głupie teksty, śmieszne teksty, opisy gadu-gadutwój portal społecznościowy
dziiikus skoro i tak masz na wszystko wyjebane to po co to wszystko ? po co się mną przejmujesz no po co ? idź zapalić to potrafisz najlepiej. 5xW : Wypij Wyrwij Wykorzy

dziiikus

dziiikus.moblo.pl
skoro i tak masz na wszystko wyjebane to po co to wszystko ? po co się mną przejmujesz no po co ? idź zapalić to potrafisz najlepiej.
skoro i tak masz na wszystko wyjebane... teksty

dziiikus dodano: 10 grudnia 2010

skoro i tak masz na wszystko wyjebane , to po co to wszystko ? po co się mną przejmujesz , no po co ? idź zapalić - to potrafisz najlepiej.

5xW : Wypij  Wyrwij  Wykorzystaj... teksty

dziiikus dodano: 10 grudnia 2010

5xW : Wypij, Wyrwij, Wykorzystaj, Wyrzuć, Wyjebane miej.
Autor cytatu: zozolandia

Skoro i tak Ci nie zależy  to po co... teksty

dziiikus dodano: 10 grudnia 2010

Skoro i tak Ci nie zależy, to po co była ta cała szopka? // ugaspragnienie
Autor cytatu: ugaspragnienie

uwielbiam ludzi z mojej klasy. dziś... teksty

dziiikus dodano: 10 grudnia 2010

uwielbiam ludzi z mojej klasy. dziś podczas nieobecności naszej zaje*bistej wychowawczyni zaczęliśmy śpiewać ' było ciepłe lato choć czasem padało, dużo wina się piło i mało się spało. tak zaczęła się wakacyjna przygoda..' i nagle do klasy weszła pani. fakt, kilku chłopaków stało na krzesłach, dziewczyny miały telefony w rękach i śpiewały. nauczycielka zaczęła się śmiać i powiedziała, że wszystko jest w porządku, ale mamy być ciszej, bo inni godzy się denerwują, że jest za głośno. po lekcji, kiedy wyszliśmy na korytarz zostaliśmy nagrodzeni gromkimi brawami, śmiechem i szczerymi uśmiechami. pani dyrektor powiedziała, że mamy już załatwione kilka koncertów na różnych uroczystościach i że jesteśmy najlepszą klasą w szkole. niepotrzebne były słowa ' nigdy więcej proszę tak nie robić, bo wezwę rodziców. ' mimo wszystko, nastrój był zaje*bisty.
Autor cytatu: alwayssmiile

Udaję twardą  ale ciągle zalewam... teksty

dziiikus dodano: 10 grudnia 2010

Udaję twardą, ale ciągle zalewam się łzami. Udaję szczęśliwą, a smutek rozrywa mnie od wewnątrz, paraliżuje mnie od środka. Udaję silną, udaję, że sobie radzę, a tak bardzo pragnę osoby, która mnie przytuli, czy darzy jakimkolwiek uczuciem. Jestem bezbronna, samotna i czuję się nieszczęśliwa, chociaż wiem, że nie powinno tak być. Coś w tym jednak jest, że miłość to choroba. // ugaspragnienie
Autor cytatu: ugaspragnienie

dokladnieee ! boskie. teksty dziiikus dodał komentarz: dokladnieee ! boskie. do wpisu 10 grudnia 2010
  a jak wolisz taką pruderyjną... teksty

dziiikus dodano: 10 grudnia 2010

~ a jak wolisz taką pruderyjną , wypindorwaną lalusię , to proszę bardzo - idź. Nie będę płakała po Twoim odejściu . będę płakała przez Twoją głupotę . zauważ ile tracisz .
Autor cytatu: saymeitagain

mówisz mi że masz wyjebane na to co... teksty

dziiikus dodano: 10 grudnia 2010

mówisz mi że masz wyjebane na to co mówią inni , a jak ktoś ci powiedział że jak możesz chodzić z takim idiotą na drugi dzień jakbyście się już nie znali.

i kazałam mojemu kumplowi z twojej... teksty

dziiikus dodano: 10 grudnia 2010

i kazałam mojemu kumplowi z twojej klasy by cię doprowadził do łez, widzisz mała ? i to ty chciałaś zniszczyć mnie , a jak narazie to ja niszcze ciebie.

tsaa   i chociaż mam tą cholerną... teksty

dziiikus dodano: 10 grudnia 2010

tsaa , i chociaż mam tą cholerną satysfakcję że przynajmniej umiem grać w siatke i wygrać z Tobą maleńka. po co ty się pierdolisz do tej piłki jak jej odbijać nie umiesz , bo Ci się paznokcie połamią ? twoja słit łzy i ten pierdolony rozmazany tusz na tym brzydkim ryju nie zrobią na nikim wrażenia.

tylko wiesz co jest najgorsze w tym... teksty

dziiikus dodano: 10 grudnia 2010

tylko wiesz co jest najgorsze w tym wszystkim ? nie to że masz wyjebane , tylko to że zostawiłeś mnie przes serialem który zazwyczaj oglądaliśmy razem.

http:  www.youtube.com watch?v=gcJ... teksty

dziiikus dodano: 10 grudnia 2010

Moblo.pl
Użytkownicy
Reklama
Archiwum
Kontakt
Regulamin
Polityka Prywatności
Grupa Pino
Reklama
O Grupie Pino
Kontakt
Polecane strony
Transmisja Live
Seriale TV