głupie teksty, śmieszne teksty, opisy gadu-gadutwój portal społecznościowy
dziiikus Jeśli jesteś właśnie happy nie martw się niedługo Ci przejdzie. z fbl d 3 razy h to potrojny chuj ci w dupe ' z fbl d jeszcze nigdy nie poznałem tak wyjątkowej

dziiikus

dziiikus.moblo.pl
Jeśli jesteś właśnie happy nie martw się niedługo Ci przejdzie. z fbl d
Jeśli jesteś właśnie happy  nie... teksty

dziiikus dodano: 17 grudnia 2010

Jeśli jesteś właśnie happy - nie martw się - niedługo Ci przejdzie. / z fbl ;d

 3 razy h to potrojny chuj ci w dupe... teksty

dziiikus dodano: 17 grudnia 2010

` 3 razy h to potrojny chuj ci w dupe ' / z fbl ;d

 jeszcze nigdy nie poznałem tak... teksty

dziiikus dodano: 17 grudnia 2010

- jeszcze nigdy nie poznałem tak wyjątkowej dziewczyny jak Ty .. - a ja poznałam już pięć , którym mówiłeś to samo .
Autor cytatu: eeiiuzalezniasz

hahah ! mega to d teksty dziiikus dodał komentarz: hahah ! mega to ;d do wpisu 17 grudnia 2010
właaaaśnie d  teksty dziiikus dodał komentarz: właaaaśnie ;d ;* do wpisu 17 grudnia 2010
http: www.photoblog.pl wyluuuzuj... teksty

dziiikus dodano: 17 grudnia 2010

http://www.photoblog.pl/wyluuuzuj - można dodawac ;d ;*

nie no nie mam kurwa pytań  lol2. teksty

dziiikus dodano: 17 grudnia 2010

nie no nie mam kurwa pytań , lol2.

ja tu kurwa leże i kwicze  podczasz... teksty

dziiikus dodano: 17 grudnia 2010

ja tu kurwa leże i kwicze , podczasz gdy ty się poniżasz przed całą budą . haha , żałuję że mnie tam nie ma !

mała  dobrze że cię teraz nie... teksty

dziiikus dodano: 17 grudnia 2010

mała , dobrze że cię teraz nie widze w jego bluzie, bo bym kurwa leżała na środku korytarza i sikała ze śmiechu , jak obecnie połowe szkoły w tym momencie.

i koleżanka napisała mi że nosisz... teksty

dziiikus dodano: 17 grudnia 2010

i koleżanka napisała mi że nosisz bluzę kolejnego kolesia ze szkoły , tylko szkoda że od tego który się nie myje , a kumpele podchodzą do ciebie i śmieją się że sie jebiesz. maleńka weź mnie nie rozwalaj , bo po prostu się poniżasz , a myślałam że gorzej już nie można. szkoda że mnie nie ma w szkole i tego nie widze , bo podeszłabym do ciebie i powiedziała żebyś się laleczka wkońcu nie wychylała bo jebiesz jakby cię mama w gównie prała.

Chwyciłam go za rękę i ostatkami... teksty

dziiikus dodano: 17 grudnia 2010

Chwyciłam go za rękę i ostatkami tchu wykrztusiłam z siebie ja umieram- moje oczy znów spotkały jego .Widziałam jak przez mgłę, jego twarz przypominała kamienny posąg. Pobladł ,oczy jego były puste a usta lekko rozchylone . Jeżeli znów sobie żartujesz -urwał w połowie zdania ,uklękł przy fotelu na którym siedziałam tym razem to on złapał moja rękę .Łzy wolno sciekały po mojej twarzy ,a on wpatrywał się w moje oczy. Zdezorientowana wyrwałam dłoń z uścisku i zakryłam twarz rękami. On krzyczał kłamiesz ,to nie jest prawda , powiedz że kłamiesz! Jego głos cichł ,zamienił się w pojękiwanie .Skuliłam się ,tak jak zawsze i nie miłosierny szloch ogarnął całe moje ciało. Ostatni dreszcz przepływający przez moje ciało zostawił po sobie błoga cisze. Nie było krzyku, hałasu. Byłam sama. Ngle w uszach zaczeło mi szumieć ,jakby w tunelu. Krew bezlitośne tłukła się w głowie ,modliłam sie by to ustało i tak sie stało. Ból, cierpienie, hałas ustąpił. Odpłynełam gdzieś ,daleko.

któregoś popołudnia w naszej... teksty

dziiikus dodano: 17 grudnia 2010

któregoś popołudnia w naszej ulubionej knajpie gadaliśmy z przyjaciółmi o przyszłości . każdy opowiadał , jak widzi siebie na ślubnym kobiercu . zapytali i mnie . : - a ty jak to sobie wyobrażasz ? . - nie wyjdę za mąż nigdy , przestań . - odpowiedziałam bez zawahania . - nie wyobrażam sobie . - zamyśliłam się na chwilę . rzeczywiście sobie nie wyobrażam , żebym kiedykolwiek została żoną . żeby znalazł się ktoś tak idealnie pasujący do mnie jak ty . tylko z tobą planowałam wspólną przyszłość , tylko z tobą potrafiłam leżeć na łóżku tuląc się do Ciebie i kłócić się jak będą miały na imię nasze dzieci , ilu piętrowy będzie nasz dom , jaką będę miała suknię , jak upięte włosy w dzień ślubu . a dzisiaj wzdrygam się na myśl o zajściu w ciążę . nie chcę mieć dzieci , nie chcę mieć obrączki na palcu , nie chcę iść przez środek czerwonego dywanu w białej sukni prowadzona przez wzruszonego ojca . wszystkie marzenia związane z 'najważniejszym dniem w życiu człowieka' odeszły razem z tobą/ransiak

Moblo.pl
Użytkownicy
Reklama
Archiwum
Kontakt
Regulamin
Polityka Prywatności
Grupa Pino
Reklama
O Grupie Pino
Kontakt
Polecane strony
Transmisja Live
Seriale TV