głupie teksty, śmieszne teksty, opisy gadu-gadutwój portal społecznościowy
ejj_mniej_wyjebane Już nie kupuję tymbarków tylko po to żeby pod nakrętką zobaczyć napis: ' kocham Cię ' lub ' będzie dobrze ' . Przerzuciłam się na pomarańczowego tarczyna . Wolę

ejj_mniej_wyjebane

ejj_mniej_wyjebane.moblo.pl
Już nie kupuję tymbarków tylko po to żeby pod nakrętką zobaczyć napis: ' kocham Cię ' lub ' będzie dobrze ' . Przerzuciłam się na pomarańczowego tarczyna . Wolę widzi
Już nie kupuję tymbarków   tylko... teksty

ejj_mniej_wyjebane dodano: 8 marca 2011

Już nie kupuję tymbarków , tylko po to , żeby pod nakrętką zobaczyć napis: ' kocham Cię ' lub ' będzie dobrze ' . Przerzuciłam się na pomarańczowego tarczyna . Wolę widzieć napis , że na głowie człowieka jest 120 tys. włosów niż ' on Cię kocha ' , bo nie kocha , wszyscy o tym wiedzą .

Mój wemigrowany świat xD teksty

ejj_mniej_wyjebane dodano: 8 marca 2011

Mój wemigrowany świat xD

Jestem kobietą całe zycie nie od... teksty

ejj_mniej_wyjebane dodano: 8 marca 2011

Jestem kobietą całe zycie nie od świeta ..

Pamiętam czasy  gdy tekst bałwana z... teksty

ejj_mniej_wyjebane dodano: 8 marca 2011

Pamiętam czasy, gdy tekst bałwana z Tabalugi: "Jakubie, zrób mi loda", nie budził żadnych podejrzeń. ;D

lekka wena mnie nastała buhahaha  D teksty

ejj_mniej_wyjebane dodano: 7 marca 2011

lekka wena mnie nastała buhahaha ;D

Może nie jest moim ideałem  ale go... teksty

ejj_mniej_wyjebane dodano: 7 marca 2011

Może nie jest moim ideałem, ale go kocham.

Nie ma takiej siły by mi jarać... teksty

ejj_mniej_wyjebane dodano: 7 marca 2011

Nie ma takiej siły by mi jarać zabronili , elo.

Pragnę wrócić do momentu gdy nasze... teksty

ejj_mniej_wyjebane dodano: 7 marca 2011

Pragnę wrócić do momentu gdy nasze usta się zętknęły po raz pierwszy

Bo nie jesteś dla niego zbyt dobra... teksty

ejj_mniej_wyjebane dodano: 7 marca 2011

Bo nie jesteś dla niego zbyt dobra,żeby, został z tobą w domu kiedy dzwonią koledzy,i nie jesteś dla niego zbyt dobra bynajmniej, by otworzył swój umysł a nie tylko sypialnie,i nie jest dla niego zbyt dobra owszem, by wcale się nie napić i do domu Cię odwieźć,i nie jesteś dla niego zbyt dobra,niezbyt, by stanął za tobą gdy świat jest przeciw nie jesteś zbyt dobra nie jesteś wystarczająca może to zły moment a może zły zodiak,jak co dnia zadajesz sobie pytanie na dobranoc czyja to jest wina i czego masz za mało.Powiedz kiedy ostatnio on wykazał inicjatywę,gdy miał trudny wybór miedzy tobą a piwem.Tym czy pójść na bibę z ziomami na melanż.Wybacz lecz w tych planach nie ma twego imienia. Kasia Jola czy Ela nie wiesz kto ci go ukradł,a ostatnio wybierana to twoja przyjaciółka i znów milczą usta i rozmowę przekładasz,bo powiedział ze nie lubi zdania "trzeba porozmawiać".

czasami po porstu muszę się... teksty

ejj_mniej_wyjebane dodano: 7 marca 2011

czasami po porstu muszę się porządnie wypłakać,odregować od wszystkiego i wszystkich,od problemów,szkoły,rodziców,rodzeństwa.W tych momentach kocham być zupełnie sama i nie chce żeby ktokolwiek mnie pocieszał bo wiem ,że i tak mi nie pomoże...wracam do tych letnich spotkań,pożerania kilogramó truskawek,pochłaniania hektolitrów alkoholi,nieprzespanych nocy,i do tych najbardziej zajbistych wspomnień... i wcale nie chce ich usuwać z pamięci bo po co usuwać coś taki pięknego ,coś co prawdopodobnie nigdy nie bedzie miało szansy się powtórzyć.

hakuna matata to znaczy nie martw się. teksty

ejj_mniej_wyjebane dodano: 7 marca 2011

hakuna matata to znaczy nie martw się.

siedziała na schodach  szkolnego... teksty

ejj_mniej_wyjebane dodano: 7 marca 2011

siedziała na schodach, szkolnego korytarza. ówcześnie wybiegając z klasy. zaciskając pięści starała się, ustatkować swój oszalały rytm oddechu. płakała. zanosiła się płaczem z bezsilności. właśnie wtedy, zadzwonił dzwonek. tabuny ludzi, zaczęły przewijać się koło niej. każdy tylko spoglądał na nią obojętnie, nie pytając nawet czy potrzebuje chusteczki. właśnie wtedy zjawił się on. stanął przed nią, zarzucając na ramie swój plecak. - dlaczego Ty płaczesz? - zapytał, unosząc ironicznie jeden z kącików swoich ust. udając, że nie zna powodu jej łez. - przez Ciebie, bydlaku. zadowolony?! - wykrzyczała, bez zastanowienia. zagryzając z całej siły, zęby. - nawet nie wiesz jak bardzo. - odpowiedział. puszczając do niej oczko, odwrócił się i odszedł, pełen satysfakcji.

Moblo.pl
Użytkownicy
Reklama
Archiwum
Kontakt
Regulamin
Polityka Prywatności
Grupa Pino
Reklama
O Grupie Pino
Kontakt
Polecane strony
Transmisja Live
Seriale TV