie ma najmniejszego sensu, że już nigdy nie będzie dobrze, że nigdy nie będę mogła uśmiechnąć się i powiedzieć Ci jak bardzo tęskniłam gdy Cię nie było. | endoftime.

nie potrafię uśmiechać się kiedy... teksty

endoftime dodano: 10 września 2011

nie potrafię uśmiechać się kiedy widzę, jak wszyscy są szczęśliwi, że cieszą się obecnością kogoś obok, nie marnują czasu na większe rozmyślenia, nie mają problemów i cieszą się życiem. coraz częściej mam wrażenie, że nie pasuję tutaj, że nie pasuję do tego świata i nie potrzebnie istnieję. | endoftime.

Moblo.pl
Użytkownicy
Reklama
Archiwum
Kontakt
Regulamin
Polityka Prywatności
Grupa Pino
Reklama
O Grupie Pino
Kontakt
Polecane strony
Transmisja Live
Seriale TV