głupie teksty, śmieszne teksty, opisy gadu-gadutwój portal społecznościowy
elowariat007 i nie tęsknisz i nie kochasz mnie i nie obchodzi Cię mój wyjazd. Myślałam że nauczę się braku ciepłych gestów i palących spojrzeń że nauczę się zasypiać bez naj

elowariat007

elowariat007.moblo.pl
i nie tęsknisz i nie kochasz mnie i nie obchodzi Cię mój wyjazd.
i nie tęsknisz  i nie kochasz mnie... teksty

elowariat007 dodano: 3 lipca 2012

i nie tęsknisz, i nie kochasz mnie, i nie obchodzi Cię mój wyjazd.

  Myślałam  że nauczę się braku... teksty

elowariat007 dodano: 1 lipca 2012

" Myślałam, że nauczę się braku ciepłych gestów i palących spojrzeń, że nauczę się zasypiać bez najmilszego głosu w kącie głowy. Tymczasem ty nigdy nie pukasz. Wchodzisz we mnie kiedy chcesz ( gdybyś był, a nie bywał raz na jakiś czas byłabym wreszcie czyjaś - nie bezpańska, aż tak. ) i stajesz mi w oczach jak łzy. Rozpalasz zmysły jak ogień w kominku, bo ciągle jesteś u siebie " / wracanie

oooooo a któż to ci robił to zdjęcie. :D mmmm ciekaaawe :D teksty elowariat007 dodał komentarz: oooooo a któż to ci robił to zdjęcie. :D mmmm ciekaaawe :D do wpisu 19 czerwca 2012
  Wszyscy jedziemy na tym samym... teksty

elowariat007 dodano: 19 czerwca 2012

" Wszyscy jedziemy na tym samym wózku Od strachu uratuje nas tylko defekt mózgu Wszyscy jedziemy na tym samym wózku Od strachu uratuje nas tylko defekt mózgu " / Defekt Muzgó.

widziałeś jak kwitną bzy na... teksty

elowariat007 dodano: 3 maja 2012

widziałeś jak kwitną bzy na poligonie ? chodźmy tam i zapomnijmy o wszystkim co złe.... pieprzmy się w cieniu na trawie i zatraćmy się we wspomnieniu przeszłości, która stałaby się rzeczywistością.

bywam w różnych miejscach..... teksty

elowariat007 dodano: 3 maja 2012

bywam w różnych miejscach.. pięknych.. brzydkich... ale za każdym razem brak mi tylko Ciebie. Moim marzeniem jest zabrać Cię w kilka tych pięknych miejsc nawet gdybyś miał mnie wyśmiać i powiedzieć jak bardzo Cię Kocham, nawet gdybyś miał mnie zbesztać i odejść. Wtedy przynajmniej spełniłabym 1 marzenie i pamiętała i może już więcej nie męczyłoby mnie aż tak to, że nie nie ma Cię tu, a powinieneś być.

 wokół mnie gorąco bezpiecznie... teksty

elowariat007 dodano: 10 kwietnia 2012

"wokół mnie gorąco bezpiecznie słońce topi serce bajecznie uwielbiam cały świat za dobre słowo ubóstwiam ciebie tak kolorowo zaopiekuj się mną nawet gdy powodów brak zaopiekuj się mną mocno tak. I prawie kochasz mnie i jesteś obok już nienawidzę cię tak kolorowo. Zaopiekuj sie mną nawet gdy nie będę chciał zaopiekuj się mną zaopiekuj się mną mocno tak " usłyszałam kiedyś w radiu, kiedy akurat wychodziłeś ode mnie.

Skoro po śmierci choroby ustępują... teksty

elowariat007 dodano: 9 kwietnia 2012

Skoro po śmierci choroby ustępują, nawet te psychiczne, to może gdy spotkamy się po drugiej stronie, wszystko będzie jak dawniej, Skarbie?

Amfetamina Twoja nowa dziewczyna. teksty

elowariat007 dodano: 9 kwietnia 2012

Amfetamina Twoja nowa dziewczyna.

mimo słońca ulice zaczęły... teksty

elowariat007 dodano: 24 marca 2012

mimo słońca ulice zaczęły moknąć/ huczuhucz.

Pamietam kiedy jeszcze inny tu był... teksty

elowariat007 dodano: 24 marca 2012

Pamietam kiedy jeszcze inny tu był ten powietrza zapach i brak mi czasu, który nadal prędko spieprza z latach brak mi wieczorow kiedy nieznany był melanż pierwsze pary niektóre z nich przetrwaly do teraz my w klatkach lub melinach bo czesto lalo za dnia /huczuhucz.

Kochanie  wiesz co ? 'jest tak samo... teksty

elowariat007 dodano: 24 marca 2012

Kochanie, wiesz co ? 'jest tak samo, może tylko trochę smutno i nie mówisz dobranoc i nie mogę przez to usnąć i może trochę pusto i znowu jest to rano'

Moblo.pl
Użytkownicy
Reklama
Archiwum
Kontakt
Regulamin
Polityka Prywatności
Grupa Pino
Reklama
O Grupie Pino
Kontakt
Polecane strony
Transmisja Live
Seriale TV