głupie teksty, śmieszne teksty, opisy gadu-gadutwój portal społecznościowy
endoftime uwielbiała kiedy nazywał ją swoim szczęściem kiedy codziennie uświadamiał że dla niego tlenem jest jej oddech jej zapach ciała. delikatnie łącząc swoje usta z j

endoftime

endoftime.moblo.pl
uwielbiała kiedy nazywał ją swoim szczęściem kiedy codziennie uświadamiał że dla niego tlenem jest jej oddech jej zapach ciała. delikatnie łącząc swoje usta z jej
uwielbiała kiedy nazywał ją swoim... teksty

endoftime dodano: 24 września 2011

uwielbiała kiedy nazywał ją swoim szczęściem, kiedy codziennie uświadamiał, że dla niego tlenem jest jej oddech, jej zapach ciała. delikatnie łącząc swoje usta z jej w jedną całość, z uśmiechem przysięgał, że jeśli będzie taka potrzeba to poświęci własne życie, by mogła żyć. była najistotniejszą rzeczą jaka kiedykolwiek mogła mu się przytrafić, nagle przez drobny błąd, stracił wszystko. / endoftime.

a kiedy nadchodzi noc  siadam na... teksty

endoftime dodano: 24 września 2011

a kiedy nadchodzi noc, siadam na łóżku włączając w słuchawkach ulubiony bit, biorę długopis i przelewam własne myśli na kartkę. multum mało ważnych słów na jednym, marnym kawałku papieru, piszę o wszystkim jak i zarówno o niczym. punktem tego co tworzę jest życie i on, tak dając mi natchnienie, podprowadza słowa, w których zawarta jest cała prawda. / endoftime.

nie zapomniałam o nim  o tych... teksty

endoftime dodano: 23 września 2011

nie zapomniałam o nim, o tych wszystkich uczuciach, o tym co nas łączy a co dzieli. pamiętam nadal, i nadal jest dla mnie kimś ważniejszym niż własne życie, nadal w moich myślach gra główną rolę. chociaż z dnia na dzień coraz trudniej jest mi wierzyć w ludzi i to, że kiedyś będzie lepiej, to kocham go choć wiem, że nie powinnam. | endoftime.

chodząc spać  czuć zapach jego... teksty

endoftime dodano: 22 września 2011

chodząc spać, czuć zapach jego perfum unoszący się w powietrzu, budzić się na jego gołej klatce piersiowej czując oddech i serce, które z sekundy na sekundę bije coraz szybciej. lekki dotyk warg na obojczyku, i słodkie 'dzień dobry, maleńka' na śniadanie. | endoftime.

dla Niej gotów był zabić  stracić... teksty

endoftime dodano: 22 września 2011

dla Niej gotów był zabić, stracić wszystko, po to by dzielić się własnym szczęściem z osobą, która liczyła się dla Niego bardziej niż on sam, z osobą której życie ważniejsze było od własnego. | endoftime.

każdej nocy gdy zamykam oczy  czuję... teksty

endoftime dodano: 21 września 2011

każdej nocy gdy zamykam oczy, czuję Jego obecność, widzę uśmiech, za którym tak bardzo tęsknię w ciągu dnia. tylko wtedy, przez moment mogę lekko unieść kąciki ust, mając pewność, że szczęście istnieje. | endoftime.

chciałabym wiedzieć jakie to... teksty

endoftime dodano: 21 września 2011

chciałabym wiedzieć jakie to uczucie, poczuć bezpieczeństwo w jego ramionach, jak to jest być dla kogoś wszystkim o czym marzy, za czym tęskni. | endoftime.

aż w końcu przychodzi taki moment... teksty

endoftime dodano: 20 września 2011

aż w końcu przychodzi taki moment, kiedy czujesz, że w to co brniesz przez tak długo, z czasem traci swój sens. zamierzasz odpuścić, wycofać się, tak po prostu usunąć się w cień ale nie możesz. nie możesz zakończyć czegoś co przez pewien okres w życiu, dawało Ci szczęście na każdym kroku, czegoś z czym wiąże się tak wiele wspomnień i marzeń. | endoftime.

tu nie liczą się kilometry ale to... teksty

endoftime dodano: 20 września 2011

tu nie liczą się kilometry ale to, że tęsknię każdego dnia coraz bardziej. nie liczą się rzeczy które dzielą, ale to, że czasem ważniejszą myślą jest myśl o Nim, niż o tym jak oddychać. | endoftime.

kiedy nadszedł ten najboleśniejszy... teksty

endoftime dodano: 19 września 2011

kiedy nadszedł ten najboleśniejszy moment dla nas wszystkich, spojrzałam na niego, a w przeszklonych oczach ujrzałam tylko strach, jeszcze nigdy nie widziałam żeby był tak bardzo roztrzęsiony. jego usta drżały, twarz stała się blada a oczy stawały się coraz bardziej mokre. nie potrafiłam patrzeć na to jak cierpi, złapałam go za zimną dłoń w kieszeni i po cichu wyszeptałam 'Ona byłaby z Ciebie dumna, jak my wszyscy. Brat nie łam się, proszę..'. w tej samej chwili poczułam jak mocniej ścisnął moją dłoń w swojej, lekko przytulił do siebie a z jego ust, wydobyło się krótkie 'dziękuję, że jesteś młoda..'. | endoftime.

nie widzę sensu w tym by istnieć... teksty

endoftime dodano: 19 września 2011

nie widzę sensu w tym by istnieć, zero motywacji i chęci. chuj z tym życiem. | endoftime.

chujowe uczucie być dla siebie nikim... teksty

endoftime dodano: 19 września 2011

chujowe uczucie być dla siebie nikim, z każdym dniem coraz bardziej marzyć o zniknięciu do miejsca, z którego nie ma szansy na powrót. | endoftime.

Moblo.pl
Użytkownicy
Reklama
Archiwum
Kontakt
Regulamin
Polityka Prywatności
Grupa Pino
Reklama
O Grupie Pino
Kontakt
Polecane strony
Transmisja Live
Seriale TV