głupie teksty, śmieszne teksty, opisy gadu-gadutwój portal społecznościowy
dziewczynazblizna2014 Pieprzona próba wszelkich więzi. Porażające jest to ile w ludziach jest fałszerstwa. I Boże cholera dziękuję za tych prawdziwych odkąd pamiętam teraz na zawsze.

dziewczynazblizna2014

dziewczynazblizna2014.moblo.pl
Pieprzona próba wszelkich więzi. Porażające jest to ile w ludziach jest fałszerstwa. I Boże cholera dziękuję za tych prawdziwych odkąd pamiętam teraz na zawsze.
Pieprzona próba wszelkich więzi.... teksty

dziewczynazblizna2014 dodano: 5 luty 2014

Pieprzona próba wszelkich więzi. Porażające jest to, ile w ludziach jest fałszerstwa. I Boże, cholera, dziękuję za tych prawdziwych, odkąd pamiętam, teraz, na zawsze.

Bardziej od zdrady bolało to  że... teksty

dziewczynazblizna2014 dodano: 5 luty 2014

Bardziej od zdrady bolało to, że nie miał do mnie na tyle szacunku żeby sam się przyznać.

Czekam wciąż na Ciebie cały czas... teksty

dziewczynazblizna2014 dodano: 5 luty 2014

Czekam wciąż na Ciebie cały czas, ale nigdy Cię nie ma. Nie mogę wytrzymać. Myślisz, że mi łatwo.? To się mylisz.. Wcale nie jest mi łatwo. Jest mi cholernie trudno, bo Ciebie nie ma. Noce nie przespane, bo ciągle płaczę. Płacz wywołuje wspomnienia z Tobą jacy kiedyś byliśmy szczęśliwi. Zawsze mogliśmy się wysłuchać, a teraz.? Teraz już nie mamy nic, kompletnie nic. Brakuje mi Ciebie codziennie. Tęsknię za Tobą.. Ale już nic nie mogę zrobić. Odszedłeś na zawsze...

A najgorzej jest  jak zdasz sobie... teksty

dziewczynazblizna2014 dodano: 5 luty 2014

A najgorzej jest, jak zdasz sobie sprawę, że nic z tego nie będzie, że gdyby między Wami miało coś być, to byłoby już dawno. Kiedy zrozumiesz, że to co się dookoła dzieje wcale nie zmierza ku spełnieniu Twoich marzeń.

I znów budzę się z uśmiechem na... teksty

dziewczynazblizna2014 dodano: 5 luty 2014

I znów budzę się z uśmiechem na twarzy..gdy otwieram oczy, szczęście znika... zdaje sobie sprawę, że to był tylko sen...

Kiedy moje życie powoli zaczynało... teksty

dziewczynazblizna2014 dodano: 5 luty 2014

Kiedy moje życie powoli zaczynało wracać do normy, i nabierało sensu. Gdy przestałam zadręczyć się tym co on myśli, co robi i co czuje ... Wchodząc po schodach na czwarte piętro w kamienicy zobaczyłam że on stoi przed drzwiami mojego mieszkania. Stał i patrzył na mnie jak nikt inny nie potrafił. Czemu przyszedł ? moje serce bilo dwa razy szybciej niż jeszcze parę sekund wcześniej . Nie raz próbowałam do niego pisać , dozownic . Lecz nie było żadnego odzewu . Dlaczego wiec teraz tu stoi . Przyszedł powiedzieć ze nie chce mnie znać.

Jego oczy   jego bluza  jego mina gdy... teksty

dziewczynazblizna2014 dodano: 5 luty 2014

Jego oczy , jego bluza, jego mina gdy mnie widzi, jego głos wyłapywany z tłumu, jego zapach, jego uśmiech, jego urok. On.

''sekunda koniec wbite ostrze.płonie... teksty

dziewczynazblizna2014 dodano: 5 luty 2014

''sekunda,koniec,wbite ostrze.płonie krew,znika śmiech z życia nonsens.podróż w otchłań jak na północnej ścianie Lhotse.zbyt późno by zostać,zbyt wcześnie by mówić,że jest dobrze.''

 Moja duma  moje ego  moje potrzeby i... teksty

dziewczynazblizna2014 dodano: 5 luty 2014

"Moja duma, moje ego, moje potrzeby i moje egoistyczne zwyczaje Spowodowały, że dobra i silna kobieta jak Ty odeszła z mego życia Teraz nigdy, nigdy nie posprzątam bałaganu który zrobiłem I to mnie prześladuje za każdym razem kiedy zamykam oczy I to wszystko brzmi jak uh, uh, uh…"

Bądź moim prywatnym lekarzem... teksty

dziewczynazblizna2014 dodano: 5 luty 2014

Bądź moim prywatnym lekarzem, terapeutą, który wyciągnie mnie z każdego dołka, w który wpadnę po wielu kłótniach, czy sprzecznościach losu. Bądź moim lekarzem, który będzie leczył moje serce z chorej, nieodwzajemnionej miłości. Bądź moim przyjacielem, w którym zawsze znajdę wsparcie, a który nigdy mnie nie odrzuci nawet jeżeli będzie musiał użyć głosu czy siły. Bądź moim rodzicem, którego nigdy nie miałam i obdarzaj mnie ciepłem i miłością, której tak bardzo potrzebuję, aby chociaż przez chwilę poczuć się bezpiecznie. Bądź moją radością, do której zawsze będę mogła się przytulić, gdzie znajdę chwilę spokoju i schronienie. Bądź dla mnie bratem, który będzie mnie bronił przed złymi ludźmi, który będzie się za mną wstawiał i brał zawsze każdą winę na siebie.Bądź moją wiarą i nadzieją, abym nigdy więcej nie wątpiła w ludzi i uczucia.Bądź dla mnie kimś ważnym, cholernie ważnym, kto nigdy nie odejdzie, kto pozwoli mi się uśmiechać i cieszyć swoją obecnością.

Cześć Kochanie.Pamiętasz jak... teksty

dziewczynazblizna2014 dodano: 5 luty 2014

Cześć Kochanie.Pamiętasz jak mówiłeś mi,że mogę zawsze bez względu na wszystko.Nie ważne czy będziesz zły czy smutny albo szczęśliwy.Mogłam napisać do Ciebie co czuję?Co leży na sercu?Tak tak, pisałam ty olałeś.Albo pamiętasz jak mówiłeś,że będziesz zawsze?Nie było Cię nigdy.Pamiętasz to cholerne wspomnienie jak graliśmy w butelkę a ty dostałeś zadanie by inną laskę pocałować? Zrobiłeś, byłeś cholernie szczęśliwy.Po przybijaniu piątek kolegom,spojrzałeś i podszedłeś i powiedziałeś ; Wiem,wiem zawiniłem.Wciąż Cię kocham.Pamiętaj mała " . To były puste słowa.Niby puste słowa ale trochę podniosły mnie na duchu.Pamiętasz te słowa?"Wciąż Cię kocham i nie oddam Cię za nic.Rozumiesz?Rozumiesz kurwa?"Znów puste słowa.Cholerne słowa które ranią.Choć były puste i tak bolało.Wiesz co? Najgorsze jest to,że dziś się mijamy bez słowa na korytarzu wcześniej było " Cześć kochanie , No siema piękna , Siemka ". Codziennie widzę tą pustkę w oczach.Tęsknie..

Patrzę na nasze zdjęcia  nie masz... teksty

dziewczynazblizna2014 dodano: 5 luty 2014

Patrzę na nasze zdjęcia, nie masz pojęcia, że to kilka chwil a w nich tak wiele szczęścia. Wszystkie napięcia poszły w niepamięć, przy Tobie zapomniałem czym jest kiep, zamieć, zamęt. Dziś pozytywy same i w głowie tylko Ty, to prawdziwy romans był - wierzę że będzie żył. Nie chce pamiętać mgły, nie chce pamiętać krzywdy, nie chce kryć wokół łzy, nie chce tak nigdy. Nie chce wiedzieć co to ból, nie chce dotykać złego, choć codziennie mnie boli zło, bo dotykam jego. Nie wiem dlaczego działasz na mnie w ten sposób - wystarczy Twój dotyk, wydźwięk Twojego głosu. Spojrzenie wprawia w drżenie, już nie chce nic i chce żyć i bez fikcji nie tłumić mojej wizji. Nad nami piękne niebo, nad ziemią się unoszę - chcę przeżyć to jeszcze raz, pozwól mi, proszę...

Moblo.pl
Użytkownicy
Reklama
Archiwum
Kontakt
Regulamin
Polityka Prywatności
Grupa Pino
Reklama
O Grupie Pino
Kontakt
Polecane strony
Transmisja Live
Seriale TV