głupie teksty, śmieszne teksty, opisy gadu-gadutwój portal społecznościowy
egoistycznie-tak Wiesz co boli najbardziej? Chwile gdy ubieram się w najładniejszą sukienkę maluję usta najdroższą szminką piekę najsmaczniejszy sernik i czekam na Twoje przyjśc

egoistycznie-tak

egoistycznie-tak.moblo.pl
Wiesz co boli najbardziej? Chwile gdy ubieram się w najładniejszą sukienkę maluję usta najdroższą szminką piekę najsmaczniejszy sernik i czekam na Twoje przyjście zap
Wiesz co boli najbardziej? Chwile... teksty

egoistycznie-tak dodano: 3 lipca 2011

Wiesz co boli najbardziej? Chwile, gdy ubieram się w najładniejszą sukienkę, maluję usta najdroższą szminką, piekę najsmaczniejszy sernik i czekam na Twoje przyjście, zapominając, że Ty już nigdy nie przyjdziesz.

Chociaż pogodziłam się z tym  że... teksty

egoistycznie-tak dodano: 3 lipca 2011

Chociaż pogodziłam się z tym, że mnie odtrącił, to jednak moje serce nadal się buntuje, szukając wyjścia. Zaspokajając tęsknotę wypatrywałam Go w każdym autobusie.

Wiem tylko  że przez pół dnia... teksty

egoistycznie-tak dodano: 3 lipca 2011

Wiem tylko, że przez pół dnia snuję się z kąta w kąt. Drugie pół pałam chęcią zabicia go, a resztę poświęcam na fantazjowaniu, że wraca do mnie błagając o wybaczenie. Wtedy ja mu wybaczam, ale musi znieść wyrafinowane tortury. Naprawdę wyrafinowane. Stwierdzam oficjalnie: SIĘGNĘŁAM DNA.

Nie zapomniałam do dziś.... teksty

egoistycznie-tak dodano: 3 lipca 2011

Nie zapomniałam do dziś. Początkowo nie chciałam tej pamięci, nienawidziłam jej, chciałam ją zniszczyć, zabić, pogrzebać, z czasem jednak przyzwyczaiłam się do niej, a ostatecznie chyba nawet pokochałam. Ale to wcale nie znaczy, że przestała boleć. Najbardziej boli przed drobiazgi: gdy dobiegają mnie dźwięki piosenki, którą razem słuchaliśmy, gdy ktoś wymieni tytuł filmu, o którym rozmawialiśmy, gdy poczuję zapach perfum, których używał, gdy gdzieś usłyszę jego imię, wciąż tak bliskie i ukochane.

Skłamałabym twierdząc  że o nim... teksty

egoistycznie-tak dodano: 3 lipca 2011

Skłamałabym twierdząc, że o nim nie myślę. Myślę. Czasami są taki dni, gdy jest w każdej godzinie, i takie godziny, gdy jest w każdej minucie. Wciąż jeszcze zdarza mi się zasypiać i budzić się z jego imieniem na ustach. Często łapię się na tym, że wypatruję jego twarzy w ulicznym tłumie.

Miała nadzieję  że już go nie... teksty

egoistycznie-tak dodano: 3 lipca 2011

Miała nadzieję, że już go nie kocha, że to minęło. Tak bardzo się starała, żeby to minęło. Ostatnie pół roku to był właściwie odwyk. Odwyk od niego, od jego wariackiej miłości, od pocałunków, jego fantazji, jego wygłupów, jego napadów melancholii, jego niezwykłości. Nie udało się. Owszem, zapomniała o nim, ale wcale nie przestała Go kochać..

A „cześć” na ulicy będzie... teksty

egoistycznie-tak dodano: 3 lipca 2011

A „cześć” na ulicy będzie szczytem Twoich marzeń związanych ze mną.

Upijała się  żeby przypomnieć... teksty

egoistycznie-tak dodano: 3 lipca 2011

Upijała się, żeby przypomnieć sobie moment w którym ją kochał. W stanie trzeźwym wiedziała, że taki nigdy nie istniał..

Wiesz kiedy jest prawdziwa miłość?... teksty

egoistycznie-tak dodano: 3 lipca 2011

Wiesz kiedy jest prawdziwa miłość? Wtedy, gdy on zakocha się w Tobie potarganej, z czerwonym nosem i zachrypniętym głosem, a nie gdy będziesz szła po mieście w niebieskiej sukience i obejrzy się za Tobą jak sto innych facetów. Wtedy, gdy nie będzie cenił Cię za to jak wyglądasz, ale za to jaka jesteś i kiedy uświadomi sobie, że dajesz mu więcej emocji niż gra komputerowa..

Ten najdłuższy most  który nas... teksty

egoistycznie-tak dodano: 3 lipca 2011

Ten najdłuższy most- który nas łączył, gwałtownie się zburzył, już nie ma żadnej drogi. Twój rzut w tarcze cierpienia- sam środek. Gratuluję.

Wiesz co robię wieczorami? Wtedy... teksty

egoistycznie-tak dodano: 3 lipca 2011

Wiesz co robię wieczorami? Wtedy, gdy najbardziej mi Ciebie brak? Układam pasjansa. Mówią, że to dla starych panien. Stara nie jestem. Może dlatego to tak dziwi, ale wiesz ,że pomaga? Pomaga. Bardziej niż kilogramy zjedzonej czekolady i litry wylanych łez. Tylko wiesz, cholera, nigdy nie udało mi się go ułożyć. Nawet w głupim pasjansie nie mam swojego szczęśliwego zakończenia.

Niech Pani pisze Jego imię 700 razy... teksty

egoistycznie-tak dodano: 3 lipca 2011

Niech Pani pisze Jego imię 700 razy, z każdą setką odejmując jedną literkę, aż w końcu zniknie..

Moblo.pl
Użytkownicy
Reklama
Archiwum
Kontakt
Regulamin
Polityka Prywatności
Grupa Pino
Reklama
O Grupie Pino
Kontakt
Polecane strony
Transmisja Live
Seriale TV