głupie teksty, śmieszne teksty, opisy gadu-gadutwój portal społecznościowy
endoftime muzyka w słuchawkach włączona na full zabijam myśli dobrymi bitami zapierdalając przez ciemne i puste już miasto czuję chłodny powiew wiatru powoli powodujący d

endoftime

endoftime.moblo.pl
muzyka w słuchawkach włączona na full zabijam myśli dobrymi bitami zapierdalając przez ciemne i puste już miasto czuję chłodny powiew wiatru powoli powodujący dreszcze
muzyka w słuchawkach włączona na... teksty

endoftime dodano: 17 listopada 2011

muzyka w słuchawkach włączona na full, zabijam myśli dobrymi bitami, zapierdalając przez ciemne i puste już miasto czuję chłodny powiew wiatru, powoli powodujący dreszcze na całym ciele. zaciągam rękawy bluzy na dłonie, przemyślenia rojące się w głowie przypominają mi momenty kiedy był obok, kiedy ogrzewał mnie swym oddechem, a swymi słowami wywoływał ciepło gdzieś wewnątrz, w sercu. | endoftime.

'ZAWODY RĘCZNA  kciuki trzymać! ♥... teksty

endoftime dodano: 16 listopada 2011

'ZAWODY RĘCZNA, kciuki trzymać! ♥ | endoftimiak. '

podejdź i przytulając do siebie... teksty

endoftime dodano: 16 listopada 2011

podejdź i przytulając do siebie, daj mi choć jeden powód bym została, tu przy Tobie, gdzieś obok Twego serca. | endoftime.

jego paznokcie wbite w jej delikatną... teksty

endoftime dodano: 15 listopada 2011

jego paznokcie wbite w jej delikatną skórę, kiedy krzyczał, że nie potrafi już tak żyć, grożąc, że jeśli odejdzie i zostawi go samego, kulka wystrzelona w łeb będzie dla niego jedyną frajdą. krztusiła się łzami, czując przerażający ból, który nie był spowodowany jedynie przez to, że przyciskał ją tak cholernie mocno do ściany budynku lecz, przez trud nad złapaniem oddechu. nie wiedziała co ma powiedzieć, co jeszcze wyjaśnić, przecież nie chciała go stracić, bo jednak znaczył dla niej tak wiele, ale nie chciała również żeby przez nią, za każdym razem sprawy załatwiał wódką bądź pięściami wbitymi w ścianę, nie chciała ranić go po raz kolejny i patrzeć na to jak spada coraz niżej na dno, jak jego życie traci sens. | endoftime.

chociaż nawet jeśli jesteśmy... teksty

endoftime dodano: 15 listopada 2011

chociaż nawet jeśli jesteśmy kochani przez tak wiele osób, to tak na prawdę przez życie idziemy sami, to my podejmujemy wszystkie te łatwe ale i te trudne decyzje, to od nas zależy to jak potoczy się dalej nasze życie, to jak długo będzie trwało i miało jakikolwiek sens. | endoftime.

wiedział  że dla niej jest jak tlen... teksty

endoftime dodano: 14 listopada 2011

wiedział, że dla niej jest jak tlen, że może ją tak cholernie zranić nawet jednym słowem. wykorzystał to tamtego wieczoru, gdy żegnał się na zawsze, delikatnie całując ją w usta szeptał, że dla niego była całym światem, że kochał, uświadamiając przy tym fakt, że to uczucie łączące ich serca, już po prostu zostało przerwane. | endoftime.

http:  moblo.pl w 20236332 E jak... teksty

endoftime dodano: 14 listopada 2011

http://moblo.pl/w/20236332,E-jak-ekscytujacaN-jak-niesamowitaD-jak-dojrzalaO-j głupi ale kochany człowiek, który w nocy zamiast korzystać z okazji, że go zostawiam usypiając i sobie w końcu samemu iść spać, to leży i rozkminia pro elo kozacko! :buziak: | endoftime.

do teraz żałuję  że nie było... teksty

endoftime dodano: 13 listopada 2011

do teraz żałuję, że nie było mnie wtedy tam, przy nim, gdy chciał zobaczyć mnie po raz ostatni, byłam gdzieś kilkaset kilometrów od niego. złapanie oddechu w tych momentach było dla mnie cholerną trudnością, wyczynem godnym bólu, płakałam, z telefonem w dłoni oczekując, aż zadzwonią i krzykną, że jednak oddycha, że będzie dalej żył, że wszystko wraca do normy a gdy wrócę do domu, zobaczę się z nim i rzucając mu się na ramiona, przytuli mnie do siebie tak silnie, jak zawsze.| endoftime.

chciałabym aby wiedział  że... teksty

endoftime dodano: 13 listopada 2011

chciałabym aby wiedział, że każdego dnia tęsknie tylko za nim, tak silnie, ukrywając pod wymuszonym uśmiechem cały ten cholerny ból, który tak naprawdę za każdym razem przygniata na glebę. żeby wiedział, jak bardzo brakuje mi jego głosu, uśmiechu, każdego z gestów i słów, żeby w końcu uwierzył w to co czuję, uświadomił sobie, że dla mnie jest wszystkim, jest jak tlen, bez którego istnienie nie miałoby sensu. | endoftime.

smak właśnie tych ust  za każdym... teksty

endoftime dodano: 12 listopada 2011

smak właśnie tych ust, za każdym razem był dla mnie jak zbawienie, co wieczór rozkoszowaliśmy się sobą, nie zwracając już nawet uwagi na to, jak wskazówki zegara coraz szybciej zmieniają miejsce swego położenia. | skejtter & endoftime.

przeszklone oczy  szybsze bicie serca... teksty

endoftime dodano: 12 listopada 2011

przeszklone oczy, szybsze bicie serca, powaga słów i jego dłoń tak silnie trzymająca moją. pamiętam tak doskonale tamten wieczór, jak lekko przepitym i drżącym głosem, bez omijania faktów wyjawiał swe uczucia, tak wiarygodnie obiecując siebie na wieczność. | endoftime.

czasami przychodzą takie momenty  w... teksty

endoftime dodano: 11 listopada 2011

czasami przychodzą takie momenty, w których czujemy się bezsilni, nie myślimy o tym co posiadamy ale o tym co chcielibyśmy jeszcze mieć. wspominamy chwile z przeszłości, te cudowne chwile zapisane gdzieś na dnie serca, Ci wszyscy ludzie grający w nich główne role, tak wiele dla Nas znacząc z czasem po prostu zniknęli, chociaż przecież mieli być na to pieprzone zawsze. zwolnione bicie serca, krótszy oddech i łzy napływające do oczu są jedyną oznaką tęsknoty, tęsknoty za tym co kiedyś mogliśmy nazwać osobistym szczęściem. | endoftime.

Moblo.pl
Użytkownicy
Reklama
Archiwum
Kontakt
Regulamin
Polityka Prywatności
Grupa Pino
Reklama
O Grupie Pino
Kontakt
Polecane strony
Transmisja Live
Seriale TV