głupie teksty, śmieszne teksty, opisy gadu-gadutwój portal społecznościowy
dziewczynazblizna2014 JaKa JeSteM...? TaKa JaK KaŻdA a KaŻdA JeSt iNNa... ...bLiSkA dLa bLiSkiCh... DaLeKa dLa DaLeKiCh... WyDaJe Ci Się Że Mnie ZnAsZ...? MaSz RaCję WyDaJe Ci Się...

dziewczynazblizna2014

dziewczynazblizna2014.moblo.pl
JaKa JeSteM...? TaKa JaK KaŻdA a KaŻdA JeSt iNNa... ...bLiSkA dLa bLiSkiCh... DaLeKa dLa DaLeKiCh... WyDaJe Ci Się Że Mnie ZnAsZ...? MaSz RaCję WyDaJe Ci Się...
JaKa JeSteM...? TaKa JaK KaŻdA  a... teksty

dziewczynazblizna2014 dodano: 5 luty 2014

JaKa JeSteM...? TaKa JaK KaŻdA, a KaŻdA JeSt iNNa..." ...bLiSkA dLa bLiSkiCh... DaLeKa dLa DaLeKiCh... WyDaJe Ci Się, Że Mnie ZnAsZ...? MaSz RaCję WyDaJe Ci Się... ...ZnAsZ Mnie Na TyLe, Na iLe SaMa Ci PoZwOlę... JeSteM KiM JeSteM, RoBię Co RoBię, MóWię Co MyśLę - We WłAsNeJ oSoBie...!

Tutaj nie pomogłoby cofanie czasu.... teksty

dziewczynazblizna2014 dodano: 5 luty 2014

Tutaj nie pomogłoby cofanie czasu. Żadne magiczne sztuczki nie byłyby w stanie zmienić tego, co sami zrobiliśmy z własnym życiem. Chyba za bardzo utwierdziliśmy się w przekonaniu, że jeśli jest dobrze, mamy siebie i plany to nie musimy już nic robić, że teraz wystarczy tylko oddychać, żeby ze sobą być. To byłoby dobre, gdyby działało. Razem stworzyliśmy i razem zepsuliśmy nasz osobisty świat, do którego kiedyś nikt poza nami nie miał wstępu, a po zgliszczach którego dziś, przewija się tysiące ludzi. Depczą ruiny tego wszystkiego, nie zwracając nawet najmniejszej uwagi na to, że każdy ich krok nas boli. Stąpają po ziemi zasypanej resztkami naszych połamanych serc i zniszczonej miłości, która dziś daje nam jedynie ból. Tęsknię i wiem, że Ty też tęsknisz, ale spójrz – wszystko się rozsypało, cały świat jest dziś przeciwko nam, a my nie robimy nic, żeby to zmienić. Nie potrzeba nam cofania czasu. Nam trzeba nieustannych pokładów siły, by na nowo, razem, ułożyć tę układankę.

Lubię Cię  więc daje Ci wybór:... teksty

dziewczynazblizna2014 dodano: 5 luty 2014

Lubię Cię, więc daje Ci wybór: wypie*dalaj drzwiami, albo oknem.

było  minęło. żyjemy dalej... teksty

dziewczynazblizna2014 dodano: 5 luty 2014

było, minęło. żyjemy dalej przełykając przeszłość.

Definicją życia jest miłość. To... teksty

dziewczynazblizna2014 dodano: 12 stycznia 2014

Definicją życia jest miłość. To w niej zawarte są wszystkie uczucia, jakie człowiek może darzyć drugiego człowieka. Począwszy od nienawiści, poprzez zawiść, lęk, szacunek, podziw, przyjaźń, a skończywszy na kochaniu.

 Ja nie rozumiem jak można się... teksty

dziewczynazblizna2014 dodano: 12 stycznia 2014

-Ja nie rozumiem jak można się ciąć ,samemu sobie zadawać ból… -A miałaś kiedyś tak że jak patrzyłaś w lustro widziałaś siebie w łzach nienawiści do samej siebie…nienawidziłaś każdego kawałka własnego ciała…a głos mówił ci jesteś nikim i tak zaraz weźmiesz żyletkę i oszpecisz sie jeszcze bardziej bo jesteś niczym ? Wiem wiem nie miałaś ,więc nie zrozumiesz.

Chciałabym  abyś wiedział  że... teksty

dziewczynazblizna2014 dodano: 12 stycznia 2014

Chciałabym, abyś wiedział, że doceniam wszystko co dla mnie robisz, każdy szczegół.

Nic nie ulepszysz  trzeba to... teksty

dziewczynazblizna2014 dodano: 12 stycznia 2014

Nic nie ulepszysz, trzeba to pieprzyć Kiedy myślisz, że nie może być już gorzej okazuje się, że właśnie może. A kiedy wydaje Ci się, że nie może być lepiej, bywa lepiej... Ale częściej bywa tylko gorzej. Naprawdę kocha się tylko raz w życiu, nawet jeśli człowiek tego nie zauważa. kocham Ciebie, choć wiem, że to mnie zabija. przecież zawsze chciałam umrzeć z miłości.

Białe bywa czarne w odpowiednim... teksty

dziewczynazblizna2014 dodano: 12 stycznia 2014

Białe bywa czarne w odpowiednim świetle. "ja i cały mój cholerny świat to już nie teraźniejszy czas" zapomnieć o urazach, odrzucić gorycz. to jedyne wyjście. odrzucić ból i dać nadziei jeszcze jedna szansę. Nieważne jak źle było wczoraj , ważne żeby dziś było inaczej.

Dlaczego właściwie w tym trwam?... teksty

dziewczynazblizna2014 dodano: 12 stycznia 2014

Dlaczego właściwie w tym trwam? Dlaczego zgadzam się na nasze rozmowy, spotkania, jego jednoznaczną obecność w moim życiu...? Od pęknięcia dzieli nas tylko ukłucie ..

Każda chwila ma swój koniec.... teksty

dziewczynazblizna2014 dodano: 12 stycznia 2014

Każda chwila ma swój koniec. Czasami Ty też musisz przestać walczyć. Nie z powodu dumy, lecz szacunku do samego siebie. Niech teraz ktoś zawalczy o Ciebie. Przestań być dla kogoś. Zacznij być dla siebie. Doceń siebie za to kim jesteś. Najgorsze są chwilę, gdy przestajesz być silny. Kiedy rozumiesz, że nie masz szans zwyciężyć, chociaż do tej pory byłeś przekonany, że Ci się uda. Gdy siedząc na parapecie, patrząc na krople deszczu delikatnie uderzające w okno, zdajesz sobie sprawę, że nie masz nic . Gdy każda piosenka przypomina Ci o tym, że do niczego nie dążysz. Najgorsze są chwile, kiedy wolisz umrzeć, niż żyć.

Najtrudniej jest się wyplątac z... teksty

dziewczynazblizna2014 dodano: 12 stycznia 2014

Najtrudniej jest się wyplątac z sieci swoich głupich myśli. Jak Ci się układa? Mam nadzieję, że jest git, i że w przeciwieństwie do mnie, kurwa jakoś w nocy śpisz.

Moblo.pl
Użytkownicy
Reklama
Archiwum
Kontakt
Regulamin
Polityka Prywatności
Grupa Pino
Reklama
O Grupie Pino
Kontakt
Polecane strony
Transmisja Live
Seriale TV