 |
eiichcelizaka.moblo.pl
Niektóre historie są niedokończone jak by zostały przerwane w połowie a wtedy tkwią tym mocniej w nas bo kiedy nie zamkniemy jakiegoś etapu nie możemy przejść do nastę
|
|
 |
|
Niektóre historie są niedokończone jak by zostały przerwane w połowie, a wtedy tkwią tym mocniej w nas, bo kiedy nie zamkniemy jakiegoś etapu, nie możemy przejść do następnego.
|
|
 |
|
,,, ` Nie piją smutki i uczucia niewarte. Bit gra, łykaj to jak Fantę ,,, `// bopatrzymywinneniebo
|
|
 |
|
chwila dzisiaj mamy chillout , zakazany wyjazd , klimat ten nam sprzyja , z bitem chodzi szyja , dzisiaj mamy chillout , chcesz to do nas wbijaj , rozkręcamy klimat ; )
// 44
|
|
 |
|
wspomnienia są ulotne, a pamięć ludzka zawodna, szczęście, które trwa tylko chwile jest gorsze niż zupelny jego brak.
|
|
 |
|
Postaram ci się zaufać, bo razem możemy być wyjątkowi, a osobno zwyczajni.
|
|
 |
|
Czasem cały nasz świat staje do góry nogami. A później zupełnie niespodziewanie wszystko wraca do normy.
|
|
 |
|
– Czuję żar.
– Pragnienie ?
– Nie, pulsujący seks.
|
|
 |
|
Wiem.. jestem idiotką.. dawno temu uświadomiłam sobie, że nie potrzebnie mam telefon i gadu, bo i tak do mnie nikt nie napisze... tym bardziej Ty.. I mimo tego, że wiem, że nie ma sensu czekać na jaką kolwiek wiadomość od Ciebie, nadal czekam..Chcąc, niechcąc, chwile spędzone z ukochaną osobą, zawsze pozostaną w naszej pamięci. Pierwsze spotkanie, pierwszy pocałunek to nie umiera. Miłość jest zbyt potężnym uczuciem by mogło nam na to pozwolić.
|
|
 |
|
Siedzę tu słuchając deszczu, mam się dobrze ale nie tak jak wczesniej.Pozostały mi porozciągane swetry od tej namiętności i spóźnienia, których w zwyczaju nie miałam
|
|
 |
|
- Co tak patrzysz?
- Bo muszę się tobą nacieszyć.
- Nacieszyć?
- No tak bo teraz jesteś ze mną przez chwilę.
- A jak chcesz ?
- Chcę byś był ze mną cały czas. Wiosną byś mi zrywał pierwsze kwiaty z łąki, latem byś smarował mnie olejkiem, jesienią byś przenosił mnie nad kałużą i zimą byś lepił ze mną bałwana
|
|
 |
|
Zmiany. Nie lubimy ich, obawiamy się, ale nie możemy ich powstrzymać. Albo dostosujemy się do zmian. Albo zostajemy w tyle. Dorastanie boli – ktokolwiek wam powie, że tak nie jest – kłamie. Lecz prawda jest taka: czasem, im bardziej coś się zmienia, tym bardziej pozostaje bez zmian. Zdarza się też, że zmiany są dobre. Czasem zmiana jest wszystkim.
|
|
 |
|
Ścigałam się z pociągiem do Ciebie. Wśród zanikających bladosci, przygarnąłeś mnie ramionami i stało się lato.
|
|
|
|