głupie teksty, śmieszne teksty, opisy gadu-gadutwój portal społecznościowy
dziiikus w zeszłe święta podarowałam tobie moje serce ale już następnego dnia porzuciłeś je. ale w tym roku by uchronić się od łez podaruję je komuś wyjątkowemu. moje wy

dziiikus

dziiikus.moblo.pl
w zeszłe święta podarowałam tobie moje serce ale już następnego dnia porzuciłeś je. ale w tym roku by uchronić się od łez podaruję je komuś wyjątkowemu.
w zeszłe święta podarowałam tobie... teksty

dziiikus dodano: 6 grudnia 2010

w zeszłe święta podarowałam tobie moje serce , ale już następnego dnia porzuciłeś je. ale w tym roku , by uchronić się od łez , podaruję je komuś wyjątkowemu.
Autor cytatu: diastema

moje wytłumaczenie przed rodzicami ?... teksty

dziiikus dodano: 6 grudnia 2010

moje wytłumaczenie przed rodzicami ? zazwyczaj brzmi tak ' no.. bo.. ten tego.. i w ogóle to.. yy..'. zawsze ich to wku_wia, więc karzą mi iść do pokoju i mam spokój.
Autor cytatu: alwayssmiile

młoda  a wiesz co ja Ci powiem ?... teksty

dziiikus dodano: 6 grudnia 2010

młoda , a wiesz co ja Ci powiem ? że następnym razem gdy będą wybierać chętnych na zawody w siatke to siedz na dupie i sie nie odzywaj albo idz na rezerwowego bo z Tobą w drużynie nie mają najmniejszych szans by wygrać !

nie no  dziś na zawodach w siate to... teksty

dziiikus dodano: 6 grudnia 2010

nie no , dziś na zawodach w siate to myślałam że umre , jak zobaczyłam jak odbijasz tą piłke swoimi słit kolorofymi pazurkami to stwierdziłam że w życiu nei zagram w siatke i nie odbije tą samą piłką która dotykała twoja dłoń. może mi jeszcze jakaś choroba przejdzie czy coś.

dzisiaj w szkole gdy mój kumpel... teksty

dziiikus dodano: 6 grudnia 2010

dzisiaj w szkole gdy mój kumpel przebrał się za mikołaja i chodził po klasach , przechodząc na przerwie zobaczyłam tylko mała jak wychodzisz ze szkoły. czyżby moje życzenie się spełniło ? poszłaś do szatni się ubrać i polecisz z nim na biegun północnyy , yea , od dziś wierzę w św. Mikołaja ;d !

B: albo dziś na geografi Anka... teksty

dziiikus dodano: 6 grudnia 2010

B: albo dziś na geografi Anka przyszła wzięła prezent i poszła T: hahah , jest moją idolką , no ale jak to nie zostawiła dla łukasza prezentu ? B: nieeee , dała dominice i se poszła bo niby źle się czuła . K: to jednak ten pobyt w rzymie na tej terapi nie pomogl xD !

bartek na polskim : jestem... teksty

dziiikus dodano: 6 grudnia 2010

bartek na polskim : jestem nieszczęsliwą kobieta w ciele mezczyzny xd Trościk: ja też xD // hahah , uwielbiam polski ; * ! xd

a ja idę z wami d ! teksty dziiikus dodał komentarz: a ja idę z wami ;d ! do wpisu 5 grudnia 2010
ajć d  dzięki  teksty dziiikus dodał komentarz: ajć ;d;* dzięki ;) do wpisu 5 grudnia 2010
byłam dziś u kumpla  po jakiejś... teksty

dziiikus dodano: 5 grudnia 2010

byłam dziś u kumpla , po jakiejś godzinie powiedziałam że mykam do chłopaka gdy nagle zaczął ktoś pukać do drzwi podniosłam się z łóżka i zaczęłam iść w tamtą stronę by wyjść gdy zobaczyłam w nich byłego i dwóch moich kumpli , zdenerwowana prawie się wywróciłam na schodach gdy podał mi rękę , powiedział do mnie `spoko młoda , on na Ciebie czeka , nie pobił mnie jak widać , jeszcze żyje` wkurwiona wyszłam trzaskając drzwiami. wiesz jak ja Cię nienawidze - powiedziałam do siebie cicho.

 kochanie  mam dla Ciebie prezent .... teksty

dziiikus dodano: 5 grudnia 2010

- kochanie , mam dla Ciebie prezent . pozwolę Ci wybierać między mną a to kurwą , kogo wolisz, wybieraj. - wiesz co Ci powiem, nigdy nie wybieram tej osoby która karze mi wybierać lecz to Ciebie kocham i wybieram CIEBIE , rozumiesz ? - nie bardzo. - przytulił mnie mocno ze swoją kochaną miną.

drogi mikołaju  może i troche za... teksty

dziiikus dodano: 5 grudnia 2010

drogi mikołaju , może i troche za późno Cię o to proszę , ale jutro gdy przyjdziesz do szkoły to weś sobie zapakuj tam takie dwie suki i je wywieź na koniec świata , albo i je utop ;) z góry dzięki .

Moblo.pl
Użytkownicy
Reklama
Archiwum
Kontakt
Regulamin
Polityka Prywatności
Grupa Pino
Reklama
O Grupie Pino
Kontakt
Polecane strony
Transmisja Live
Seriale TV