głupie teksty, śmieszne teksty, opisy gadu-gadutwój portal społecznościowy
dziiikus ' W chwilach gdy ten szczery uśmiech naprawdę się pojawia nie jestem w stanie spojrzeć na zegarek bo trwa to krócej niż ułamek sekundy . wymiękasz przy mnie mal

dziiikus

dziiikus.moblo.pl
' W chwilach gdy ten szczery uśmiech naprawdę się pojawia nie jestem w stanie spojrzeć na zegarek bo trwa to krócej niż ułamek sekundy .
' W chwilach gdy ten szczery uśmiech... teksty

dziiikus dodano: 13 grudnia 2010

' W chwilach gdy ten szczery uśmiech naprawdę się pojawia , nie jestem w stanie spojrzeć na zegarek , bo trwa to krócej niż ułamek sekundy . "

wymiękasz przy mnie maleńka   weź... teksty

dziiikus dodano: 13 grudnia 2010

wymiękasz przy mnie maleńka , weź się może naucz malowac fluidem bo coś ci to nie wychodzi , a mój boy ma cię tak daleko w dupie jak ty tapety na ryju.

nie mogłam się doczekac tej chwili... teksty

dziiikus dodano: 13 grudnia 2010

nie mogłam się doczekac tej chwili mała , wkońcu załozylas sobie haslo na fbl , nikt nie będzie musiał patrzec na twój brzydki ryjek ! :-D

podobnie jak w  majce    kochają... teksty

dziiikus dodano: 13 grudnia 2010

podobnie jak w "majce" , kochają się , robią wszystko by byc razem , a zawsze ktoś wpierdala swoje brudne buty.

na polski miałam napisać... teksty

dziiikus dodano: 13 grudnia 2010

na polski miałam napisać wypracowanie w temacie którego, należało wyjaśnić tezę, czy prawdziwa miłość i takie osoby jak Julia i Romeo istnieją. i co miałam napisać. że tak? otóż nie. nie ma takich osób, bo nie widziałam nigdy, żeby chłopak śpiewał dziewczynie serenadę z różą w dupie, albo leciał do niej pod balkon i wdrapywał się do domu. prawdziwa miłość istnieje, na pewno. ale jeszcze nigdy nie spotkałam się z tym, żebyś wchodził do mnie przez balkon. ja mam drzwi. / malynoowa.

mega  d :  teksty dziiikus dodał komentarz: mega ;d :* do wpisu 13 grudnia 2010
podeszła do mnie dziewczyna  której... teksty

dziiikus dodano: 13 grudnia 2010

podeszła do mnie dziewczyna, której nie lubię. dobrze wiedziała, że nie darzę jej jakimkolwiek szacunkiem. chciała się popisać, choć wiedziała, że i tak jej się to nie uda. podeszła i mówi - jestem majka. a ty? - a ja nie. i odeszłam z uśmiechem na twarzy. a ona zmazana, patrzyła się jak reszta stojących tam osób, zwija się ze śmiechu. / malynoowa.

hahhaha  d podeszła do ciebie ? FACEPALM. no siikam   lol2. xD ! teksty dziiikus dodał komentarz: hahhaha ;d podeszła do ciebie ? FACEPALM. no siikam , lol2. xD ! do wpisu 13 grudnia 2010
bo z Tobą cały świat wydaje się... teksty

dziiikus dodano: 13 grudnia 2010

bo z Tobą cały świat wydaje się piękny ;*

Zbiera mi się na miłość a przy... teksty

dziiikus dodano: 13 grudnia 2010

Zbiera mi się na miłość a przy okazji na wymioty. // scoobychrupek

kradne d teksty dziiikus dodał komentarz: kradne;d do wpisu 13 grudnia 2010
myślisz że ja ci go ot tak oddam... teksty

dziiikus dodano: 13 grudnia 2010

myślisz że ja ci go ot tak oddam pulpeciku ? ej no bez kitu , ogarnij troszku , najpierw musisz przekonac do tego jego chociaż to będzie trudne bo on kocha tylko mnie , a później musisz przekonac mnie , ale wiesz możesz nie wyjśc z tego cała. uprzedzam , że jak się wkurwię i to tak ostro , to nie ręczę za siebie. to tyle, nara.

Moblo.pl
Użytkownicy
Reklama
Archiwum
Kontakt
Regulamin
Polityka Prywatności
Grupa Pino
Reklama
O Grupie Pino
Kontakt
Polecane strony
Transmisja Live
Seriale TV