głupie teksty, śmieszne teksty, opisy gadu-gadutwój portal społecznościowy
dziiikus słoneczko. dla mnie twoje głupie kocham cię w opisie na gg nic nie znaczy. to że rozmawiasz ze mną przez sms też nic nie znaczy. kochasz mnie przez internet. w

dziiikus

dziiikus.moblo.pl
słoneczko. dla mnie twoje głupie kocham cię w opisie na gg nic nie znaczy. to że rozmawiasz ze mną przez sms też nic nie znaczy. kochasz mnie przez internet. w realu
słoneczko. dla mnie twoje głupie... teksty

dziiikus dodano: 2 grudnia 2010

słoneczko. dla mnie twoje głupie kocham cię w opisie na gg nic nie znaczy. to, że rozmawiasz ze mną przez sms też nic nie znaczy. kochasz mnie przez internet. w realu zapominasz o moim istnieniu. ja pierdolę taką miłość. / malynoowa.

mam marzenia. i teraz najważniejszym... teksty

dziiikus dodano: 2 grudnia 2010

mam marzenia. i teraz najważniejszym jest to, żeby tak kurwa zasypało, żebym do szkoły jutro nie musiała iść. widzisz jakie mam plany. moje przynajmniej mogą się spełnić. a twoje marzenie o nim jest nierealne, bo jest ze mną mała. / malynoowa.

mega  d teksty dziiikus dodał komentarz: mega ;d do wpisu 2 grudnia 2010
jak nie wiesz o czym możemy gadać... teksty

dziiikus dodano: 2 grudnia 2010

jak nie wiesz o czym możemy gadać, nie mów kocham cię, tylko po to, żeby podtrzymać rozmowę. nie lituj się nade mną. nie ma sensu. / malynoowa.

i mówisz mi  że nie umiem... teksty

dziiikus dodano: 2 grudnia 2010

i mówisz mi, że nie umiem powstrzymać emocji. być może nie umiem, ale kto kazał mi powiedzieć własne zdanie na temat, jak wy razem wyglądacie. przecież to oczywiste, że powiem, iż obydwoje jesteście siebie warci. nie pasujecie do siebie, no wybacz. / malynoowa.

ja piję ty mówisz  że się truję.... teksty

dziiikus dodano: 2 grudnia 2010

ja piję ty mówisz, że się truję. ja teraz wreszcie czuję, że żyję. / malynoowa.

nie wmówisz mi  że mnie kochasz  bo... teksty

dziiikus dodano: 2 grudnia 2010

nie wmówisz mi, że mnie kochasz, bo nie kochasz. popatrz, tak samo jest z skakaniem na trampolinie, lecisz w górę bo się odbijasz, nie masz skrzydeł żeby latać. / malynoowa.

nie ma ciebie przy mnie. wolałeś... teksty

dziiikus dodano: 2 grudnia 2010

nie ma ciebie przy mnie. wolałeś ją. ale to nic. chcę tylko, żebyś wiedział, że bez ciebie lepiej mi się żyje. uwierzysz? / malynoowa.

święty mikołaju   nie przynoś... teksty

dziiikus dodano: 2 grudnia 2010

święty mikołaju , nie przynoś więcej na świat takich pulpecików , bo się nie pomieścimy ;d

masz zamiar zostawić mnie dla tego... teksty

dziiikus dodano: 2 grudnia 2010

masz zamiar zostawić mnie dla tego PULPETA który nie wie ile to jest 2 tony dodać 2 tony i nakłada 8 ton pudru na ten brzydki ryjek .

a wiesz co ? przeżyłabym teraz... teksty

dziiikus dodano: 2 grudnia 2010

a wiesz co ? przeżyłabym teraz twoje odejście ode mnie.. bo pół roku to za mało by być ze sobą zawsze , za mało kurwa nie ? żeby teraz zostawić mnie dla tego PULPETA który nie wie ile to jest 2 tony dodać 2 tony i nakłada 8 ton pudru na ryj.

wcale nie bolało mnie Twoje... teksty

dziiikus dodano: 1 grudnia 2010

wcale nie bolało mnie Twoje kłamstwo. nie bolał mnie fakt, iż się z nią przespałeś. nie miało dla mnie znaczenia, czy zrobiłeś to za pośrednictwem uczuć. nie interesowało mnie to, czy miałeś na karku tą swoją cholerną gęsią skórkę, kiedy drapała Cię po plecach. jedyne co mnie obchodziło to fakt, że mnie nie poinformowałeś, że zamierzasz mnie zdradzić. bo uwierz, że do takich rzeczy wolałabym być emocjonalnie przygotowana. chociaż w zapas chusteczek, bym się zaopatrzyła. // abstracion

Moblo.pl
Użytkownicy
Reklama
Archiwum
Kontakt
Regulamin
Polityka Prywatności
Grupa Pino
Reklama
O Grupie Pino
Kontakt
Polecane strony
Transmisja Live
Seriale TV