głupie teksty, śmieszne teksty, opisy gadu-gadutwój portal społecznościowy
dziiikus tsa a ja na prawdę czuję się zajebiście. widząc opisy kierowane do ciebie a ta szmata tylko cieszy mordkę gdy ustawiam smutny opis. właśnie mała jeśli jeszcze r

dziiikus

dziiikus.moblo.pl
tsa a ja na prawdę czuję się zajebiście. widząc opisy kierowane do ciebie a ta szmata tylko cieszy mordkę gdy ustawiam smutny opis.
tsa   a ja na prawdę czuję się... teksty

dziiikus dodano: 29 grudnia 2010

tsa , a ja na prawdę czuję się zajebiście. widząc opisy kierowane do ciebie , a ta szmata tylko cieszy mordkę , gdy ustawiam smutny opis.

właśnie mała jeśli jeszcze raz... teksty

dziiikus dodano: 29 grudnia 2010

właśnie mała jeśli jeszcze raz mnie wkurwisz, to jak ten demot mówi to jak ci kiedyś przywalę to dr house będzie miał zagadkę na 100 odcinków. // http://demotywatory.pl/2399401/Jak-ci-kiedys-przywale

http:  demotywatory.pl 2467353... teksty

dziiikus dodano: 29 grudnia 2010

Gdybym była chłopcem. Myślę  że... teksty

dziiikus dodano: 29 grudnia 2010

Gdybym była chłopcem. Myślę, że mogłabym zrozumieć Jak to jest kochać dziewczynę. Przysięgam, że byłabym lepszym facetem Słuchałabym sie jej. Bo wiem jak to boli Kiedy tracisz coś, na czym ci naprawdę zależy.

chodź pobawimy się w miłość.... teksty

dziiikus dodano: 29 grudnia 2010

chodź pobawimy się w miłość. będziemy szczęśliwi jak Shrek i Fiona, jak Romeo i Julia i Marysia z Arturem z M jak Miłość. nie pękaj, dajesz. / malynoowa.
Autor cytatu: malynoowa

napisałeś piosenkę. ty chłopak z... teksty

dziiikus dodano: 29 grudnia 2010

napisałeś piosenkę. ty chłopak z zerem wrażliwości. skleiłeś wszystkie swoje uczucia i myśli w dwu zwrotkową piosenkę ze słodkim refrenem. idąc do domu, otworzyłam kartkę i zaczęłam czytać. łzy spływały mi po policzku. łzy radości i cholernej miłości do ciebie. / malynoowa.
Autor cytatu: malynoowa

czasami chciałabym  żeby przez... teksty

dziiikus dodano: 29 grudnia 2010

czasami chciałabym, żeby przez twoją głowę przeszła myśl i ten zajebisty ból w sercu. chciałabym, żebyś pomyślał, jaką dziewczynę straciłeś, w jaki sposób ją zraniłeś i byłeś bezczelny, chciałabym. / malynoowa.
Autor cytatu: malynoowa

zobaczyłam ciebie z nią w centrum... teksty

dziiikus dodano: 29 grudnia 2010

zobaczyłam ciebie z nią w centrum handlowym. piła colę z mcdonalda. była szczęśliwa. w twoich oczach widziałam smutek. wiedziałeś, że jestem tam z kumplem, a gdyby nie twój głupi entuzjazm byłbyś tam teraz ze mną, szczęśliwy. / malynoowa.
Autor cytatu: malynoowa

Poszukaj sobie mena   taka seksowna... teksty

dziiikus dodano: 29 grudnia 2010

Poszukaj sobie mena , taka seksowna laska , dupa do wyruchania nie może być sama , rozumiesz ? // slonbogiem ;d

 d ! teksty dziiikus dodał komentarz: ;d ! do wpisu 29 grudnia 2010
dam sobie rękę uciąć  że jeśli... teksty

dziiikus dodano: 29 grudnia 2010

dam sobie rękę uciąć, że jeśli zrobiłabym jakiś fan klub idiotek i wprowadziłabym światowy dzień idiotyzmu, to kliknęłabyś wezmę udział. taki z ciebie pustak. / malynoowa.
Autor cytatu: malynoowa

po ostatniej nocy nie rzucił jak... teksty

dziiikus dodano: 28 grudnia 2010

po ostatniej nocy nie rzucił jak zawsze ; wpadnę dzisiaj wieczorem , skarbie . powiedział tylko , że zadzwoni . liczyła się z tym . w końcu nie tworzyli żadnej pary , nie byli razem w związku . wiedziała , że już nie zadzwoni . uśmiechnęła się blado , wzięła łyk malinowej herbaty , podeszła do niego i wtuliła się z całych sił , do bólu zaciągając się zapachem jego pomiętej koszuli . uroniła dyskretnie kilka łez . gdy w końcu się od niego oderwała , spojrzała mu głęboko w oczy i w myślach krzyczała : nie odchodź , rozumiesz ? wydawało jej się , że zaczyna . ale po chwili zawachania , wbił wzrok w podłogę i ubierając brązowe , staromodne buty , w pośpiechu wyszedł zostawiając ją samą , na środku dużego , pustego salonu . / tymbarkoholiczka
Autor cytatu: tymbarkoholiczka

Moblo.pl
Użytkownicy
Reklama
Archiwum
Kontakt
Regulamin
Polityka Prywatności
Grupa Pino
Reklama
O Grupie Pino
Kontakt
Polecane strony
Transmisja Live
Seriale TV